Obóz Językowy Londyn - Obozy językowe w Londynie - Smiletrips.pl

Rodzinny kurs językowy w Londynie

Dla kogo przeznaczony jest rodzinny kurs językowy w Londynie?

 • test
 • test

Jakich korzyści możesz spodziewać się uczestnicząc w programie?

 • test
 • test

Najważniejsze informacje:

 • Liczba lekcji w tygodniu: 20
 • Długość lekcji: 50 minut
 • Daty rozpoczęcia 2019: 16 czerwca – 18 sierpnia
 • Minimalny czas trwania: 1 tydzień
 • Wiek uczestników: 7-15 dzieci, dorośli 18+

Kursy rodzinne w Londynie

Londyn to światowa kolebka języka angielskiego i jeden z najbardziej popularnych kierunków wśród kursantów, wybierających się do szkół językowych. Jest to również świetne miejsce na kursy rodzinne. Mnogość różnego rodzaju atrakcji turystycznych sprawi, że zarówno dorośli jak i młodzież znajdą tu coś dla siebie. Dorośli kursanci na pewno z radością odwiedzą wszystkie obowiązkowe punkty na mapie każdego turysty: Pałac Buckingham, opactwo Westminster ze słynnym Big Benem, Trafalgar Square czy Tower of London. Dzieci również nie będą się nudzić. Możliwość odwiedzenia Science Museum, London Transfer Museum czy wytwórni Warner Bros, gdzie nakręcono wszystkie części filmów o Harry’m Potterze, sprawi, że bez marudzenia przyłączą się do zwiedzania.

Budynki szkoły St Giles dla dorosłych i dla dzieci zlokalizowane są w centrum Londynu przy Russell Square w bardzo bliskiej odległości od siebie (około minuta spaceru).

Dlaczego kursy rodzinne w Londynie? rozwiń

 

 • Centralna lokalizacja przy Russell Square
 • Rodzice i dzieci uczą się w bliskiej odległości od siebie
 • Bogaty przekrój kulturowy: w obozie biorą udział kursanci z całego świata
 • Bliskość największych londyńskich atrakcji
 • Zajęcia pozalekcyjne wspólne dla rodziców i dzieci

Kurs językowy rozwiń

 

 • 20 lekcji w tygodniu w międzynarodowych grupach kursantów z całego świata
 • Poziomy zaawansowania od podstawowego (A1) do zaawansowanego (C1) zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych-przydział na podstawie testu językowego oraz krótkiej rozmowy z nauczycielem
 • Zajęcia w godzinach poranno-południowych, 5 dni w tygodniu
 • Warsztaty językowe 5h w tygodniu
 • Maksymalna liczba kursantów w klasie: 15 na lekcjach dla dzieci i 12 na lekcjach dla dorosłych

Ceny od £547 za tydzień za osobę rozwiń

 

Szkoła St Giles oferuje różne opcje wyjazdów rodzinnych:

 • Zarówno dziecko jak i towarzyszący dorosły korzystają z całego pakietu: kurs, zakwaterowanie, zajęcia pozalekcyjne i wycieczki
 • Dziecko i dorosły korzystają tylko z kursu i programu animacji pozalekcyjnych (zakwaterowanie we własnym zakresie)
 • Dziecko i dorosły korzystają z zakwaterowania i zajęć pozalekcyjnych, ale tylko dziecko bierze udział w lekcjach języka angielskiego w szkole

Całkowita cena wyjazdu będzie zależała od kombinacji, którą wybierzemy.

Ceny kursów nigdy nie są wyższe, a często nawet atrakcyjniejsze niż ceny bezpośrednio w szkole.

Aby otrzymać spersonalizowaną, niezobowiązującą ofertę, skontaktuj się z nami.

 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Szczegóły

Szkoła : St. Giles International

Kategoria : Złota

wiek: 12-15 oraz 16-17

Max. liczba kursantów w klasie: 15

Poziomy zaawansowania: A1-C1

Akredytacje: British Council, English UK

Kursanci zakwaterowani są w akademiku prestiżowej uczelni University College London w pokojach jednoosobowych z łazienką na korytarzu. To jedna z tych lokalizacji, w której zawsze coś się dzieje. W akademiku przebywają również uczestnicy innych obozów, co stwarza możliwości integracji i zabawy.

W akademiku zakwaterowani są opiekunowie, którzy 24h na dobę dbają o komfort i bezpieczeństwo kursantów.

Zajęcia lekcyjne znajdują się w nowoczesnym budynku University of Westminster oddalonym kilka minut spacerem od zakwaterowania. Młodzież codziennie odprowadzana jest na lekcje oraz po zakończonych zajęciach przez opiekuna.

W stołówce serwowane są trzy posiłki dziennie. Śniadania w formie kontynentalnej oraz lunch i kolacja w formie szwedzkiego stołu.

Lot do Wielkiej Brytanii należy zarezerwować we własnym zakresie.

W jednym terminie w lipcu 2019 na pokładzie samolotu z Warszawy do Londynu będzie podróżował opiekun Smile Trips. Lot powrotny będzie odbywał się 2 tygodnie później. Jeśli są Państwo zainteresowani dołączeniem do lotu, to prosimy o kontakt. Termin do ustalenia.

Transfery z lotniska

Wszystkie transfery z lotniska dopasowywane są indywidualnie do czasu przylotu i odlotu. Po wylądowaniu oraz odebraniu bagażu, w hali przylotów kursanci odbierani są przez przedstawiciela szkoły i bez oczekiwania na innych kursantów (jak w przypadku transferów grupowych), odwożeni bezpośrednio na kampus.

Wszystkie lotniska w Londynie zlokalizowane są około 40 minut- 1 godziny od centrum Londynu, gdzie odbywa się obóz.

Zajęcia pozalekcyjne obejmują liczne wycieczki z przewodnikiem w najciekawsze miejsca Londynu, a także wycieczki do Cambridge i nadmorskiego Brighton. Ponieważ najszybszym sposobem przemieszczania się po Londynie jest metro (które samo w sobie jest atrakcją), część wycieczek do centrum odbywa się komunikacją miejską oczywiście pod okiem doświadczonych opiekunów. Bilety komunikacji miejskiej wliczone są w cenę obozu. Podczas obozu planowane jest zwiedzanie m.in.: Pałacu Buckingham, Westminster, Big Bena, Tower of London, Trafalgar Square i Galerii Narodowej oraz wielu innych.

Na każdy tydzień pobytu na obozie językowym w Londynie przypadają:

 • 2 wycieczki całodzienne
 • 2 wycieczki półdniowe
 • Wieczorne i popołudniowe animacje, warsztaty oraz zajęcia sportowe i kulturalne

Wypełnij formularz, a konsultant skontaktuje się z Tobą, by ustalić szczegóły i cenę Twojego wyjazdu.

Obóz językowy – Londyn

Rodzicom i dzieciom w wieku od 7 do 15 lat oferujemy kursy rodzinne w Londynie. Minimalna długość wyjazdu to jeden tydzień, a intensywność kursu to 20 lekcji w tygodniu. Istnieje możliwość wykupienia zakwaterowania w rodzinie goszczącej lub hotelu poprzez szkołę lub wykupienia zakwaterowania we własnym zakresie. Zarówno dzieci, jak i rodzice mogą uczestniczyć w kursie. Istnieje też możliwość wykupienia kursu językowego tylko dla dziecka.

Wielokulturowy Londyn każdego roku przyciąga miliony turystów. Trudno znaleźć lepsze miejsce na naukę języka, niż ta tętniąca życiem metropolia, a jednocześnie – stolica kolebki języka angielskiego. Coraz więcej osób wybiera się na obozy językowe w Londynie, by naukę wykorzystywać w praktyce. Co więcej, w tym mieście nie sposób się nudzić, a podczas 2-tygodniowego wyjazdu będziesz mieć szansę codziennie odkrywać inne atrakcje.