Szkoła hiszpańskiego w Barcelonie - Smiletrips.pl
Deprecated: Funkcja get_currentuserinfo jest przestarzała od wersji 4.5.0! Zamiast jej proszę użyć wp_get_current_user(). in /home/srv44960/domains/smiletrips.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078

Szkoła języka hiszpańskiego w Barcelonie

Barcelona jest jednym z najpiękniejszych miast w Europie, oferuje unikalną kombinację tysiącletniej historii, wyjątkowej architektury, tradycji i unikalny krajobraz. Znajdująca się w północno-wschodniej Hiszpanii, Barcelona jest stolicą prowincji Katalonia i jednym z najważniejszych miast na Morzu Śródziemnym. Miasto wyróżnia się wyjątkową kulturą, którą w dużej mierze zawdzięcza swojej kosmopolitycznej populacji. Między innymi dlatego Barcelona stała się jednym z najbardziej popularnych miejsc do nauki języka hiszpańskiego na całym kontynencie, bo Barcelona łączy w sobie ducha wolności wraz z niesamowitym poczuciem spełnienia najbardziej liberalnych postaw wraz z dumnym i długotrwałym dziedzictwem.

Szkoła w Barcelonie

Szkoła w Barcelonie znajduje się zaledwie 5 minut spacerem od “Las Ramblas”, jednego z najbardziej znanych bulwarów Hiszpanii. Szkoła mieści się w nowoczesnym, 3-piętrowym budynku, dysponuje 50-cioma klasami z bogatym wyposażeniem multi-medialnym, biblioteką. Do dyspozycji studentów jest całoroczny taras słoneczny, Wi-fi, pracownia komputerowa z bezpłatnym dostępem do internetu oraz biblioteka. Szkoła jest przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Komunikacja: pobliska stacja metra oraz 7 linii autobusowych, które dojeżdżają do szkoły z najważniejszych części miasta.

Metodologia: Wszystkie kursy są starannie przygotowywane oraz układane zgodnie z uznawanym planem nauczania. Lektorzy są wysoko wykwalifikowani, profesjonalnie wyszkoleni i zmotywowani – z przyjemnością uwzględnią oni Twoje życzenia i zainteresowania.

Wyposażenie

 • Przestronne, 4-kondygnacyjny budynek (3.000 m2)
 • 50 sal lekcyjnych wyposażonych w sprzęt audio-wizualny
 • Sala konferencyjna
 • 1500 m2 z pięknymi tarasami
 • Pracownia komputerowa z dostępem do Internetu
 • Wi-Fi (bezprzewodowy dostęp do internetu na terenie całej szkoły)
 • Nowoczesna biblioteka
 • Winda / winda
 • Klimatyzacja i ogrzewanie centralne

Kursy językowe

Możliwość łączenia jednego kursu w różnych miastach (np. 1 tydzień Barcelona + 1 tydzień Madryt).

Szkoła oferuje szeroki wybór kursów. Zajęcia grupowe składają się na ogół z 6-9 uczestników. Przyjmowani są uczniowie na każdym poziomie zaawansowania, od początkującego do zaawansowanego.

Kursy rozpoczynają się w każdy poniedziałek. Uczestnicy przystępują do testu kwalifikacyjnego, na podstawie którego oceniana jest ich znajomość języka hiszpańskiego.

Programy łączą różne techniki nauczania, wszystkie skoncentrowane na komunikatywnym podejściu w celu dotarcia do każdego rodzaju ucznia z osobna. Każda lekcja trwa 55 minut.

Standardowy, Intensywny i Super Intensywny kurs hiszpańskiego

Szkoła oferuje 4 różne rodzaje Intensywnego kursu języka hiszpańskiego:

 1. 15 lekcji w tygodniu: “Semi-Intensive / Part Time”
 2. 20 lekcji w tygodniu: “Intensive”
 3. 20 + 5 lekcji w tygodniu: “Intensive + Warsztaty”
  (20 lekcji + 5 lekcji warsztatów)
 4. 30 lekcji w tygodniu: “Super Intensive + lekcje indywidualne”
  (20 lekcji grupowych + 5 warsztaty kultury i rozmowy + 5 lekcji indywidualnych)

Podczas kursów będziesz pracować nad każdym, istotnym elementem nauki języka jednocześnie poznając hiszpańską kulturę.

Opis kursu

Terminy rozpoczęcia W każdy poniedziałek roku
Lekcji tygodniowo 10, 20 lub 25 + 5 lekcji w tygodniu (hiszpański + warsztaty językowe / kulturowe)
Czas trwania 1-8 tygodni
Poziomy Wszystkie poziomy, od początkującego do zaawansowanego
Czas trwania lekcji 55 min.
Ilość uczestników Max. 10 osób w klasie / Warsztaty kulturowe: max. 14 osób

 

Kurs przygotowawczy do egzaminu DELE

DELE (dyplom jezyka hiszpańskiego jako języka obcego) jest oficjalnym certyfikatem dla studentów zagranicznych uznanym przez Instituto Cervantes. Stanowi on podstawę do rozpoczęcia nauki na hiszpańskich uczelniach i pracy w krajach hiszpańskojęzycznych i ich uczelniach lub chcieliby pracować w kraju hiszpańskojęzycznym.

Kurs składa się z 20 lekcji w tygodniu i ma na celu przygotowanie do zdania egzaminu DELE na każdym z jego 3 poziomów.

Hiszpański Indywidualny


Oferowany tylko w połączeniu z innymi kursami. Oferuje indywidualną naukę języka z nauczycielem bazując na określonych brakach lub słabościach w znajomości hiszpańskiego. Bez wątpienia jest to najszybszy sposób aby nauczyć się języka obcego. Opcja ta zakłada 5 lub 10 zajęć indywidualnych w tygodniu.

Hiszpański w biznesie i hiszpański profesjonalny

Program ten jest skierowany do studentów i profesjonalistów, którzy chcą odkrywać konkretne tematy okołobiznesowe w języku hiszpańskim. Jeśli chcesz nabyć umiejętności językowe niezbędne do komunikowania się w sytuacjach biznesowych i prawnych, jest to idealny kurs dla Ciebie.

Który kurs wybrać?

Decyzja całkowicie zależy od Twoich potrzeb i pragnień.

 • Jeśli chcesz mieć więcej wolnego czasu podczas nauki za granicą wybierz program średnio intensywny lub “Part Time”.
 • Z drugiej strony, jeśli chcesz całkowicie skupić się na język hiszpańskim, bez dodatkowych lekcji kultury, Intensywny kurs oferuje 4 lekcje dziennie.
 • Intensywny / Super Intensywny Program i Warsztaty jest dla Ciebie jeśli chcesz w pełni wykorzystać czas spędzony w Hiszpanii na naukę języka i poznanie kultury. Będziesz ‘zanurzony’ w języku: 4 godziny zajęć językowych / 5 godzin warsztatów kulturowych dziennie plus 5 zajęć konwersacyjnych. Warsztaty i konwersacje / lekcje indywidualne obejmują różne aspekty hiszpańskiej i latynoamerykańskiej kultury i cywilizacji, prasy, kina, kreatywne pisanie, wymowę, gastronomię, folklor, gry i zabawy mówienia i ćwiczenia, które stymulują interakcję i komunikację.

Nie wiesz, jaki kurs byłby dla Ciebie najlepszy? Skontaktuj się z naszym doradcą!

Ceny od 105 EUR / tydzień

 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Szczegóły

Szkoła: Enforex

Kategoria : Złota

Minimalny wiek: 16+

Max. liczba kursantów w klasie: 10

Poziomy zaawansowania: A0-C2

Akredytacje: FEDELE

Rezydencja/Hotel

W przyjemnie urządzonej rezydencji szkoły poczujesz się jak u siebie w domu. 20 nowocześnie urządzonych apartamentów typu Superior i Standard zapewni nie tylko wypoczynek, ale również kontakt z innymi studentami. Rezydencja oddalona jest o jedyne 10-15 minut środkami komunikacji miejskiej od centrum miasta i szkoły!

U rodziny

Zakwaterowanie u rodziny to z pewnością najlepsza forma pozwalająca na zastosowanie języka poza zajęciami oraz lepsze poznanie ludzi i kraju.

Mieszkanie

Zakwaterowanie w zadbanym mieszkaniu, dzielonym zwykle z innymi uczestnikami kursu. W cenie zawarta jest kuchnia do wspólnego użytku.

Dom studencki

Tę formę zakwaterowania szczególnie polecamy osobom, które pragną pozostać niezależne i przy okazji poznać hiszpańskich oraz międzynarodowych studentów. Do dyspozycji masz swój własny pokój w dobrej lokalizacji oraz szybkie połączenie do centrum.

Najpopularniejsze miejsca w Barcelonie:

 • Sagrada Familia
 • Muzeum Picassa
 • Guel Park
 • Casa Battló
 • Casa Mila
 • Muzeum Miró
 • Barcelonetta
 • Stadion Piłkarski Camp Nou

+48 71 307 00 31

Zadzwoń do nas

Skorzystaj z bezpłatnej i niezobowiązującej porady naszych konsultantów i sprawdź, czy możemy spełnić Twoje marzenia o kursie językowym za granicą! Zadzwoń do nas lub wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, by ustalić szczegóły i cenę planowanego wyjazdu!