Obozy jezyka angielskiego w los angeles - Smiletrips.pl
Deprecated: Funkcja get_currentuserinfo jest przestarzała od wersji 4.5.0! Zamiast jej proszę użyć wp_get_current_user(). in /home/srv44960/domains/smiletrips.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078

Obóz językowy w Los Angeles

 • Intensywność kursu: 20 lekcji w tygodniu
 • Wiek uczestników 12-17 lat
 • Terminy 2021: od 27 czerwca – 8 sierpnia
 • Rozpoczęcie: niedziela
 • Zakończenie: niedziela
 • Minimalna długość: 1 tydzień

Obóz językowy w Los Angeles dla dzieci i młodzieży

English Centres to jedna z najbardziej znanych i renomowanych szkół języka angielskiego organizująca kursy językowe oraz obozy dla młodzieży na całym świecie! Letnia szkoła dla juniorów zlokalizowana jest na kampusie jednej z najbardziej prestiżowych uczelni na świecie – UCLA, gdzie kursanci mogą poznać smak życia w Kalifornii, odwiedzając miejsca takie jak Hollywood czy Beverly Hills, relaksując się na pięknych plażach Malibu czy Venice i bawiąc się w Disneylandzie czy Universal Studios.

Codziennie między 9 a 12:30 kursanci będą uczestniczyli w lekcjach, a popołudniami będą brali udział w wybranym programie zajęć pozalekcyjnych.

Dlaczego obóz językowy w Los Angeles dla dzieci i młodzieży?

 • Zajęcia i zakwaterowanie w jednym miejscu, położonym niedaleko Beverly Hills kampusie UCLA
 • Dostęp do obiektów sportowych i rekreacyjnych na kampusie, m.in. basenu, siłowni, boisk do gier

Smukłe palmy, bulwar zachodzącego słońca, piękne plaże, opaleni surferzy, światowej sławy gwiazdy, kalifornijska bohema czyli istny ‘california dream’. Los Angeles to miasto, w którym znajdziecie wszystko o czym marzycie! Niepowtarzalne wydarzenia kulturalne, liczne galerie sztuki i łatwy dostęp do wielu najpiękniejszych miejsc Zachodniego Wybrzeża, światowej klasy atrakcji, restauracji oraz centrów handlowych. Dodatkowy atut to idealna kalifornijska pogoda przez cały rok! LA przyciąga turystów z całego świata wspaniałymi atrakcjami wśród których szczególną popularnością cieszą się: Legoland, Laguna Beach, Hollywood, Beverly Hills, Disneyland, czy Rodeo Drive.

Dlaczego warto uczyć się na obozach młodzieżowych w Kalifornii?

Nauka na obozach językowych w Kalifornii w Los Angeles to kurs wyłącznie z wykwalifikowanymi native speakerami i idealny wypoczynek. Przyjedź i daj się oczarować kalifornijską atmosferą Los Angeles! Ten obóz młodzieżowy jest inwestycją w Twoją przyszłość! Obozy językowe w Kalifornii to wiele korzyści, nie tylko tych językowych.

Kurs językowy

 • 20 lekcji w tygodniu (każda lekcja to 45 minut)
 • Maksymalnie 15 uczniów w klasie
 • Międzynarodowe grupy
 • Wszystkie poziomy zaawansowania języka

Obóz angielskiego w Los Angeles to nauka w bezstresowej, kalifornijskiej atmosferze. Kursy standardowe to cztery lekcje dziennie, czyli 20 lekcji tygodniowo. Przy takiej ilości godzin zrobisz znaczne postępy w nauce języka angielskiego i pozostanie Ci jeszcze sporo czasu wolnego na odkrywanie słonecznej okolicy.

Język angielski będzie Cię otaczać z każdej strony i będziesz mieć wiele możliwości rozmowy w tym języku z mieszkańcami oraz innymi uczniami naszej szkoły językowej. W ten sposób nauka będzie trwać również po zajęciach, a Ty będziesz zaskoczony szybkimi postępem jaki da Ci kurs angielskiego w Kalifornii dla młodzieży. Kalifornia to marzenie każdego – połącz wakacje z edukacją.

Angielski 24 godziny na dobę! Dzięki temu poprawisz umiejętności komunikacyjne, odchodząc od tradycyjnego mało efektywnego modelu nauczania skupionego na teorii. Główną techniką stosowaną przez nauczycieli jest stawianie ucznia w centrum zainteresowania, co oznacza, że tematyka, metodologia, tempo nauczania są elastyczne i dostosowane do potrzeb i umiejętności uczniów.

Ceny od $2000/tydzień

 

Cena obozu zależy od:

 • Długości wyjazdu
 • Naliczanych przez szkołę opłat administracyjnych
 • Usług dodatkowych, np. transferów, ubezpieczenia, itd.
 • Decyzji o rozszerzeniu programu o dodatkowe zajęcia lekcyjne (w zależności od oferty szkoły)
 • Decyzji o wykupieniu dodatkowych warsztatów lub wycieczek (w zależności od oferty szkoły)

Ceny kursów nigdy nie są wyższe a często nawet atrakcyjniejsze niż ceny bezpośrednio w szkole.

Aby otrzymać spersonalizowaną, niezobowiązującą ofertę, skontaktuj się z nami.

 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Szczegóły

Szkoła: EC Academy

Kategoria : Złota

wiek: 12-17

Max. liczba kursantów w klasie: 15

Poziomy zaawansowania: A1-C1

Akredytacje: ACCET, English USA

Lekcje i zakwaterowanie odbywają się na bezpiecznym i monitorowanym kampusie UCLA. Dzięki temu młodzież ma możliwość doświadczyć życia prawdziwego amerykańskiego studenta! Dwuosobowe pokoje, w których zakwaterowani są kursanci są czyste i funkcjonalne, łazienki znajdują się na korytarzach. W cenę obozu wliczone są trzy posiłki dziennie, serwowane w stołówce na kampusie. Wyżywienie obejmuje znane na całym świecie amerykańskie specjały, uwzględniając przy tym różne gusta i przyzwyczajenia kursantów.

Alternatywą zakwaterowania na kampusie jest mieszkanie u lokalnych rodzin goszczących.

Lot do USA należy zarezerwować we własnym zakresie lub korzystając z usług naszego partnera. O szczegóły zapytaj konsultanta.

Transfer z lotniska

Transfer z lotniska na kampus zajmuje około 35 min. Cena transferu wynosi $95 w jedną stronę i nie jest wliczona w cenę obozu. Transfery są indywidualne, co oznacza, że kierowca po odebraniu Cię z lotniska nie będzie oczekiwał na innych kursantów i udacie się prosto na kampus.

Zajęcia lekcyjne odbywają się rano od poniedziałku do piątku.

Popołudniami i wieczorami odbywają się lokalne wycieczki lub animacje, a wieczorami animatorzy czasu wolnego dbają o rozrywki na kampusie.

EC Academy oferuje trzy warianty programu zajęć pozalekcyjnych:

 • multiactivities (różne zajęcia sportowe, plastyczne i teatralne)
 • climbing and bouldering
 • surfing

Zajęcia tematyczne zajmują 8 godzin zegarowych w tygodniu. Kursanci mają dwie godziny zajęć tematycznych od poniedziałku do czwartku. Resztę czasu kursanci spędzają na zajęciach ogólnych.

Grafik zajęć EC LA: Grafik zajęć EC LA

+48 71 307 00 31

Zadzwoń do nas

Skorzystaj z bezpłatnej i niezobowiązującej porady naszych konsultantów i sprawdź, czy możemy spełnić Twoje marzenia o kursie językowym za granicą! Zadzwoń do nas lub wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, by ustalić szczegóły i cenę planowanego wyjazdu!