Obozy językowe w St. Paul's Bay - Smiletrips.pl

Obozy językowe w St. Paul's Bay

 • Liczba lekcji w tygodniu: 20 lub 30
 • Długość lekcji: 45 minut
 • Daty  2019: 30 czerwca – 24 sierpnia
 • Minimalny czas trwania: 1 tydzień
 • Wiek uczestników: 13-17
 • Dzień przylotu: Niedziela
 • Dzień wyjazdu: Sobota

Szkoła zlokalizowana jest w północnej części wyspy, przy zatoce St. Paul’s Bay, w centrum Buggiby, małej klimatycznej miejscowości często wybieranej jako cel wakacji przez turystów z całego świata. Budynek szkoły to typowa maltańska willa na pograniczu części turystycznej i mieszkalnej miejscowości. Szkoła posiada klimatyzowane sale lekcyjne, taras oraz miejsce do relaksu. Jest raczej kameralną szkołą, w której uczy się tylko młodzież co pozwala na indywidualne podejście do każdego z kursantów i personalny kontakt. To szczególnie ważne w przypadku najmłodszych nastolatków, dla których obóz na Malcie jest często pierwszym samodzielnym wyjazdem za granicę. Szkoła jest akredytowanym przez FELTOM centrum nauczania języka angielskiego, co gwarantuje wysoką jakość nauczania oraz wyznacza standardy opieki nad młodymi kursantami.

Dlaczego obóz językowy w St. Paul's Bay?

 

 • Kameralna atmosfera wśród rówieśników z całego świata
 • Bezpieczna lokalizacja w miasteczku turystycznym, niedaleko plaży
 • Zakwaterowanie w hotelu z basenem znajduje się około 10 minut spacerem do szkoły lub zakwaterowania u rodzin maltańskich zlokalizowanych maksymalnie 15 minut od szkoły komunikacją miejską
 • Możliwość rozszerzenia zajęć językowych i wycieczek w czasie wolnym – możesz dopasować program zgodnie z Twoimi potrzebami
 • Doświadczona i zaangażowana kadra nauczycielska


Kursy językowe

Grupy zajęciowe są międzynarodowe i odbywają się na wszystkich poziomach zaawansowania języka, liczą maksymalnie 15-osób.

Do wyboru są dwie intensywności kursów:

 • 20 lekcji w tygodniu (4 lekcje dziennie)
 • 30 lekcji w tygodniu (6 lekcji dziennie)

Podczas kursu zapewnione są materiały dydaktyczne.

Język angielski będzie Cię otaczać na co dzień i będziesz mieć wiele możliwości rozmów w tym języku z mieszkańcami oraz innymi uczniami naszej szkoły. W ten sposób nauka będzie trwać również po zajęciach, a Ciebie zaskoczą szybkie postępy. Nauczyciele z chęcią przekazują swoją wiedzę oraz umiejętności jak szybko i efektywnie czytać po angielsku, pisać eseje, używać gramatyki i uczestniczyć w konwersacjach.

Ceny od 2354 zł /tydzień

 

Cena obozu zależy od:

 • Długości wyjazdu
 • Naliczanych przez szkołę opłat administracyjnych
 • Usług dodatkowych, np. transferów, ubezpieczenia, itd.
 • Decyzji o rozszerzeniu programu o dodatkowe zajęcia lekcyjne (w zależności od oferty szkoły)
 • Decyzji o wykupieniu dodatkowych warsztatów lub wycieczek (w zależności od oferty szkoły)

Ceny kursów nigdy nie są wyższe a często nawet atrakcyjniejsze niż ceny bezpośrednio w szkole.

Aby otrzymać spersonalizowaną, niezobowiązującą ofertę, skontaktuj się z nami.

 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Szczegóły

Szkoła: Sprachcaffe

Kategoria : Srebrna, możliwość rozszezrenia

Wiek: 13-17

Max. liczba kursantów w klasie: 15

Poziomy zaawansowania: A1-C1

Akredytacje: FELTOM

Zakwaterowania obejmuje noclegi od niedzieli przed rozpoczęciem kursu do soboty po zakończonym kursie.

Wybór należy do Ciebie: możesz mieszkać razem z innymi uczniami u rodziny goszczącej lub hotelu. W obu przypadkach pokoje są trzyosobowe

Wszystkie rodziny goszczące są starannie wybierane i monitorowane przez pracowników szkoły, tak aby spełniały standardy bezpieczeństwa i komfortu kursantów. Decydując się na pobyt u rodziny będziesz zakwaterowany w pokoju trzyosobowym z rówieśnikami. Dojazd do szkoły zajmie Ci maksymalnie 15 minut.

Jeżeli zdecydujesz się na pobyt w hotelu, będziesz pod opieką pracownika szkoły. Na czas trwania obozu, szkoła wynajmuje całe skrzydło hotelu, gdzie zakwaterowani są także opiekunowie. Hotel zlokalizowany jest w pobliżu plaży oraz centrum Buggiby, posiada 2 baseny (jeden odkryty, drugi kryty), miejsce do relaksu, gier i zabaw. Wszystkie pokoje w hotelu są trzyosobowe i posiadają własną łazienkę.

Niezależnie od wyboru zakwaterowania na czas trwania obozu zapewnione jest pełne wyżywienie.

Transfery z lotniska:

 • Obóz rozpoczyna się w niedzielę a kończy w sobotę. Jeśli zarezerwujesz lot na lotnisko Malta w te dni, możesz skorzystać z regularnych transferów z lotniska do miejsca zakwaterowania, wliczonych w cenę obozu. Transfery w innych terminach są dodatkowo płatne.
 • Uwaga: Usługę asysty dla nieletnich szkoła oferuje wyłącznie, jeśli jest wymagana przez linie lotnicze. jest to usługa dodatkowo płatna.

Transport na Malcie:

Młodzież zakwaterowana u rodzin goszczących zazwyczaj przemieszcza się korzystając z bezpiecznej komunikacji publicznej na wyspie. Koszt biletu komunikacji to 16/21 EUR.

Podstawowy program wliczony jest w cenę pakietu, zawiera on 4 wycieczki/animacje w tygodniu. pakiet można rozszerzyć o kolejne 4 wycieczki/animacje przypadające na każdy tydzień. Niezależnie od pakietu, w weekend zawsze odbywa się całodzienna wycieczka do najatrakcyjniejszych zakątków Malty lub rejsy na sąsiednie wyspy: Gozo i Comino. Aby skorzystać z niektórych zajęć dodatkowych, należy uiścić dodatkową opłatę lub rozszerzyć pakiet zajęć w czasie wolnym, przy rezerwacji obozu.

Poniżej przykładowy plan tygodnia, w przypadku zajęć rozszerzonych:

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Rano Test poziomujący

Lekcje: konwersacja, gramatyka, słuchanie, czytanie i pisanie

Lekcje: konwersacja, gramatyka, słuchanie, czytanie i pisanie Lekcje: konwersacja, gramatyka, słuchanie, czytanie i pisanie Lekcje: konwersacja, gramatyka, słuchanie, czytanie i pisanie Lekcje: konwersacja, gramatyka, słuchanie, czytanie i pisanie
Popołudnie Przyjazd Zwiedzanie szkoły i wycieczka po okolicy Kajaki Gra terenowa w Valetcie Zakupy na Baystreet Impreza na statku Całodzienna wycieczka lub wyjazd
Wieczór Impreza powitalna Quiz: co wiesz o Malcie? Marshmallow BBQ Wieczór filmowy Wieczór w Paceville

Wypełnij formularz, a konsultant skontaktuje się z Tobą, by ustalić szczegóły i cenę Twojego wyjazdu.