Obozy kolonie jezykowe na cyprze - Smiletrips.pl

Obozy i kolonie językowe na Cyprze

Cypr jako była kolonia brytyjska jest idealnym miejscem do nauki języka angielskiego dla młodzieży. Połączenie bogatej historii, w której występują elementy brytyjskie z możliwością wypoczynku na czystej, bezpiecznej wakacyjnej wyspie sprawia, że Cypr staje się coraz bardziej popularnym krajem na wyjazdy językowe.

W naszej ofercie znajdziesz dwa programy. Pierwsza to obóz językowy dla dzieci i młodzieży na kampusie cypryjskiego gimnazjum w Episkopi, którego głównym celem jest nauka języka podczas lekcji oraz poprzez warsztaty i zabawę poza szkolnymi ławkami. Druga – “University Explorer” obóz językowy z elementami  przedmiotów uniwersyteckich – przeznaczony jest dla starszej młodzieży, która chciałaby przez 3 tygodnie zobaczyć jak wygląda nauka na uniwersytecie anglojęzycznym. Podczas tego obozu zajęcia obejmują zarówno przedmioty ścisłe, humanistyczne jak i społeczne – tak, aby młodzież mogła “stestować” każdy z tych aspektów, i podjąć decyzję w jakim kierunku chciałaby zaplanować swoją przyszłą karierę.

Obóz z językiem angielskim w Larnace

Wiek

10-17

Kategoria

Złota

Kursantów w klasie

15

  • Obóz dla dzieci i młodzieży w wieku 10-17 lat z podziałem na grupy wiekowe
  • Szkoła i zakwaterowanie w jednym miejscu na terenie University of Central Lancashire – Pyla, Larnaca.
  • Interesujące warsztaty pozalekcyjne

Ceny od €875/tydzień

+48 71 307 00 31

Zadzwoń do nas

Skorzystaj z bezpłatnej i niezobowiązującej porady naszych konsultantów i sprawdź, czy możemy spełnić Twoje marzenia o kursie językowym za granicą! Zadzwoń do nas lub wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, by ustalić szczegóły i cenę planowanego wyjazdu!