Rodzinne kursy jezykowe - Smiletrips.pl

Rodzinne kursy językowe

Czy chciałabyś spędzić w tym roku swoje rodzinne wakacje, ferie zimowe lub przerwę świąteczną nie tylko na wypoczynku lub zwiedzaniu i szukasz ciekawego sposobu, aby zaspokoić swoje potrzeby?

Jeżeli tak, to jesteś we właściwym miejscu! Nasi doświadczeni specjaliści pomogą zaplanować Twój urlop tak, aby oprócz zasłużonego odpoczynku w ciekawym miejscu rozwinąć nowe lub pogłębić posiadane już umiejętności językowe a jednocześnie nie rozstawać się z najbliższymi lub mieć możliwość widywania się z nimi.

Rodzinne kursy językowe w Brighton

Wiek

7-15 oraz 16+

Kategoria

Złota

Język

Angielski

 • Akredytowana szkoła z wieloletnim doświadczeniem w organizacji kursów rodzinnych
 • Nadmorskie miasteczko turystyczne, około godzinę drogi od Londynu
 • Możliwość zakwaterowania u lokalnych rodzin lub we własnym zakresie

Cena: od £544 za tydzień  zakwaterowaniem

Rodzinne kursy językowe w Londynie

Wiek

5-15 oraz 16+

Kategoria

Złota

Język

Angielski

 • Idealna lokalizacja dla rodzin, które chcą być w centrum wydarzeń
 • Londyn oferuje wiele atrakcji kulturalno-rozrywkowych dla osób w każdym wieku
 • Możliwość zakwaterowania u lokalnych rodzin lub we własnym zakresie

Cena: od £576 za tydzień z zakwaterowaniem

Rodzinne kursy językowe w Cambridge

Wiek

5-15 oraz 16+

Kategoria

Złota

Język

Angielski

 • Cambridge to klasyka sama w sobie, architektura i historia miasta sprawią, że poczujesz się jak w średniowiecznej Anglii
 • Kameralne miasto oferujące wiele atrakcji, dobrze skomunikowane z Londynem oraz miejscowości nadmorskimi
 • Możliwość zakwaterowania u lokalnych rodzin lub we własnym zakresie

Cena: od £600 za tydzień z zakwaterowaniem

Rodzinne kursy językowe w Nowym Jorku

Wiek

7-15 oraz 16+

Kategoria

Złota

Język

Angielski

 • Centralna lokalizacja na Manhattanie gwarantuje łatwy dostęp do atrakcji Nowego Jorku
 • Szkołą specjalizująca się od wielu lat w organizacji kursów rodzinnych na najwyższym poziomie
 • Możliwość zakwaterowanie u lokalnych rodzin lub we własnym zakresie

Cena: od $897 za tydzień z zakwaterowaniem

Tyle, ile jest rodzin tyle różnych potrzeb. My to doskonale rozumiemy, dlatego też wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom i dopasowujemy do nich oferty szyte na miarę Twoich oczekiwań.

Możliwości jest bardzo dużo. Doświadczone szkoły językowe, które reprezentujemy rekrutują już dzieci od 3 roku życia, które w gronie rówieśników z całego świata rozwijają umiejętności językowe w formie gier i zabaw prowadzonych przez doświadczona kadrę nauczycieli. Dla dzieci w wieku szkolnym programy przewidują naukę w szkolnych ławkach z elementami zabawowymi i ruchowymi tak, aby przez zaangażowanie uczyć i utrwalać wiedzę małych kursantów. Dla nastolatków proponujemy obozy językowe, których integralnym elementem oprócz zajęć szkolnych jest mieszkanie na kampusie, wspólne zwiedzanie oraz spędzanie zorganizowanego czasu wolnego z nastolatkami z ponad 50 krajów. W tym czasie rodzice mogą skupić na kursie językowym odpowiednio dobranym do swojego poziomu zaawansowania oraz potrzeb językowych, może być to języku biznesu, przygotowanie do certyfikatu językowego lub też język plus np. sport (nurkowanie na Malcie, nauka salsy w Hiszpanii), czy też dodatkowy kurs, np. kurs gotowania we Francji. Możliwości i konfiguracje programów są nieograniczone, wystarczy, że opowiesz nam o swojej wizji wyjazdu!

Jeżeli macie ochotę na wyjazd z najmłodszą pociechą, która nie będzie korzystać z kursu językowego, a skończyła już 6 miesięcy oferujemy także możliwość wynajmu opiekuna w elastycznych godzinach. Ciekawą alternatywą jest także mieszkanie u nauczyciela języka obcego całą rodziną, w taki sposób uczymy się języka nie tylko na lekcjach, ale także podczas wspólnych posiłków, zwiedzania najciekawszych miejsc oraz poznawania nowej kultury.

Skontaktuj się z nami po więcej informacji.

+48 71 307 00 31

Zadzwoń do nas

Skorzystaj z bezpłatnej i niezobowiązującej porady naszych konsultantów i sprawdź, czy możemy spełnić Twoje marzenia o kursie językowym za granicą! Zadzwoń do nas lub wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, by ustalić szczegóły i cenę planowanego wyjazdu!