Historia - Smiletrips.pl

Witaj! Tu Gosia Broniewicz – właścicielka i współzałożycielka Smile Trips.

Podróże od zawsze były moją największą pasją. Uwielbiałam spotykać ludzi z całego świata, poznawać nowe kultury, uprawiać ciekawe sporty, podziwiając niebanalne okoliczności przyrody. Już prawie dwie dekady temu lista miejsc, które chciałam odwiedzić urosła do takich rozmiarów, że nie wystarczyłoby mi czasu ani pieniędzy aby zobaczyć nawet połowę z nich. Nie chcąc jednak rezygnować ze swoich marzeń, postanowiłam połączyć przyjemne z pożytecznym. Idealnym rozwiązaniem okazały się wyjazdy do szkół za granicą.

Zaczęłam od szlifowania języka w Londynie podczas wakacji w 2004, potem wyjeżdżałam coraz dalej na coraz dłuższe kursy. Wyjazdy były połączone z pracą, aby pokryć część kosztów podróży oraz utrzymać się na miejscu. W 2008, kiedy po ukończeniu Turystyki i Rekreacji na wrocławskim AWFie, uzupełniałam wiedzę studiując na kierunku Podróżowanie i Turystyka w Perth, w Zachodniej Australii, wiedziałam już, że turystyka edukacyjna to jest branża, którą chcę tworzyć i której częścią chcę się stać.

Od ponad 10 lat czynnie zajmuję się organizacją wyjazdów do szkół językowych za granicę na całym świecie. Planowałam oraz koordynowałam programy edukacyjne z Polski, a także pracowałam w Kanadzie w szkołach językowych, gdzie byłam animatorem czasu wolnego dla nastolatków i dorosłych, przyjeżdżających na obozy językowe z ponad 70 krajów świata. Pracując z ludźmi, którzy często po raz pierwszy przyjeżdżali na drugi koniec świata, aby przeżywać przygodę swojego życia, nauczyłam się jak ważne jest bezpieczeństwo oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

Pomysł otworzenia Smile Trips powstał na jednej z pięknych plaż Pernambuco podczas odwiedzin mojej brazylijskiej przyjaciółki, którą poznałam w szkole językowej w Kanadzie. Maysa jest podróżniczką z jeszcze dłuższym stażem. Uczyła się i pracowała w branży edukacyjnej w Anglii, Szwajcarii i Kanadzie. Postanowiłyśmy połączyć nasze siły i oddać w Twoje ręce najwyższą jakość wyjazdów edukacyjnych za granicę pod marką Smile Trips.

Jeżeli Ty również chcesz poznawać świat, łącząc podróżowanie z nauką języka, studiami lub zdobywaniem międzynarodowego doświadczenia zawodowego, trafiłeś pod właściwy adres. Osobiście dołożę wszelkich starań, aby zorganizować wyjazd dostosowany do Twoich potrzeb, aby był on najpiękniejszą podróżą Twojego życia.