Jak nauczyć się języka obcego w wakacje? - Smiletrips.pl

Jak nauczyć się języka obcego w wakacje?

Płynna komunikacja w języku obcym często zaczyna się od przełamania strachu przed mówieniem. Nie ważne jak dobrze opanowaliście gramatykę oraz ile obejrzeliście filmów, przeczytaliście książek lub przesłuchaliście podcastów. Jeżeli nie zaczniecie mówić nic z tego…

Zdajemy sobie sprawę, że ta teoria brzmi świetnie a dla niektórych jest oczywista. Co zatem zrobić żeby naprawdę zacząć rozmawiać w języku obcym?

Z własnego doświadczenia proponujemy zapisać się na kurs językowy za granicą, gdzie język obcy używany jest na co dzień.

W ten sposób umiejętności, które nabywacie w szkole pod okiem wykwalifikowanych nauczycieli, praktykujecie od razu po wyjściu z sali, w spontanicznych, prawdziwych sytuacjach. Nauka przez doświadczenie i zaangażowanie jest najskuteczniejsza. Gwarantujemy, że jeśli codziennie przez kilka tygodni będziecie zamawiać kawę w nowojorskiej kawiarni, to na pewno szybciej opanujecie ten zwrot niż ćwicząc go przed lustrem. Swoją drogą gorąca kawa popijana rano w drodze do szkoły, gdy przemierzasz Manhattan smakuje wyjątkowo 😊

Najlepsze efekty osiągniecie, gdy na wyjazd zdecydujecie się w pojedynkę a na miejscu czas wolny będziecie spędzać z innymi kursantami z całego świata, którzy podobnie jak Wy przyjechali tu aby nauczyć się mówić w języku obcym i zwiedzić nowe miejsca. Oczywiście to tylko propozycja, na kursy można zawsze pojechać ze znajomymi z Polski lub całą rodziną.

Zastanawialiście się kiedyś jak zwiedzić nowe miasto lub kraj nie jak turysta, z mniej lub bardziej przygotowanym planem zwiedzania, ale od podszewki? Chcielibyście poznać najlepsze streetfoodowe miejsca, pójść na koncert lub do parku z grupą nowych znajomych i żyć przez chwilę jak lokalesi, mówiąc w lokalnym języku? Jeśli tak, to dajcie znać, gdzie jest Wasze wymarzone miejsce i jakiego języka chcielibyście się uczyć, a my to dla Was zorganizujemy.

Brzmi jak wyzwanie na najbliższe wakacje? Do odważnych świat należy!

Kursy językowe za granicą organizowane są na wszystkich poziomach zaawansowania języka. Rozpoczynają się niemal co tydzień i uczęszczają na nie kursanci prawie w każdym wieku.  

Poniżej znajdziecie kilka propozycji kursów językowych w wakacje. O miejscu, długości i dacie możecie zdecydować sami. A jeśli macie jakiekolwiek pytania, to nasi konsultanci, którzy sami zwiedzili pół świata i nauczyli się mówić w językach obcych na kursach językowych za granicą, są do Twojej dyspozycji.

Z nami nauka języka to świetna zabawa!