Państwowa szkoła Chatham Kent Secondary School - Smiletrips.pl

Państwowa szkoła Chatham Kent Secondary School

Chatham Kent Secondary School

Szkoła zlokalizowana jest Chatham – Kent w prowincji Ontario w Kanadzie. CKSS szczyci się swoim nastawieniem na współpracę oraz szacunkiem dla różnorodności. Na 1200 uczniów przypada 70 nauczycieli, których celem jest zapewnienie doskonałego wykształcenia poprzez wiele innowacyjnych programów, spełniających potrzeby każdego ucznia.

Dlaczego Chatham Kent Secondary School?

 

CKSS to jedna z większych szkół w regionie. Po ukończeniu nauki 80% absolwentów kontynuuje naukę na studiach wyższych. Szkołę tę polecamy uczniom lubiących dynamiczne środowisko szkolne – szkoła oferuje dużą ilość zajęć pozalekcyjnych, drużyny sportowe na wysokim poziomie, ambitny program nauczania muzyki (co roku wystawiany jest musical).

Uczniowie międzynarodowi mają możliwość uczestniczenia w dodatkowych lekcjach języka angielskiego.

Dostępne zajęcia pozalekcyjne:

 • badminton
 • koszykówka
 • curling
 • zespół taneczny
 • piłka nożna
 • golf
 • hokej
 • rugby
 • tenis
 • teatr
 • konkurs plastyczny
 • zespół muzyczny

 

I wiele innych.

 

 

Dlaczego Ontario w Kanadzie ?

Chatham Kent to gmina położona w prowincji Ontario, oferująca wiele możliwości aktywnego spędzania czasu: białe piaszczyste plaże, szlaki do wędrówek, parki.

Kanada to bezpieczny pełen naturalnego piękna kraj. Kanadyjczycy znani są ze swojej otwartości i przyjaznego nastawienia. Ontario jest jedną z trzynastu prowincji Kanady, a jej stolicą jest Toronto. Mieszka tu około 40% populacji całego kraju. Miłośnicy naturalnego piękna i outdooru docenią szczególnie bliskość Wielkich Jezior, w tym jeziora Ontario. Ontario jest również świetną bazą wypadową dla uczniów, chcących odwiedzić USA.

Ceny

 

Cena za rok wraz zakwaterowaniem u rodziny goszczącej i  wyżywieniem to 23 775 CAD.

Ceny kursów nigdy nie są wyższe a często nawet atrakcyjniejsze niż ceny bezpośrednio w szkole.

Aby otrzymać spersonalizowaną, niezobowiązującą ofertę, skontaktuj się z nami.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Szczegóły

Szkoła: Chatham Kent Secondary School

Kategoria: Brązowa

Wiek: min. 14

Liczba kursantów w klasie: 20-30 (max.30)

Klasy: 9 -12

Długość: 1 miesiąc, 2 miesiące, semestr, rok szkolny. Uczniowie na krótkich programach (1 lub miesiące) mogą rozpocząć we wrześniu, listopadzie, lutym, kwietniu i maju.

Uczniowie wybierają cztery przedmioty na semestr czyli osiem w roku szkolnym i odbywają cztery lekcje po 75 minut dziennie.

 

Zakwaterowanie odbywa się u wyselekcjonowanych rodzin goszczących, zlokalizowanych w bliskiej odległości od szkoły.

+48 71 307 00 31

Zadzwoń do nas

Skorzystaj z bezpłatnej i niezobowiązującej porady naszych konsultantów i sprawdź, czy możemy spełnić Twoje marzenia o kursie językowym za granicą! Zadzwoń do nas lub wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, by ustalić szczegóły i cenę planowanego wyjazdu!