Obozy Językowe na Malcie | Smiletrips.pl

Obozy językowe na Malcie

Obóz językowy w St. Julian's

Wiek

14-21

Kategoria

Srebrna

Zakwaterowanie

Internat na kampusie lub rodzina

  • Obóz szczególnie polecamy dla starszej odpowiedzialnej młodzieży
  • Kampus z ogromnym basenem, w odległości 10 minutowego spaceru od tętniącego życiem St. Julian’s

Ceny od 3100 zł za tydzień

rowiesnicy-z-calego-swiata-4e

Obóz językowy w St. Paul's Bay

Wiek

12-17

Kategoria

Brązowa

Zakwaterowanie

Internat poza kampusem

  • Spokojne, urocze miasteczko z pięknymi plażami w północnej części wyspy
  • Zakwaterowanie w pokojach trzyosobowych w akademiku znajdującym się w odległości krótkiego spaceru od szkoły

Ceny od 4850 zł za tydzień

Obóz językowy w Rabat

Wiek

10-17

Kategoria

Złota

Zakwaterowanie

Internat na kampusie

  • Lokalizacja w centrum wyspy, w miejscowości Rabat, w sąsiedztwie słynnej Mdiny
  • Bardzo bogaty program zajęć, warsztatów i animacji
  • Najwyższy poziom opieki nad kursantami
  • Jedna z nielicznych szkół dla juniorów, oferująca kampus –  lekcje i zakwaterowanie w jednym miejscu

Ceny od 550 za tydzień

Obóz językowy w Salini Resort

Wiek

9-13, 14-17

Kategoria

Złota

Zakwaterowanie

Hotel**** lub rodzina

  • Obóz dla młodzieży w wieku 9-17 lat z podziałem na grupy wiekowe
  • Zakwaterowanie premium w czterogwiazdkowym hotelu Salini Resort, oddalonego nieco od nocnego życia St. Julian’s lub u rodzin maltańskich

Ceny od €525 za tydzień

Obozy językowe na Malcie

Nie masz pomysłu na wakacje a na horyzoncie Twojego życia widać ważny egzamin z języka angielskiego? Lubisz odpoczywać w ciepłym klimacie spędzając czas na plażach lub zakupach, poznawać miejsca o bogatej historii oraz uprawiać sporty wodne?

Połącz przyjemne z pożytecznym i skorzystaj z bogatej oferty kolonii i obozów językowych na Malcie ze Smile Trips! Poznaj nowych ludzi i zawiąż przyjaźnie z rówieśnikami z całego świata praktykując przy tym język obcy i nabierając pewności siebie w posługiwaniu się nim. To na pewno zaowocuje na egzaminie do gimnazjum, liceum lub maturze a być może stanie się też pierwszym krokiem w Twojej przyszłej karierze międzynarodowej.

Wyspa jest idealnym miejscem na kolonie i obozy językowe. Malta jest bezpieczna, egzotyczna, słoneczna i uwielbiana przez nastolatków z całego świata. Odwiedzając Maltę trudno oprzeć się wrażeniu, że przebywa się na jednym wielkim obozie języka angielskiego. Na każdym kroku spotyka się ludzi z wielu krajów, którzy przyjechali na wyspę, aby spędzić wakacje połączone z nauką angielskiego.

Wszystkie szkoły językowe na Malcie oferujące obozy i kolonie językowe, które reprezentujemy to akredytowane centra nauki języka angielskiego. Możesz sam zdecydować, czy chciałbyś uczyć się w kultowym St. Julian’s czy w nieco spokojniejszym St. Paul’s. Możliwości jest na prawdę wiele. Proponujemy zakwaterowanie wraz z rówieśnikami na międzynarodowym kampusie z pięknym ogrodem i wielkim basenem, gdzie popołudniami odbywają się zajęcia dodatkowe i imprezy integracyjne. Doskonałą opcją na poznanie kultury maltańskiej jest zakwaterowanie u rodziny lokalnej. Możesz także przyjechać na Maltę razem z rodzicami i rodzeństwem, w ciągu dnia spędzać czas na nauce angielskiego oraz organizowanych przez szkołę wycieczkach i wspólnym zwiedzaniu, a wieczorami wracać do hoteli lub apartamentów, w których mieszkają rodzice.

Kolonie i obozy językowe na Malcie, w zależności od programu oraz grupy wiekowej są objęte całkowitym lub częściowym nadzorem opiekuna.

Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą rodzinnych kursów językowych, w ramach których dostosujemy program do potrzeb całej rodziny, zapewnimy opiekunkę dla dziecka już od 6 miesiąca życia!