Prywatna szkoła z internatem Mill Hill - Smiletrips.pl

Prywatna szkoła z internatem Mill Hill

Aktualizacja w związku z pandemią COVID-19

Obecnie prowadzimy rekrutację na wrzesień 2021. Proces rekrutacji przebiega bez zakłóceń. Wszystkie szkoły na terenie Wielkiej Brytanii od kwietnia 2021 wznawiają naukę w trybie stacjonarnym. Obecnie obowiązuje jeszcze szereg obostrzeń przy wjeździe na teren kraju (wykonanie testów PCR oraz obowiązek 10 dniowej kwarantanny) oraz podczas przebywania na jego terenie, jednak według zapowiedzi rządu wszystkie ograniczenia powinny zostać zawieszone do końca 2021 roku.

Szkoła Mill Hill

Mill Hill to wiodąca londyńska szkoła z internatem, przyjmująca także uczniów dziennych (czyli bez zamieszkania) dla dzieci w wieku 13-18 lat. Częścią szkoły Mill Hill jest uruchomiona niedawno Mill Hill International czyli oddział międzynarodowy szkoły. Położona  na terenie 120 akrowego parku, zaledwie dziesięć mil na północ od Londynu, szkoła cieszy się doskonałą międzynarodową reputacją, budowaną już od ponad dwóch wieku od jej założenia w 1807 roku.

Mill Hill International School znajduje się na terenie niedawno odnowionego kampusu w odległości krótkiego spaceru od szkoły głównej, a jej uczniowie są członkami społeczności Mill Hill. Szkoła posiada cztery domy dla uczniów na terenie kampusu. Uczniowie Mill Hill International mają także dostęp do całej reszty bogatego zaplecza głównej szkoły: krytego basenu z podgrzewaną wodą, hali sportowej, biblioteki, teatru i wydziału muzycznego.

Podobnie jak w innych szkołach w naszej ofercie, uczniowie mogą wybrać programy, składające się tylko z kilku tygodni lub kilkuletnie, kończące się kwalifikacjami GCSE lub A-levels.

Dlaczego Mill Hill?

 

Cele szkoły:

 

  • zapewnić doskonałość w edukacji
  • wydobyć to, co najlepsze w każdym dziecku
  • zapewnić rozwój etyczny i pewność siebie
  • wychowywać uczniów od dzieciństwa do dorosłości
  • budowanie poczucia świadomości społecznej i środowiska

 

 

 

Dlaczego Mill Hill ?

 

Pomimo pięknych wiejskich krajobrazów rozciągających się dokoła, wioska Mill Hill znajduje się w bardzo bliskiej odległości od centrum Londynu, dokąd można dojechać autobusem, metrem czy pociągiem. Jest to więc idealny wybór dla uczniów, pragnących uczyć się w bezpiecznym miejscu, ale jednocześnie móc regularnie odwiedzać jedną z najbarwniejszych stolic świata.

 

Ceny

 

Ceny za rok nauki:

Nauka + lunch (bez zakwaterowania) GBP 25,989

Nauka+ internat + posiłki od poniedziałku do piątku GBP 35,838

Nauka + internat + posiłki od poniedziałku do niedzieli GBP 42,162

Ceny kursów nigdy nie są wyższe a często nawet atrakcyjniejsze niż ceny bezpośrednio w szkole.

Aby otrzymać spersonalizowaną, niezobowiązującą ofertę, skontaktuj się z nami.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Szczegóły

Szkoła: Mill Hill

Kategoria: Złota

Wiek: min. 13

Liczba kursantów w klasie: max. 12

Year 9

Uczniowie mogą uczyć się przed jeden, dwa lub trzy semestry (trzy semestry = jeden rok szkolny. Jeżeli postępy w nauce na to pozwolą, uczniowie mogą przenieść się do głównej szkoły.

Wiek:

13-14

Wymagania:

minimalny poziom języka angielskiego IELTS 4.0 sprawdzany w drodze testu, egzamin z matematyki, rozmowa kwalifikacyjna i dobre oceny na świadectwach szkolnych

Przedmioty:

język angielski, matematyka, sztuka, biologia, chemia, informatyka, technologia, teatr, geografia, przedmioty humanistyczne, muzyka, fizyka, wychowanie fizyczne i PSHE.

Year 10

Uczniowie rozpoczynają dwuletni program, kończący się egzaminem GSCE. Do wyboru mają 8-12 przedmiotów.

Wiek:

14-15

Wymagania:

minimalny poziom języka angielskiego IELTS 4.5 sprawdzany w drodze testu, egzamin z matematyki, rozmowa kwalifikacyjna i dobre oceny na świadectwach szkolnych

Przedmioty:

język angielski jako język obcy, język angielski jako pierwszy język, angielska literatura, matematyka, biologia, chemia, fizyka plus wybór trzech dodatkowych przedmiotów spośród następujących: geografia, biznes, psychologia, sztuka, technologia, muzyka.

 

Year 11

Drugi rok programu GSCE – dla szczególnie pracowitych uczniów możliwe jest dołączenie do szkoły od tego roku i zakończenie go egzaminem GSCE bez konieczności odbywania Year 10.

Wiek:

15-17

Wymagania:

minimalny poziom języka angielskiego IELTS 5.5 sprawdzany w drodze testu, egzamin z matematyki, rozmowa kwalifikacyjna i dobre oceny na świadectwach szkolnych

Przedmioty:

język angielski, matematyka i trzy przedmioty z następujących: sztuka, biologia, biznes, chemia, informatyka, technologia, ekonomia, geografia, muzyka, fizyka, psychologia.

Year 12-13

Dwuletni program, zakończony egzaminem A-levels czyli maturą brytyjską, odbywający się w głównej szkole Mill Hill.

W internacie uczniowie mogą doświadczyć brytyjskiej kultury i stylu życia, ponieważ zakwaterowani są w domach wraz z uczniami brytyjskimi z głównej szkoły Mill Hill.

Szkoła posiada pięć przytulnych i wygodnych domów (Ridgeway, Burton Bank, Collinson, St Bees, New House). W każdym z nich mieszka opiekun i nauczyciel, odpowiedzialny za pomaganiem uczniom w nauce.

Każdy dom posiada przestrzenie wspólne do relaksu i integracji, a także pokoje do nauki. Śniadania i obiadokolacje podawane są w głównej szkole Mill Hill, natomiast lunche w Mill Hill International. Posiłki są zdrowe i pożywne, a uczniowie mogą decydować, co znajdzie się w menu.

Uczniowie szybko odnajdują się w nowym środowisku, a szkoła staje się ich drugim domem.

+48 71 307 00 31

Zadzwoń do nas

Skorzystaj z bezpłatnej i niezobowiązującej porady naszych konsultantów i sprawdź, czy możemy spełnić Twoje marzenia o kursie językowym za granicą! Zadzwoń do nas lub wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, by ustalić szczegóły i cenę planowanego wyjazdu!