Obozy językowe za granicą dla młodzieży, obozy zagraniczne - Smiletrips.pl
Deprecated: Funkcja get_currentuserinfo jest przestarzała od wersji 4.5.0! Zamiast jej proszę użyć wp_get_current_user(). in /home/srv44960/domains/smiletrips.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078

Obozy języków obcych

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w skutecznym nauczaniu języków obcych w ciekawy sposób. Bardzo istotnymi elementami naszej oferty są specjalne obozy języków obcych dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Są to specjalne wyjazdy, podczas których można nauczyć się podstaw lub bardziej zaawansowanych zasad różnych języków obcych nie rezygnując jednocześnie z możliwości wypoczynku. Nasze obozy językowe pozwalają na zwiedzanie różnych krajów oraz praktyczne doskonalenie zdobytej wiedz i umiejętności poprzez rozmowę z mieszkańcami danego kraju, zakupy w lokalnych sklepach, itp. Dodatkowo każdy obóz językowy uwzględnia ciekawe zajęcia dydaktyczne prowadzone przez osoby, które wiedzą jak skutecznie przekazywać wiedzę. Oferta naszej firmy obejmuje wyjazdy w różne ciekawe miejsca i możliwość uczenia się różnych języków.

Obozy językowe za granicą

Dzięki wyjazdom zagranicznym, nasze szkolenia przynoszą pozytywne skutki, ponieważ oprócz przyswajania wiedzy podczas kursów, można podszkolić swoje umiejętności rozmawiając z mieszkańcami danego kraju na co dzień. Nasze obozy językowe za granicą obejmują wyjazdy do wielu ciekawych europejskich krajów oraz do Stanów Zjednoczonych i Kanady. Każdy obóz językowy za granicą obejmuje naukę pod okiem doświadczonych osób, które skutecznie przekazują wiedzę oraz umiejętności językowe. Oprócz tego przewidywane jest zwiedzanie różnych interesujących miejsc, więc można poznać dobrze dany kraj, jego zabytki i kulturę. W naszej ofercie dostępne są obozy językowe dla dzieci, które mogą opanować podstawy wybranego języka. Warto podjąć taką naukę od najmłodszych lat, ponieważ w wieku dziecięcym wiedza jest przyswajana najlepiej. Ważnymi elementami naszej oferty są również obozy językowe dla młodzieży, podczas których można opanować podstawy lub bardziej zaawansowane zasady danego języka obcego. Oczywiście godne uwagi są również obozy językowe dla dorosłych chcących się czegoś nauczyć nie rezygnując z wypoczynku.

Zagraniczne kolonie i obozy językowe

Obóz językowy za granicą to świetna okazja dla młodzieży na połączenie przyjemnego, wakacyjnego wypoczynku z praktyczną nauką języka obcego. Oferujemy wyjazdy do: Wielkiej Brytanii, USA, Hiszpanii, Niemiec, Francji, Austrii, Kanady i Włoch oraz na Maltę i Cypr.

Obozy językowe za granicą dla młodzieży

Obozy językowe dla młodzieży to praktyczna nauka języka obcego. Uczniowie przebywają w międzynarodowych grupach, w których razem szlifują język. Nie brakuje też czasu na zwiedzanie pod okiem odpowiedzialnych opiekunów. Dzięki temu nauka nie kojarzy się z salą lekcyjną i nudą. Możliwość wykorzystywania nabytej wiedzy w praktyce (przez rozmowy na ulicy, w sklepie, z rówieśnikami z innych krajów) to duże wyzwanie, ale i satysfakcja. Dzięki oferowanym przez nas zajęciom dodatkowym obozy zagraniczne to popularny wybór wśród młodzieży ciekawej świata i lubiącej wyzwania.

+48 71 307 00 31

Zadzwoń do nas

Skorzystaj z bezpłatnej i niezobowiązującej porady naszych konsultantów i sprawdź, czy możemy spełnić Twoje marzenia o kursie językowym za granicą! Zadzwoń do nas lub wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, by ustalić szczegóły i cenę planowanego wyjazdu!