O Smile Trips - Smiletrips.pl

Smile Trips to zespół doświadczonych konsultantów edukacyjnych i miłośników niebanalnych podróży. Każdy z nas uczył się za granicą oraz posiada bogate portfolio w zakresie organizacji i koordynacji kursów językowych dla dorosłych jak i w pracy na obozach dla nastolatków.

Osobiście odwiedzamy naszych partnerów za granicą, oraz miejsca, w które wysyłamy naszych klientów, aby być pewnym, że oddajemy w Twoje ręce najwyższą jakość wyjazdów edukacyjnych.

W dzisiejszych czasach bez problemu znajdziesz oferty wielu renomowanych szkół językowych za granicą – każda z nich reklamuje się jako “najlepsza” na rynku. Naszym zdaniem jest to jednak pojęcie względne, gdyż każdy z Was jest inny i to, co jest “najlepsze” dla jednego, nie koniecznie musi odpowiadać innej osobie.

Obecnie współpracujemy z ponad dziewięćdziesięcioma szkołami z dwudziestu krajów na całym świecie – wszystkie z nich to akredytowane centra nauczania języka (Akredytowane szkoły). W naszej ofercie znajdziesz zarówno przytulne, kameralne szkoły, gdzie cała kadra będzie wiedziała jak masz na imię i jakie jest Twoje hobby, jak i duże, dynamiczne kampusy międzynarodowe. Dlatego przewagą rezerwacji kursu przez Smile Trips jest darmowa konsultacja edukacyjna doświadczonego opiekuna klienta, który obiektywne dobierze szkołę i program dla Ciebie.

Gwarantujemy przy tym taką samą cenę jak bezpośrednio w szkole językowej lub w wielu przypadkach nawet niższą!

Najważniejszymi celami, jakie stawiamy sobie przygotowując dla Ciebie ofertę, jest Twoje bezpieczeństwo oraz uwzględnienie Twoich indywidualnych potrzeb. Na naszej stronie znajdziesz gotowe oferty, z których możesz wybrać opcję dla siebie lub opowiedzieć nam o swoich celach i wymaganiach, a my wyjdziemy im naprzeciw.

Zdajemy sobie sprawę, że zlecając nam organizację wyjazdu, często na drugi koniec świata, oczekujesz profesjonalnego doradztwa oraz obsługi na najwyższym poziomie.

Sprawdź ofertę konkurencji i zdecyduj, komu powierzysz zorganizowanie Twojego życia na najbliższe klika tygodni/miesięcy/lat. Zapytaj o znajomość miejsca i szkół, sposób pomocy w nagłych przypadkach, a także przygotowanie Cię na rzeczywiste warunki w kraju, do którego się wybierasz.

Opowiedz nam o swoich oczekiwaniach i wątpliwościach, a my dobierzemy dla Ciebie program, który spełni Twoje oczekiwania i stanie się podróżą Twojego życia.