Obozy kolonie jezykowe na malcie bialy - Smiletrips.pl

Obozy językowe w St. Julian's

  • Terminy rozpoczęcia: każdy poniedziałek przez cały rok
  • Ogromny, zabytkowy kampus z dużym basenem, ogrodem i miejscem do relaksu
  • Na obozie przewidziane jest dużo czasu wolnego, więc polecamy go szczególnie starszym, odpowiedzialnym nastolatkom
  • Osoby nieletnie pozostają pod opieką i nadzorem opiekuna
  • Idealna lokalizacja dla wszystkich tych, którzy lubią być w centrum wydarzeń. Możesz w niecałe 10 minut spacerem znaleźć się w kultowym St. Julian’s i korzystać z uroków tętniącego życiem miasteczka

 

Szkoła

 

Szkoła Sprachcaffe jest jedną z popularniejszych szkół językowych na Malcie – szczególnie ze względu na ogromny zabytkowy kampus Club Village. Na jego terenie znajdują się 23 sale lekcyjne w budynku i 6 miejsc do nauki w ogrodzie. Do dyspozycji są również recepcja czynna 24h, pokój gier, pokój z TV oraz DVD, restauracja, ogród i bar, gdzie wieczorami odbywają się imprezy integracyjne. Jeśli kochasz sport to boisko do siatkówki plażowej oraz ogromny odkryty basen będą Twoimi ulubionymi miejscami po zajęciach. Jeśli potrzebujesz spokoju to biblioteka i pokój do nauki jest do Twojej dyspozycji. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane.

W sezonie wakacyjnym szkoła korzysta wyłącznie z dodatkowego budynku szkolnego zlokalizowanego na tyłach głównego kampusu. Budynek ten nie posiada klimatyzacji.

Szkoła posiada akredytacje FELOM a wszyscy nauczyciele uczący w szkole posiadają pozwolenie na nauczanie języka angielskiego wydane przez Ministerstwo Edukacji na Malcie.


Kurs językowy

Podczas obozu językowego na Malcie, możesz wybrać pomiędzy:

  • Kursem Standardowym: 20 lekcji w tygodniu (4 lekcje dziennie)
  • Kursem intensywnym: 30 lekcji w tygodniu (6 lekcji dziennie)

Nauka przebiega w bezstresowej, przyjaznej atmosferze, a tematy zajęć są przystosowane dla grupy wiekowej, tak aby były jak najbardziej interesujące. Ilość godzin gwarantuje znaczny postęp w nauce jednocześnie pozostawiając wystarczająco dużo czasu wolnego na odkrywanie okolicy z nowo poznanymi znajomymi.

Podczas pobytu na Malcie będziesz mieć styczność z językiem angielskim 24 godziny na dobę! Obóz dla młodzieży i młodych dorosłych w St. Julian’s to efektywne, przyjemne i niezapomniane wakacje, podczas których uczestnicy świadomie i podświadomie chłoną umiejętności językowe zarówno w czasie lekcji jak i w czasie wolnym.

 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Szczegóły

Szkoła: Sprachcaffe

Kategoria: Srebrna, możliwość rozszerzenia

wiek: 14-17, 18-21

Max. liczba kursantów w klasie: 15

Poziomy zaawansowania: A1-C1

Akredytacje: Feltom

Zakwaterowanie

Najbardziej popularną opcją podczas obozu językowego jest zakwaterowanie na kapusie. Do wyboru są pokoje 2-3 osobowe lub wieloosobowe ze wspólną łazienką. Kursanci chwalą sobie zakwaterowanie na kampusie ze względu na to, że nie muszą się przemieszczać i wszystko jest w jednym miejscu.

Alternatywą dla zakwaterowania na kapusie jest mieszkanie u rodziny maltańskiej. Większość rodzin goszczących mieszka w odległości 15 minut spacerem lub autobusem od szkoły. To idealny opcja dla tych, którzy po skończonych zajęciach lubią spędzać czas w rodzinnej atmosferze, poznawać lokalne tradycje i zwyczaje.

Niezależenie od formy zakwaterowania, na jaką się zdecydujesz w cenę wliczone jest pełne wyżywienie.

Transfery z lotniska

  • Zarezerwuj lot na lotnisko Malta (MLA) w dowolnych godzinach, w weekendy odbywają się regularne transfery z lotniska do miejsca zakwaterowania, które wliczone są w cenę obozu.
  • Uwaga: Usługę asysty dla nieletnich oferujemy wyłącznie, jeśli jest wymagana przez linie lotnicze.

Podstawowy program wliczony jest w cenę pakietu. Aby skorzystać z niektórych zajęć dodatkowych, należy uiścić dodatkową opłatę lub rozszerzyć pakiet zajęć w czasie wolnym, przy rezerwacji obozu.

Poniżej przykładowy plan tygodnia, w przypadku zajęć rozszerzonych:

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Rano Test poziomującyLekcje: konwersacja, gramatyka, słuchanie, czytanie i pisanie Lekcje: konwersacja, gramatyka, słuchanie, czytanie i pisanie Lekcje: konwersacja, gramatyka, słuchanie, czytanie i pisanie Lekcje: konwersacja, gramatyka, słuchanie, czytanie i pisanie Lekcje: konwersacja, gramatyka, słuchanie, czytanie i pisanie
Popołudnie Przyjazd Zwiedzanie szkoły i wycieczka po okolicy Wycieczka do Valletty: zwiedzanie historycznych miejsc i portu stolicy Malty Zakupy w Sliemie Wycieczka do serca Malty: poznaj najpiękniejsze zakątki wyspy Gra terenowa w St. Julian’s: znajdź ukryte skarby Całodzienna wycieczka lub wyjazd
Wieczór Turniej gry w siatkówkę i impreza powitalna Wieczór piłki nożnej i karaoke Wieczór z planszówkami Konkurs Instagram Wieczór filmowy

Wypełnij formularz, a konsultant skontaktuje się z Tobą, by ustalić szczegóły i cenę Twojego wyjazdu.