Obozy jezyka angielskiego w los angeles - Smiletrips.pl

Obóz językowy w Los Angeles

 • Intensywność kursu: 20 lekcji w tygodniu
 • Wiek uczestników 10-17 lat
 • Terminy 2019: od 29 czerwca do 10 sierpnia
 • Rozpoczęcie: Sobota
 • Zakończenie: Sobota
 • Minimalna długość: 1 tydzień

Obóz językowy w Los Angeles dla dzieci i młodzieży

English Centres to jedna z najbardziej znanych i renomowanych szkół języka angielskiego organizująca kursy językowe oraz obozy dla młodzieży na całym świecie! Ogromny kampus sławnego University of California, na którym odbywa się obóz zlokalizowany jest w dzielnicy Westwood sąsiadującej z Beverly Hills. Kursy językowe odbywają się naprzemiennie do południa i popołudniu i prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania języka. Do nauki szkoła używa dostosowanych do grup wiekowych materiałów dydaktycznych i interaktywnych narzędzi, przez co zajęcia są bardzo ciekawe, a młodzież zaangażowana w naukę.

Dlaczego obóz językowy w Los Angeles dla dzieci i młodzieży?

 • Zajęcia i zakwaterowanie w jednym miejscu, położonym niedaleko Beverly Hills kampusie UCLA
 • Dostęp do obiektów sportowych i rekreacyjnych na kampusie, m.in. basenu, siłowni, boisk do gier

Smukłe palmy, bulwar zachodzącego słońca, piękne plaże, opaleni surferzy, światowej sławy gwiazdy, kalifornijska bohema czyli istny ‘california dream’. Los Angeles to miasto, w którym znajdziecie wszystko o czym marzycie! Niepowtarzalne wydarzenia kulturalne, liczne galerie sztuki i łatwy dostęp do wielu najpiękniejszych miejsc Zachodniego Wybrzeża, światowej klasy atrakcji, restauracji oraz centrów handlowych. Dodatkowy atut to idealna kalifornijska pogoda przez cały rok! LA przyciąga turystów z całego świata wspaniałymi atrakcjami wśród których szczególną popularnością cieszą się: Legoland, Laguna Beach, Hollywood, Beverly Hills, Disneyland, czy Rodeo Drive.

Dlaczego warto uczyć się na obozach młodzieżowych w Kalifornii?

Nauka na obozach językowych w Kalifornii w Los Angeles to kurs wyłącznie z wykwalifikowanymi native speakerami i idealny wypoczynek. Przyjedź i daj się oczarować kalifornijską atmosferą Los Angeles! Ten obóz młodzieżowy jest inwestycją w Twoją przyszłość! Obozy językowe w Kalifornii to wiele korzyści, nie tylko tych językowych.

Kurs językowy

 • 20 lekcji w tygodniu (każda lekcja to 45 minut)
 • Maksymalnie 15 uczniów w klasie
 • Międzynarodowe grupy
 • Wszystkie poziomy zaawansowania języka

Obóz angielskiego w Los Angeles to nauka w bezstresowej, kalifornijskiej atmosferze. Kursy standardowe to cztery lekcje dziennie, czyli 20 lekcji tygodniowo. Przy takiej ilości godzin zrobisz znaczne postępy w nauce języka angielskiego i pozostanie Ci jeszcze sporo czasu wolnego na odkrywanie słonecznej okolicy.

Język angielski będzie Cię otaczać z każdej strony i będziesz mieć wiele możliwości rozmowy w tym języku z mieszkańcami oraz innymi uczniami naszej szkoły językowej. W ten sposób nauka będzie trwać również po zajęciach, a Ty będziesz zaskoczony szybkimi postępem jaki da Ci kurs angielskiego w Kalifornii dla młodzieży. Kalifornia to marzenie każdego – połącz wakacje z edukacją.

Angielski 24 godziny na dobę! Dzięki temu poprawisz umiejętności komunikacyjne, odchodząc od tradycyjnego mało efektywnego modelu nauczania skupionego na teorii. Główną techniką stosowaną przez nauczycieli jest stawianie ucznia w centrum zainteresowania, co oznacza, że tematyka, metodologia, tempo nauczania są elastyczne i dostosowane do potrzeb i umiejętności uczniów.

Ceny od $1765/tydzień

 

Cena obozu zależy od:

 • Długości wyjazdu
 • Naliczanych przez szkołę opłat administracyjnych
 • Usług dodatkowych, np. transferów, ubezpieczenia, itd.
 • Decyzji o rozszerzeniu programu o dodatkowe zajęcia lekcyjne (w zależności od oferty szkoły)
 • Decyzji o wykupieniu dodatkowych warsztatów lub wycieczek (w zależności od oferty szkoły)

Ceny kursów nigdy nie są wyższe a często nawet atrakcyjniejsze niż ceny bezpośrednio w szkole.

Aby otrzymać spersonalizowaną, niezobowiązującą ofertę, skontaktuj się z nami.

 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Szczegóły

Szkoła: EC English

Kategoria : Złota

wiek: 10-17

Max. liczba kursantów w klasie: 15

Poziomy zaawansowania: A1-C1

Akredytacje: ACCET, English USA

Lekcje i zakwaterowanie odbywają się na bezpiecznym i monitorowanym kampusie University of California. Dzięki temu młodzież ma możliwość doświadczyć życia prawdziwego amerykańskiego studenta! Dwuosobowe pokoje, w których zakwaterowani są kursanci są czyste i funkcjonalne, łazienki znajdują się na korytarzach. W cenę obozu wliczone są trzy posiłki dziennie, serwowane w stołówce na kampusie. Wyżywienie obejmuje znane na całym świecie amerykańskie specjały, uwzględniając przy tym różne gusta i przyzwyczajenia kursantów.

Lot do USA należy zarezerwować we własnym zakresie lub korzystając z usług naszego partnera. O szczegóły zapytaj konsultanta.

Transfer z lotniska

Transfer z lotniska na kampus zajmuje około 35 min. Cena transferu wynosi $95 w jedną stronę i nie jest wliczona w cenę obozu. Transfery są indywidualne, co oznacza, że kierowca po odebraniu Cię z lotniska nie będzie oczekiwał na innych kursantów i udacie się prosto na kampus.

Zajęcia lekcyjne odbywają się od poniedziałku do piątku, w czym jeden dzień (z reguły piątek) to zajęcia “w terenie” połączone z wycieczką i zwiedzaniem.

Popołudniami i wieczorami odbywają się lokalne wycieczki lub animacje, a wieczorami animatorzy czasu wolnego dbają o rozrywki na kampusie.

Dodatkowo w cenę wliczona jest jedna całodniowa wycieczka w weekend. Drugi dzień weekendu przeznaczony jest na odpoczynek i animacje na kampusie lub dodatkowo płatne fakultatywnych wycieczki do:

 • Disneylandu: $210
 • Universal Studio: $200

Liczba miejsc na wycieczkach fakultatywnych jest ograniczona. Zalecana jest rezerwacja wycieczki przy rezerwacji kursu.

Wypełnij formularz, a konsultant skontaktuje się z Tobą, by ustalić szczegóły i cenę Twojego wyjazdu.

Grafik zajęć EC LA: Grafik zajęć EC LA