Obozy jezyka angielskiego w los angeles - Smiletrips.pl

Obóz językowy w Los Angeles

  • Intensywność kursu: 20 lekcji w tygodniu
  • Wiek uczestników 10-17 lat
  • Terminy: w każdą niedzielę od 30 czerwca do 11 sierpnia 2018
  • Rozpoczęcie: Sobota
  • Zakończenie: Sobota
  • Minimalna długość: 1 tydzień

Lokalizacja

Smukłe palmy, bulwar zachodzącego słońca, piękne plaże, opaleni surferzy, światowej sławy gwiazdy, kalifornijska bohema czyli istny ‘california dream’. Los Angeles to miasto, w którym znajdziecie wszystko o czym marzycie! Niepowtarzalne wydarzenia kulturalne, liczne galerie sztuki i łatwy dostęp do wielu najpiękniejszych miejsc Zachodniego Wybrzeża, światowej klasy atrakcji, restauracji oraz centrów handlowych. Dodatkowy atut to idealna kalifornijska pogoda przez cały rok! LA przyciąga turystów z całego świata wspaniałymi atrakcjami wśród których szczególną popularnością cieszą się: Legoland, Laguna Beach, Hollywood, Beverly Hills, Disneyland, czy Rodeo Drive.

Dlaczego warto uczyć się na obozach młodzieżowych w Kalifornii?

Nauka na obozach językowych w Kalifornii w Los Angeles to kurs wyłącznie z wykwalifikowanymi native speakerami i idealny wypoczynek. Przyjedź i daj się oczarować kalifornijską atmosferą Los Angeles! Ten obóz młodzieżowy jest inwestycją w Twoją przyszłość! Obozy językowe w Kalifornii to wiele korzyści, nie tylko tych językowych.

Kurs językowy

  • 20 lekcji w tygodniu (każda lekcja to 45 minut)
  • Maksymalnie 15 uczniów w klasie
  • Międzynarodowe grupy
  • Wszystkie poziomy zaawansowania języka

Obóz angielskiego w Los Angeles to nauka w bezstresowej, kalifornijskiej atmosferze. Kursy standardowe to cztery lekcji dziennie, czyli 20 lekcji tygodniowo. Przy takiej ilości godzin zrobisz znaczne postępy w nauce języka angielskiego i pozostanie Ci jeszcze sporo czasu wolnego na odkrywanie słonecznej okolicy.

Język angielski będzie Cię otaczać z każdej strony i będziesz mieć wiele możliwości rozmowy w tym języku z mieszkańcami oraz innymi uczniami naszej szkoły językowej. W ten sposób nauka będzie trwać również po zajęciach, a Ty będziesz zaskoczony szybkimi postępem jaki da Ci kurs angielskiego w Kalifornii dla młodzieży. Kalifornia to marzenie każdego – połącz wakacje z edukacją.

Angielski 24 godziny na dobę! Dzięki temu poprawisz umiejętności komunikacyjne, odchodząc od tradycyjnego mało efektywnego modelu nauczania skupionego na teorii. Główną techniką stosowaną przez nauczycieli jest stawianie ucznia w centrum zainteresowania, co oznacza, że tematyka, metodologia, tempo nauczania są elastyczne i dostosowane do potrzeb i umiejętności uczniów.

Szkoła

English Centres to jedna z najbardziej znanych i renomowanych szkół języka angielskiego organizująca kursy językowe oraz obozy dla młodzieży na całym świecie! Ogromny kampus sławnego University of California, na którym odbywa się obóz zlokalizowany jest w dzielnicy Westwood sąsiadującej z Beverly Hills. Kursy językowe odbywają się naprzemiennie do południa i popołudniu i prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania języka. Do nauki szkoła używa dostosowanych do grup wiekowych materiałów dydaktycznych i interaktywnych narzędzi, przez co zajęcia są bardzo ciekawe, a młodzież zaangażowana w naukę.

 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Szczegóły

Szkoła: EC English

Kategoria : Złota

wiek: 10-17

Max. liczba kursantów w klasie: 15

Poziomy zaawansowania: A1-C1

Akredytacje: ACCET, English USA

Zakwaterowanie

Lekcje i zakwaterowanie odbywają się na bezpiecznym i monitorowanym kampusie University of California. Dzięki temu młodzież ma możliwość doświadczyć życia prawdziwego amerykańskiego studenta! Dwuosobowe pokoje, w których zakwaterowani są kursanci są czyste i funkcjonalne, łazienki znajdują się na korytarzach. W cenę obozu wliczone są trzy posiłki dziennie, serwowane w stołówce na kampusie. Wyżywienie obejmuje znane na całym świecie amerykańskie specjały, uwzględniając przy tym różne gusta i przyzwyczajenia kursantów.

Transfer z lotniska

Transfer z lotniska na kampus zajmuje około 35 min. Cena transferu wynosi $90 w jedną stronę i nie jest wliczona w cenę obozu. Transfery są indywidualne, co oznacza, że kierowca po odebraniu Cię z lotniska nie będzie oczekiwał na innych kursantów i udacie się prosto na kampus.

Los Angeles w Kalifornii jest znane przede wszystkim ze słonecznej pogody, surfingu i przemysłu filmowego Hollywood, który przyciąga w to miejsce najjaśniejsze gwiazdy tejże branży.

Jeżeli decydujesz się na obóz językowy w tak atrakcyjnym miejscu jak Los Angeles, to rozrywki pozalekcyjne i wycieczki muszą być naprawdę super! W cenę obozu wliczone są liczne wycieczki do najciekawszych miejsc w Los Angeles, m.in. do Hollywood, do studia Warner Bros czy Obserwatorium Griffith. Każdego dnia w tygodniu przygotowane są co najmniej 2 rozrywki. Podczas weekendu w jeden dzień odbywa się całodzienna wycieczka, drugi dzień przeznaczony jest na relaks lub opcjonalną wycieczkę (dodatkowo płatną) do Disneylandu lub do Universal Studio.

W Los Angeles odbywa się wiele różnorodnych wydarzeń kulturalnych. Jedną z największych zalet mieszkania własnie tam jest niezliczona ilość odbywających się tutaj wydarzeń muzycznych i kulturalnych w ciągu dnia i nocą! Wspólne wyjście na takie wydarzenie razem z innymi uczniami szkoły językowej może być doskonałą okazją na nawiązanie nowych przyjaźni i używania języka angielskiego w praktyce!

Przykładowy rozkład zajęć

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Rano 9.00-12.30 Lekcje 9.00-12.30 Lekcje 9.00-12.30 Lekcje 9.00-12.30 Lekcje 9.00-12.30 Lekcje Wycieczka całodniowa do LA Czas wolny
Przerwa na lunch 12.30-13 12.30-13 12.30-13 12.30-13 12.30-13
Popołudnie Wycieczka zapoznawcza Newport Beach Piknik i sport w parku Zakupy (South Coast Plaza) Los Angeles Quiz Wycieczka całodniowa do LA Czas wolny
Przerwa na podwieczorek 16-17 16-17 16-17 16-17 16-17
Wieczór Przyjęcie powitalne Czas wolny Karaoke Czas wolny Ognisko na plaży Czas wolny Czas wolny

Wypełnij formularz, a konsultant skontaktuje się z Tobą, by ustalić szczegóły i cenę Twojego wyjazdu.