Obozy językowe w Rabat - Smiletrips.pl
Deprecated: Funkcja get_currentuserinfo jest przestarzała od wersji 4.5.0! Zamiast jej proszę użyć wp_get_current_user(). in /home/srv44960/domains/smiletrips.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078

Obozy językowe w Rabat

 • Obóz trwa od 22 czerwca do 24 sierpnia 2024, terminy rozpoczęcia kursów w każdy poniedziałek. Zakwaterowanie od soboty do soboty lub od niedzieli do niedzieli.
 • Długość kursu: minimalnie 1 tydzień
 • Uczestnicy z całego świata
 • Obóz, na którym na pewno nie będziesz się nudzić. Bogaty program zajęć dydaktycznych i pozaszkolnych przygotowany specjalnie dla Twojej grupy wiekowej pomoże Ci przyswoić nowe umiejętności i poznać rówieśników z zagranicy!
 • Profesjonalni i odpowiedzialni opiekunowie uwielbiani przez młodzież
 • Zakwaterowanie na terenie bezpiecznego kampusu
 • Oprócz standardowych zajęć językowych cotygodniowe projekty i warsztaty tematyczne

Szkoła

Letni obóz językowy organizowany przez renomowaną szkołę GV Malta odbywa się na kampusie lokalnego liceum, w miejscowości Rabat, w sąsiedztwie jednej z największych maltańskich atrakcji – uroczej średniowiecznej fortyfikacji – Mdiny. To miejsce pełne historii i tradycji maltańskiej oczaruje każdego bez względu na wiek. Teren kampusu to ponad 5 kilometrów kwadratowych, na którym oprócz sal lekcyjnych, kawiarenki, biblioteki oraz sali komputerowej znajdują się boiska do gier, sala teatralna oraz miejsca do dodatkowej nauki lub relaksu.

Szkoła posiada akredytacje świadczące o wysokiej jakości kursów językowych (m.in. FELTOM oraz licencję Ministra Edukacji), a nauczyciele posiadają specjalne przygotowanie do prowadzenia zajęć z nastolatkami. Lekcje prowadzone są w oparciu o nowoczesne interaktywne materiały i często zawierają tematykę związaną z ówczesnymi wydarzeniami (np. kultowe filmy czy znane postaci show biznesu). Ciekawe tematy wzmacniają zaangażowanie w zajęcia, przez co w bezstresowy sposób młodzież poznaje i utrwala gramatykę, słownictwo i zwroty w języku angielskim.


Kursy językowe

Na obozie językowym w Rabat zajęcia prowadzone są w grupach międzynarodowych, a językiem, którym można posługiwać się w klasach jest wyłącznie język angielski. Minimalny poziom zaawansowania języka to A1 (poziom podstawowy niższy). Przydział do odpowiedniej grupy odbywa się na podstawie prostego testu językowego, który można zrobić jeszcze przez wylotem na Maltę, w zaciszu domowym oraz po krótkiej rozmowie z nauczycielem na miejscu w szkole. Zdajemy sobie sprawę, że czasami faktyczny poziom języka nie jest równy z poziomem, który wyjdzie na teście. Dla niektórych uczniów testy są stresujące, więc wynik jest niższy, natomiast niektórzy czują się dobrze w testach gramatycznych, lecz mają problem z komunikacją i rozumieniem tekstu mówionego – wówczas trafiają do zbyt zaawansowanej grupy. Jeżeli kursant nie czuje się komfortowo na poziomie, na który trafił, po zgłoszeniu i zweryfikowaniu tego faktu przez nauczyciela istnieje możliwość przeniesienia o innej grupy.

 • Intensywność kursu: 20 lekcji tygodniowo
 • Długość lekcji: 45 minut
 • Maksymalna liczba uczniów w klasie: 15

Oprócz nauki podstawowych komponentów językowych, takich jak: gramatyka, mówienie, czytanie, słuchanie, pisanie oraz słownictwo integralną częścią nauki języka jest wybrany projekt, nad którym młodzież pracuje przez cały tydzień, aby na koniec przedstawić go innym kursantom. Przykładowe tematy warsztatu to: Projekt miasta idealnego, Wywiad z gwiazdą, Kuchnia narodowa, Projekt ulotki lub plakatu itd. Uczniowie uwielbiają te zajęcia, nie zdając sobie nawet sprawy jak bardzo uczą się języka pracując nad wybranym projektem, a przy okazji rozwijając własne zainteresowania.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Szczegóły

Szkoła: GV Malta

Kategoria : Złota

Wiek: 10-17

Max. liczba kursantów w klasie: 16

Poziomy zaawansowania: A1-C1

Akredytacje: Feltom

Zakwaterowanie

Podczas obozu językowego w Rabat, do wyboru są trzy formy zakwaterowania:

 • Zakwaterowanie w pokoju jedno dwu lub trzy osobowym z łazienką w akademiku na kampusie – polecany dla nastolatków ceniących wyższy standard oraz kameralną atmosferę w pokoju
 • Zakwaterowanie w pokoju wieloosobowym z łóżkami piętrowymi oraz wspólną łazienką. (Chłopcy zakwaterowani są osobno, dziewczynki osobno)
 • Jeżeli Twoi rodzice również przylatują na Maltę i wypoczywają lub uczestniczą w kursie językowym w szkole GV Malta podczas Twojego pobytu, możecie być zakwaterowani razem i korzystać z codziennego transferu organizowanego przez szkołę. W takim przypadku możesz uczestniczyć w tylko w zajęciach językowych lub w lekcjach i zajęciach dodatkowych, np. zwiedzaniu, wyjściach na plażę i spędzać więcej czasu z rówieśnikami.

Niezależnie od wybranej opcji zakwaterowania szkoła zapewnia pełne wyżywienie podczas obozu, dbając o jakość produktów, możliwość spróbowania lokalnych specjałów, a także o zdrowe nawyki żywieniowe. Istnieje możliwość zorganizowania specjalnej diety dla kursantów.

Transfery z lotniska

W pakiet wliczony jest prywatny transfer z lotniska. Niezależnie od godziny przylotu i odlotu na lotnisku będzie na Ciebie czekał przedstawiciel szkoły, który zabierze Cię do wybranego miejsca zakwaterowania, wręczy pakiet powitalny i dopilnuje, że wszystko jest w porządku.

Program zajęć pozaszkolnych jest bardzo bogaty. Szkoła starannie dba o to, aby każdy moment na obozie był ciekawie zaplanowany, aby w ciągu dnia młodzież nie nudziła się a w nocy  po ekscytującym, kreatywnie spędzonym dniu grzecznie spała śniąc po angielsku swoje sny :). Jedynym przewidzianym czasem wolnym są dwie godziny między 18:00 a 20:00, kiedy kursanci mogą się zrelaksować, porozmawiać z rodzicami i przyjaciółmi z Polski lub spędzić z nowymi kolegami i koleżankami z obozu.

W ramach zajęć pozaszkolnych uwzględnione są zajęcia sportowe i rekreacyjne i warsztaty artystyczne, wyjścia na plaże i zwiedzanie najciekawszych zakątków wyspy, a także wieczorne quizy, gry i konkursy.

Poniżej przykładowy rozkład dzienny zajęć:

 • 8:00: Pobudka, ewentualna gimnastyka poranna, śniadanie
 • 8:45: Transfer na kampus dla kursantów zakwaterowanych z rodzicami w St. Paul’s Bay
 • 9:00: Spotkanie organizacyjne z koordynatorem obozu, omówienie planu dnia
 • 9:15-12:45 (od poniedziałku do piątku): zajęcia językowe
 • 12:45: transfer powrotny do St. Paul’s Bay dla kursantów mieszkających z rodzicami korzystających tylko z zajęć językowych, ciepły lunch dla kursantów pozostających na kampusie
 • 14:00: zajęcia dodatkowe: sportowe (np. gry zespołowe, pływanie, nurkowanie, taniec, fitness), artystyczne (warsztaty fotograficzne w terenie, edytowanie filmów, malowanie, a także nauka lokalnego rzemiosła, np. rzeźbienie lub ceramika), gry terenowe oraz wycieczki z przewodnikiem m.in. do Valetty czy Mdiny.
 • 18:00: transfer powrotny do St. Paul’s Bay dla kursantów mieszkających z rodzicami lub powrót do rodzin maltańskich na kolację. Kursanci zakwaterowani na kapusie – czas wolny na relaks i odpoczynek
 • 20:00-22:00: kursanci zakwaterowani u rodzin maltańskich wracają na kampus, gdzie odbywają się zajęcia integracyjne: np. imprezy powitalne lub pożegnalne, konkursy talentów, karaoke, dyskoteki, itd.
 • 22:30 cisza nocna
 • W soboty odbywają się całodniowe wycieczki po wyspie lub rejsy
 • W niedziele odbywają się konkursy, np. fotograficzny, quizy i rozgrywki sportowe, wieczorem dobywa się Festiwal Międzynarodowy, podczas którego kursanci mogą zaprezentować najciekawsze aspekty swojego kraju, np. tradycje, taniec, jedzenie itd. Przygotowania odbywają się pod okiem i z pomocą kadry obozowej.

+48 71 307 00 31

Zadzwoń do nas

Skorzystaj z bezpłatnej i niezobowiązującej porady naszych konsultantów i sprawdź, czy możemy spełnić Twoje marzenia o kursie językowym za granicą! Zadzwoń do nas lub wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, by ustalić szczegóły i cenę planowanego wyjazdu!