Rodzinne kursy jezykowe - Smiletrips.pl

KURSY RODZINNE

Czy chciałabyś spędzić w tym roku swoje rodzinne wakacje, ferie zimowe lub przerwę świąteczną nie tylko na wypoczynku lub zwiedzaniu i szukasz ciekawego sposobu, aby zaspokoić swoje potrzeby?

Jeżeli tak, to jesteś we właściwym miejscu! Nasi doświadczeni specjaliści pomogą zaplanować Twój urlop tak, aby oprócz zasłużonego odpoczynku w ciekawym miejscu rozwinąć nowe lub pogłębić posiadane już umiejętności językowe a jednocześnie nie rozstawać się z najbliższymi lub mieć możliwość widywania się z nimi.

Tyle, ile jest rodzin tyle różnych potrzeb. My to doskonale rozumiemy, dlatego też wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom i dopasowujemy do nich oferty szyte na miarę Twoich oczekiwań.

Możliwości jest bardzo dużo. Doświadczone szkoły językowe, które reprezentujemy rekrutują już dzieci od 3 roku życia, które w gronie rówieśników z całego świata rozwijają umiejętności językowe w formie gier i zabaw prowadzonych przez doświadczona kadrę nauczycieli. Dla dzieci w wieku szkolnym programy przewidują naukę w szkolnych ławkach z elementami zabawowymi i ruchowymi tak, aby przez zaangażowanie uczyć i utrwalać wiedzę małych kursantów. Dla nastolatków proponujemy obozy językowe, których integralnym elementem oprócz zajęć szkolnych jest mieszkanie na kampusie, wspólne zwiedzanie oraz spędzanie zorganizowanego czasu wolnego z nastolatkami z ponad 50 krajów. W tym czasie rodzice mogą skupić na kursie językowym odpowiednio dobranym do swojego poziomu zaawansowania oraz potrzeb językowych, może być to języku biznesu, przygotowanie do certyfikatu językowego lub też język plus np. sport (nurkowanie na Malcie, nauka salsy w Hiszpanii), czy też dodatkowy kurs, np. kurs gotowania we Francji. Możliwości i konfiguracje programów są nieograniczone, wystarczy, że opowiesz nam o swojej wizji wyjazdu!

Jeżeli macie ochotę na wyjazd z najmłodszą pociechą, która nie będzie korzystać z kursu językowego, a skończyła już 6 miesięcy oferujemy także możliwość wynajmu opiekuna w elastycznych godzinach. Ciekawą alternatywą jest także mieszkanie u nauczyciela języka obcego całą rodziną, w taki sposób uczymy się języka nie tylko na lekcjach, ale także podczas wspólnych posiłków, zwiedzania najciekawszych miejsc oraz poznawania nowej kultury.

Skontaktuj się z nami po więcej informacji.