Obozy językowe w St. Paul's Bay - Smiletrips.pl

Obozy językowe w St. Paul's Bay

  • Terminy 2018: od 24 czerwca do 19 sierpnia, obozy rozpoczynają się w każdą niedzielę, kończą w sobotę. Istnieje możliwość dopłaty do dodatkowego noclegu
  • Długość kursu: minimalnie 1 tydzień
  • Międzynarodowi uczestnicy
  • Idealna lokalizacja dla fanów i fanek nadmorskich miasteczek i ich atrakcji
  • Zakwaterowanie w hotelu z basenem znajduje się około 10 minut spacerem do szkoły lub zakwaterowania u rodzin maltańskich zlokalizowanych maksymalnie 15 minut od szkoły komunikacją miejską
  • Nadzór/opieka: nauka, zakwaterowanie i program zajęć dodatkowych pod okiem wykwalifikowanej kadry

Szkoła

Szkoła zlokalizowana jest w północnej części wyspy, przy zatoce St. Paul’s Bay, w centrum Buggiby, małej klimatycznej miejscowości często wybieranej jako cel wakacji przez turystów z całego świata. Budynek szkoły to typowa maltańska willa na pograniczu części turystycznej i mieszkalnej miejscowości. Szkoła posiada klimatyzowane sala lekcyjne, taras oraz miejsce do relaksu. Jest raczej małą kameralną szkołą, co pozwala na indywidualne podejście do każdego z kursantów i personalny kontakt. To szczególnie ważne w przypadku najmłodszych nastolatków, dla których obóz na Malcie jest często pierwszym samodzielnym wyjazdem za granicę. Szkoła jest akredytowanym przez FELTOM centrum nauczania języka angielskiego, co gwarantuje wysoką jakość nauczania oraz wyznacza standardy opieki nad młodymi kursantami. Nauczyciele z chęcią przekazują swoją wiedzę oraz umiejętności jak szybko i efektywnie czytać po angielsku, pisać eseje, używać gramatyki i uczestniczyć w konwersacjach.


Kursy językowe

Grupy zajęciowe są międzynarodowe i odbywają się na wszystkich poziomach zaawansowania języka, liczą maksymalnie 15-osób.

Do wyboru są dwie intensywności kursów:

  • 20 lekcji w tygodniu (4 lekcje dziennie)
  • 30 lekcji w tygodniu (6 lekcji dziennie)

Podczas kursu zapewnione są materiały dydaktyczne.

Język angielski będzie Cię otaczać na co dzień i będziesz mieć wiele możliwości rozmów w tym języku z mieszkańcami oraz innymi uczniami naszej szkoły. W ten sposób nauka będzie trwać również po zajęciach, a Ciebie zaskoczą szybkie postępy.

 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Szczegóły

Szkoła: Sprachcaffe

Kategoria : Srebrna, możliwość rozszezrenia

Wiek: 13-17

Max. liczba kursantów w klasie: 15

Poziomy zaawansowania: A1-C1

Akredytacje: Feltom

Zakwaterowanie

Wybór należy do Ciebie: możesz mieszkać razem z innymi uczniami u rodziny goszczącej lub hotelu.

Wszystkie rodziny goszczące są starannie wybierane i monitorowane przez pracowników szkoły, tak aby spełniały standardy bezpieczeństwa i komfortu kursantów. Decydując się na pobyt u rodziny będziesz zakwaterowany w pokoju trzyosobowym z rówieśnikami. Dojazd do szkoły zajmie Ci maksymalnie 15 minut.

Jeżeli zdecydujesz się na pobyt w hotelu, będziesz pod opieką pracownika szkoły. Na czas trwania obozu, szkoła wynajmuje całe skrzydło hotelu, gdzie zakwaterowani są także opiekunowie. Hotel zlokalizowany jest w pobliżu plaży oraz centrum Buggiby, posiada 2 baseny (jeden odkryty, drugi kryty), miejsce do relaksu, gier i zabaw. Wszystkie pokoje w hotelu są trzyosobowe i posiadają własną łazienkę.

Niezależnie od wyboru zakwaterowania na czas trwania obozy zapewnione jest pełne wyżywienie.

Transfery z lotniska:

  • Zarezerwuj lot na lotnisko Malta (MLA) w dowolnych godzinach, w weekendy odbywają się regularne transfery z lotniska do miejsca zakwaterowania, które wliczone są w cenę obozu.
  • Uwaga: Usługę asysty dla nieletnich szkoła oferuje wyłącznie, jeśli jest wymagana przez linie lotnicze.

Podstawowy program wliczony jest w cenę pakietu. Aby skorzystać z niektórych zajęć dodatkowych, należy uiścić dodatkową opłatę lub rozszerzyć pakiet zajęć w czasie wolnym, przy rezerwacji obozu.

Poniżej przykładowy plan tygodnia, w przypadku zajęć rozszerzonych:

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Rano Test poziomujący

Lekcje: konwersacja, gramatyka, słuchanie, czytanie i pisanie

Lekcje: konwersacja, gramatyka, słuchanie, czytanie i pisanie Lekcje: konwersacja, gramatyka, słuchanie, czytanie i pisanie Lekcje: konwersacja, gramatyka, słuchanie, czytanie i pisanie Lekcje: konwersacja, gramatyka, słuchanie, czytanie i pisanie
Popołudnie Przyjazd Zwiedzanie szkoły i wycieczka po okolicy Kajaki Gra terenowa w Valetcie Zakupy na Baystreet Impreza na statku Całodzienna wycieczka lub wyjazd
Wieczór Impreza powitalna Quiz: co wiesz o Malcie? Marshmallow BBQ Wieczór filmowy Wieczór w Paceville

Wypełnij formularz, a konsultant skontaktuje się z Tobą, by ustalić szczegóły i cenę Twojego wyjazdu.