Kursy językowe dla dorosłych - Smiletrips.pl

KURSY JĘZYKOWE ZA GRANICĄ

Najpopularniejsze kursy

Czy wiesz, że liczba lekcji przypadająca na miesięczne kursy językowe za granicą jest większa niż liczba lekcji przypadająca średnio na roczne kursy w szkołach językowych w Polsce?

Teraz wyobraź sobie, że po wyjściu ze szkoły nie odkładasz materiałów z lekcji na półkę, gdzie czekają na następne zajęcia, tylko od razu praktykujesz zdobyte umiejętności w codziennych sytuacjach

Chyba nie ma lepszego miejsca na naukę języka obcego niż jego środowisko naturalne, czyli kraje, w których używa się go na co dzień.

Niezależnie od tego, czy planujesz kilkutygodniowe wakacjepołączone z nauką języka, czy rozważasz dłuższy kurs językowy za granicą i pracę podczas nauki – pozwól naszym specjalistom, którzy przeżyli podobne przygody, zrealizować Twoje marzenia.

Oferujemy szeroką gamę kursów językowych za granicą, w renomowanych szkołach na całym świecie. Oprócz ogólnych kursów angielskiego, francuskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, portugalskiego, chińskiego, czy japońskiego, możesz wybrać pomiędzy kursami przygotowującymi do certyfikatów językowychkursami biznesowymi, kursami uniwersyteckimi przygotowującymi do studiów w danym języku oraz innymi. To Ty decydujesz o długości i intensywności kursu oraz terminie rozpoczęcia nauki. Możesz uczyć się w większej lub mniejszej grupie z ludźmi z całego świata lub na indywidualnych zajęciach z nauczycielem.

Opowiedz nam o swoich wymaganiach i potrzebach, a my przygotujemy dla Ciebie program szyty na miarę. Zorganizujemy zakwaterowanie, ubezpieczenie oraz przelot.

Skorzystaj z zajęć pozalekcyjnych organizowanych przez szkoły: zwiedzaj i poznawaj nowy kraj oraz jego kulturę w towarzystwie innych uczestników kursu z ponad 80 krajów na całym świecie. Zawiązuj przyjaźnie na całe życie i poszerzaj swoje horyzonty.

Skontaktuj się z nami po więcej informacji.

+48 71 307 00 31

Zadzwoń do nas

Skorzystaj z bezpłatnej i niezobowiązującej porady naszych konsultantów i sprawdź, czy możemy spełnić Twoje marzenia o kursie językowym za granicą! Zadzwoń do nas lub wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, by ustalić szczegóły i cenę planowanego wyjazdu!