Wyjazdy jezykowe dla seniorow - Smiletrips.pl

KURSY DLA SENIORÓW

Myślisz o niebanalnych wakacjach podczas których spełnisz marzenia, które nie dają Ci spokoju od dawna? Chciałbyś rozpocząć nowe przygody lub pogłębić umiejętności, które zawsze Cię fascynowały, ale nigdy nie było na nie czasu?

Dlaczego więc w tym roku nie wybrać się na wakacje połączone z kursem językowym za granicą, poznać nowe miejsca i kulturę wszystkimi zmysłami, spędzić miło czas z osobami podobnymi do Ciebie z ponad 50 krajów?

Świat stoi przed Tobą otworem, a my jesteśmy po to, aby realizować Twoje marzenia.

Mimo, iż większość programów językowych, oferowanych przez zagraniczne szkoły językowe przeznaczonych jest dla ludzi w każdym wieku, to z uwagi na coraz większe zainteresowanie nimi osób po 40, 50 i 60 roku życia, udało się stworzyć ofertę specjalnie dla osób dojrzałych, które mają nieco inne oczekiwania. Kursy językowe 40+ lub 50+ posiadają dostosowaną do grupy wiekowej tematykę zajęć, wykwalifikowanych w tym kierunku nauczycieli, którzy wiedzą w jaki sposób przekazać wiedzę osobom, zarówno tym początkującym, jak i tym, którzy mieli już kontakt kontakt z językiem. W zależności od wybranego przez Ciebie programu, możesz korzystać z zajęć pozalekcyjnych, np. wspólnego zwiedzania, poznawania największych atrakcji kraju lub regionukuchni lokalnej oraz wycieczek lub też zdecydować się tylko i wyłącznie na kurs językowy. Do wyboru są również różne możliwości zakwaterowania. Możesz mieszkać w hotelu, w specjalnie przygotowanej i dostosowanej do Twoich potrzeb rezydencji studenckiej lub u lokalnej rodziny goszczącej. Wszystko zależy od wybranej przez Ciebie lokalizacji i programu.

W naszej ofercie znajdziesz kursy 7 języków na całym świecie. Skorzystaj z jednego z gotowych wyjazdów lub opowiedz nam o swoich indywidualnych potrzebach, a nasi doświadczeni opiekunowie i konsultanci edukacyjni przygotują ofertę specjalnie dla Ciebie.

Jeżeli chciałbyś uczyć się języka na indywidualnych lekcjach i pogłębiać swoje umiejętności językowe w czasie wolnym, możesz również skorzystać z programu, gdzie mieszkasz i uczysz się w domu nauczyciela, który jest jednocześnie Twoim przewodnikiem i opiekunem podczas pobytu za granicą. Na taki wyjazd możesz wybrać się z przyjaciółmi i rodziną. Oferujemy kursy językowe dla dzieci już od 8 roku życia – możesz śmiało zaplanować kreatywne wakacje wraz z dziećmi lub wnukami.

Skontaktuj się z nami po więcej informacji. 

ANGLIA: Torquay, Bath

Wiek

40+

Kategoria

Złota

Liczba kursantów w klasie

15

Program przeznaczony dla osób, którym zależy na spokojnej, ale jednocześnie motywującej atmosferze do nauki. To świetna okazja do odświeżenia zapomnianego języka, lub nauczenia się go od podstaw, a także poznania nowych osób w podobnym wieku, z różnych krajów świata.

Cena: od £325