Obozy językowe w Wielkiej Brytanii, obóz językowy w Anglii - Smiletrips.pl

Obozy i kolonie językowe w Anglii

Obóz językowy w Londynie

Wiek

12-15, 16-19

Kategoria

Złota

Zakwaterowanie

Akademik

 • Lokalizacja w centrum Londynu, na kampusie słynnego University of London
 • Zakwaterowanie w akademiku oddalonego 5 minut od szkoły

Ceny od £985 za tydzień

Obóz językowy w Cambridge

Wiek

14-17

Kategoria

Srebrna

Zakwaterowanie

Akademik, rodzina

 • Obóz dla młodzieży w wieku 14 – 17 lat
 • Doskonała lokalizacja w jednym z najstarszych uniwersyteckichmiast na świecie
 • Nie lada atrakcje dla fanów Harrego Pottera, filmowanego m.in. właśnie w Cambridge

Ceny od £700 za tydzień

Obóz językowy w Brighton

Wiek

12-21

Kategoria

Srebrna

Zakwaterowanie

Akademik, rodzina

 • Obóz odbywa się w popularnym wśród Brytyjczyków, tętniącym życiem kurorcie, gdzie latem odbywa się wiele wydarzeń i festiwali
 • Brighton zlokalizowane godzinę drogi od Londynu jest idealnym miejscem wypadowym do zwiedzania stolicy

Ceny od 2450zł za tydzień

Obóz językowy w Bournemouth

Wiek

10-18

Kategoria

Srebrna

Zakwaterowanie

Akademik, rodzina

 • Bornemouth to czyste, nadmorskie miasto,  idealne miejsce do nauki i wakacyjnej przygody
 • Bardzo bogaty program zajęć w czasie wolnym

Ceny od £485 za tydzień

Obóz językowy w Eastbourne

Wiek

10-17

Kategoria

Złota

Zakwaterowanie

Kampus/rodzina

 • Nadmorskie Eastbourne to najbardziej słoneczne miasto Wielkiej Brytanii
 • Kampus szkoły to osiemnastowieczna rezydencja z ogromnym parkiem i miejscem do gier i zabaw

Ceny od £578 za tydzień

Obozy językowe w Wielkiej Brytanii

Mimo wzrastającej popularności innych krajów, obozy językowe w Anglii oraz Szkocji cieszą się wciąż największym zaufaniem Rodziców młodych kursantów. Wynika to głównie z wysokich standardów oferowanych przez brytyjskie instytucje, zarówno pod względem jakości nauczania, jak i bezpieczeństwa młodzieży poza murami szkoły. Obozy językowe w Wielkiej Brytanii co roku przyciągają młodych kursantów z całego świata, co powoduje dużą różnorodność narodowości.

Obóz językowy – Anglia. Gdzie wyjechać?

W naszej ofercie znajdziesz zarówno kursy w dużych miastach, bogatych w atrakcje i rozrywki kulturalne, zabytkowych miasteczkach uniwersyteckich, gdzie Twoje Dziecko poczuje się jak prawdziwy student, a także w nadmorskich miejscowościach turystycznych, gdzie na plaży pośród palm obozy językowe w Anglii nabierają zupełnie nowego wymiaru. Przy wyborze lokalizacji polecamy kierować się zainteresowaniami Dziecka, stopniem jego samodzielności oraz doświadczeniem w samodzielnych podróżach. Obozy językowe w Anglii, które znajdziesz w naszej ofercie organizowane są tylko przez akredytowane szkoły, naszych wieloletnich partnerów, jednak każda z nich jest nieco inna. Zachęcamy do konsultacji z naszymi doradcami edukacyjnymi, który w oparciu o indywidualne predyspozycje i potrzeby dopasują najbardziej odpowiedni wyjazd dla Twojego Dziecka!

Zakwaterowanie u rodziny podczas obozu językowego w Anglii

Wysyłając Dziecko na obóz językowy w Anglii nie możemy zapominać, że jest to kraj wielokulturowy, na którego obecny kształt i kulturę wpłynęli nie tylko rodowici mieszkańcy, ale też ludność napływowa. Szczególnie zauważalne jest to w dużych miastach. Jeżeli zdecydujesz, że najlepszym rozwiązaniem dla Twojego Dziecka będzie umieszczenie go u rodziny goszczącej, to pamiętaj, że mogą to być osoby pochodzące z różnych zakątków świata, różniące się między sobą pod względem liczby oraz wieku członków rodziny. Wszystkie rodziny to osoby mówiące płynnie po angielsku, regularnie monitorowane i sprawdzane przez szkoły.

Zakwaterowanie w akademikach 

Najpopularniejszą formą zakwaterowania podczas obozów językowych w Anglii są akademiki, które mogą być zlokalizowane zarówno na kampusie, na którym odbywają się lekcje, jak i w odległości krótkiego spaceru od szkoły. Zdecydowana większość pokoi jest jednoosobowa, urządzona w kompaktowym, praktycznym stylu. Plusem zakwaterowania w akademiku jest możliwość ciągłego przebywania z rówieśnikami, przez co obóz językowy w Anglii jest nie tylko doskonałą formą nauki języka, ale też niezapomnianym doświadczeniem kulturowym. Warto zwrócić uwagę, że wyjazdy z pobytem w akademiku są nieco droższe, jednak w ten sposób minimalizujemy również koszty i czas związany z dojazdem od rodziny do szkoły.

Atrakcje w czasie wolnym

Integralną częścią obozów językowych w Wielkiej Brytanii są animacje, zajęcia i wycieczki w pozalekcyjne. Wbrew pozorom to nie tylko zabawa! Podczas spontanicznych dyskusji poza szkolnymi ławkami język utrwala się najszybciej. Wykwalifikowani animatorzy w poprzez gry i zabawy zachęcają młodzież do praktykowania swoich umiejętności lingwistycznych. Program zaplanowany jest tak, aby młodzież miała możliwość zwiedzania i poznania lokalnych atrakcji w międzynarodowej atmosferze, jaką stwarza obóz językowy. Anglia to idealne miejsce na wakacyjny wyjazd dla Twojego Dziecka. Zapraszamy do kontaktu.