Historia - Smiletrips.pl
Deprecated: Funkcja get_currentuserinfo jest przestarzała od wersji 4.5.0! Zamiast jej proszę użyć wp_get_current_user(). in /home/srv44960/domains/smiletrips.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078

Witaj! Tu Gosia Broniewicz – właścicielka i współzałożycielka Smile Trips.

Podróże od zawsze były moją największą pasją. Uwielbiałam spotykać ludzi z całego świata, poznawać nowe kultury, uprawiać ciekawe sporty, podziwiając niebanalne okoliczności przyrody. Już prawie dwie dekady temu lista miejsc, które chciałam odwiedzić urosła do takich rozmiarów, że nie wystarczyłoby mi czasu ani pieniędzy aby zobaczyć nawet połowę z nich. Nie chcąc jednak rezygnować ze swoich marzeń, postanowiłam połączyć przyjemne z pożytecznym. Idealnym rozwiązaniem okazały się wyjazdy do szkół za granicą.

Zaczęłam od szlifowania języka w Londynie podczas wakacji w 2004, potem wyjeżdżałam coraz dalej na coraz dłuższe kursy. Wyjazdy były połączone z pracą, aby pokryć część kosztów podróży oraz utrzymać się na miejscu. W 2008, kiedy po ukończeniu Turystyki i Rekreacji na wrocławskim AWFie, uzupełniałam wiedzę studiując na kierunku Podróżowanie i Turystyka w Perth, w Zachodniej Australii, wiedziałam już, że turystyka edukacyjna to jest branża, którą chcę tworzyć i której częścią chcę się stać.

Od ponad 10 lat czynnie zajmuję się organizacją wyjazdów do szkół językowych za granicę na całym świecie. Planowałam oraz koordynowałam programy edukacyjne z Polski, a także pracowałam w Kanadzie w szkołach językowych, gdzie byłam animatorem czasu wolnego dla nastolatków i dorosłych, przyjeżdżających na obozy językowe z ponad 70 krajów świata. Pracując z ludźmi, którzy często po raz pierwszy przyjeżdżali na drugi koniec świata, aby przeżywać przygodę swojego życia, nauczyłam się jak ważne jest bezpieczeństwo oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

Cześć – nazywam się Monika Buhagiar i jestem doradcą edukacyjnym w firmie Smile Trips.

Moje doświadczenie w branży nauki języków obcych za granicą sięga jeszcze czasów, gdy byłam nastolatką i, kiedy sama uczestniczyłam w letnich kursach językowych za granicą (dwa razy na kursie angielskiego w Irlandii i Anglii i raz na kursie francuskiego we Francji).

Nauka nie poszła w las – przez wiele lat mieszkałam w Wielkiej Brytanii, gdzie skończyłam studia licencjackie na Kingston University, a potem magisterskie na UCL, a w 2010 roku związałam się z branżą wyjazdów językowych. Niedługo minie 10 lat odkąd doradzam kursantom przy wyborze kursów.

Osobiście wierzę i bardzo często powtarzam potencjalnym kursantom, że podróż na kurs językowy to absolutnie najlepszy sposób na spędzenie wakacji czy urlopu i zainwestowanie pieniędzy.

Korzyści są tak naprawdę nieskończone – nowe umiejętności, świetna zabawa, zwiedzanie, poznawanie innych kultur, nowe przyjaźnie i znajomości.

Postanowiłyśmy połączyć nasze siły i oddać w Twoje ręce najwyższą jakość wyjazdów edukacyjnych za granicę pod marką Smile Trips.

Jeżeli Ty również chcesz poznawać świat, łącząc podróżowanie z nauką języka, studiami lub zdobywaniem międzynarodowego doświadczenia zawodowego, trafiłeś pod właściwy adres. Osobiście dołożymy wszelkich starań, aby zorganizować wyjazd dostosowany do Twoich potrzeb, aby był on najpiękniejszą podróżą Twojego życia.

Zapraszamy do kontaktu!