Obóz językowy na Malcie - Smiletrips.pl
Deprecated: Funkcja get_currentuserinfo jest przestarzała od wersji 4.5.0! Zamiast jej proszę użyć wp_get_current_user(). in /home/srv44960/domains/smiletrips.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078

Obozy językowe w St. Julian's

 • Liczba lekcji w tygodniu: 20 lub 30
 • Długość lekcji: 45 minut
 • Daty 2024: 14 stycznia – 17 lutego, 17 marca – 13 kwietnia, 19 maja – 7 września, 6 – 19 października
 • Minimalny czas trwania: 1 tydzień
 • Wiek uczestników: 14-21
 • Dzień przylotu: niedziela
 • Dzień wyjazdu: sobota

Szkoła Sprachcaffe jest jedną z popularniejszych szkół językowych na Malcie – szczególnie ze względu na ogromny zabytkowy kampus Club Village. Na jego terenie znajdują się 23 sale lekcyjne w budynku i 6 miejsc do nauki w ogrodzie. Do dyspozycji są również recepcja czynna 24h, pokój gier, pokój multimedialny, restauracja, ogród i bar, gdzie wieczorami odbywają się imprezy integracyjne. Jeśli kochasz sport to boisko do siatkówki plażowej oraz ogromny odkryty basen będą Twoimi ulubionymi miejscami po zajęciach. Jeśli potrzebujesz spokoju to biblioteka i pokój do nauki jest do Twojej dyspozycji.

Dlaczego obóz językowy w St. Julian's?

 • Ogromny, zabytkowy kampus z dużym basenem, ogrodem i miejscem do relaksu
 • Idealna lokalizacja dla wszystkich tych, którzy lubią być w centrum wydarzeń. Możesz w niecałe 10 minut spacerem znaleźć się w kultowym St. Julian’s i korzystać z uroków tętniącego życiem miasteczka
 • Do wyboru dwie intensywności kursu oraz ilości zajęć i animacji w czasie wolnym. W ten sposób możesz dopasować program do swoich potrzeb


Kurs językowy

Podczas obozu językowego na Malcie, możesz wybrać pomiędzy:

 • Kursem Standardowym: 20 lekcji w tygodniu (4 lekcje dziennie)
 • Kursem intensywnym: 30 lekcji w tygodniu (6 lekcji dziennie)

Nauka przebiega w bezstresowej, przyjaznej atmosferze, a tematy zajęć są przystosowane dla grupy wiekowej, tak aby były jak najbardziej interesujące. Ilość godzin gwarantuje znaczny postęp w nauce jednocześnie pozostawiając wystarczająco dużo czasu wolnego na odkrywanie okolicy z nowo poznanymi znajomymi.

Podczas pobytu na Malcie będziesz mieć styczność z językiem angielskim 24 godziny na dobę! Obóz dla młodzieży i młodych dorosłych w St. Julian’s to efektywne, przyjemne i niezapomniane wakacje, podczas których uczestnicy świadomie i podświadomie chłoną umiejętności językowe zarówno w czasie lekcji jak i w czasie wolnym.


Ceny od 3264 zł/tydzień

Cena obozu zależy od:

 • Długości wyjazdu
 • Daty wyjazdu
 • Rodzaju zakwaterowania
 • Naliczanych przez szkołę opłat administracyjnych
 • Usług dodatkowych, np. transferów, ubezpieczenia, itd.
 • Decyzji o rozszerzeniu programu o dodatkowe zajęcia lekcyjne (w zależności od oferty szkoły)
 • Decyzji o wykupieniu dodatkowych warsztatów lub wycieczek (w zależności od oferty szkoły)

Ceny kursów nigdy nie są wyższe a często nawet atrakcyjniejsze niż ceny bezpośrednio w szkole.

Aby otrzymać spersonalizowaną, niezobowiązującą ofertę, skontaktuj się z nami.

 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Szczegóły

Szkoła: Sprachcaffe

Kategoria: Srebrna

wiek: 14-17, 18-21

Max. liczba kursantów w klasie: 15

Poziomy zaawansowania: A1-C1

Akredytacje: FELTOM

Najbardziej popularną opcją podczas obozu językowego jest zakwaterowanie na kampusie. Do wyboru są pokoje 2-3 osobowe lub wieloosobowe ze wspólną łazienką. Kursanci chwalą sobie zakwaterowanie na kampusie ze względu na to, że nie muszą się przemieszczać i wszystko jest w jednym miejscu.

Alternatywą dla zakwaterowania na kapusie jest mieszkanie u rodziny maltańskiej. Większość rodzin goszczących mieszka w odległości 15 minut spacerem lub autobusem od szkoły. To idealna opcja dla tych, którzy po skończonych zajęciach lubią spędzać czas w rodzinnej atmosferze, poznawać lokalne tradycje i zwyczaje.

Niezależenie od formy zakwaterowania, na jaką się zdecydujesz w cenę wliczone jest pełne wyżywienie.

Transfery z lotniska

 • Zarezerwuj lot na lotnisko Malta (MLA) w dowolnych godzinach, w niedzielę rozpoczynającą obóz oraz w sobotę po zakończonym kursie i skorzystaj regularnych transferów z lotniska do miejsca zakwaterowania, które wliczone są w cenę obozu. Transfery w innych terminach są objete dodatkową opłatą.
 • Uwaga: Usługę asysty dla nieletnich oferujemy wyłącznie, jeśli jest wymagana przez linie lotnicze.

Transport na Malcie

Młodzież zakwaterowana u rodzin goszczących zazwyczaj przemieszcza się korzystając z bezpiecznej komunikacji publicznej na wyspie. Koszt biletu komunikacji to 16/21 EUR.

Podstawowy program wliczony jest w cenę pakietu, zawiera on 4 wycieczki/animacje w tygodniu. pakiet można rozszerzyć o kolejne 4 wycieczki/animacje przypadające na każdy tydzień. Niezależnie od pakietu, w weekend zawsze odbywa się całodzienna wycieczka do najatrakcyjniejszych zakątków Malty lub rejsy na sąsiednie wyspy: Gozo i Comino. Aby skorzystać z niektórych zajęć dodatkowych, należy uiścić dodatkową opłatę lub rozszerzyć pakiet zajęć w czasie wolnym, przy rezerwacji obozu.

Poniżej przykładowy plan tygodnia, w przypadku zajęć rozszerzonych:

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Rano Test poziomującyLekcje: konwersacja, gramatyka, słuchanie, czytanie i pisanie Lekcje: konwersacja, gramatyka, słuchanie, czytanie i pisanie Lekcje: konwersacja, gramatyka, słuchanie, czytanie i pisanie Lekcje: konwersacja, gramatyka, słuchanie, czytanie i pisanie Lekcje: konwersacja, gramatyka, słuchanie, czytanie i pisanie
Popołudnie Przyjazd Zwiedzanie szkoły i wycieczka po okolicy Wycieczka do Valletty: zwiedzanie historycznych miejsc i portu stolicy Malty Zakupy w Sliemie Wycieczka do serca Malty: poznaj najpiękniejsze zakątki wyspy Gra terenowa w St. Julian’s: znajdź ukryte skarby Całodzienna wycieczka lub wyjazd
Wieczór Turniej gry w siatkówkę i impreza powitalna Wieczór piłki nożnej i karaoke Wieczór z planszówkami Konkurs Instagram Wieczór filmowy

+48 71 307 00 31

Zadzwoń do nas

Skorzystaj z bezpłatnej i niezobowiązującej porady naszych konsultantów i sprawdź, czy możemy spełnić Twoje marzenia o kursie językowym za granicą! Zadzwoń do nas lub wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, by ustalić szczegóły i cenę planowanego wyjazdu!