Obóz językowy w USA w Los Angeles - Smiletrips.pl
Deprecated: Funkcja get_currentuserinfo jest przestarzała od wersji 4.5.0! Zamiast jej proszę użyć wp_get_current_user(). in /home/srv44960/domains/smiletrips.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078

Wakacyjny obóz językowy w Los Angeles

 • Intensywność kursu: 20 lekcji w tygodniu
 • Wiek uczestników 14-21 lat
 • Terminy 2022: 3 lipca – 28 sierpnia
 • Rozpoczęcie: niedziela
 • Zakończenie: sobota
 • Minimalna długość: 1 tydzień

Lokalizacja

Los Angeles łączy niepowtarzalny blask z niesamowitymi rozrywkami. Miasto zapewnia łatwy dostęp do wielu głównych atrakcji południowej Kalifornii, takich jak plaże, obszary górskie, Disneyland czy Palm Springs.

Poza atrakcyjnymi centrami handlowymi, Los Angeles jest znany ze swoich różnorodnych galerii sztuki i imprez artystycznych, które odbywają się na plaży Hermosa i Malibu.

Dlaczego obozy językowe w Los Angeles?

Kurs angielskiego w Los Angeles to nauka w bezstresowej, relaksującej atmosferze. Kursy standardowe to cztery lekcje dziennie. Każdego dnia po kursie z będziesz mieć dużo czasu wolnego, żeby poznać okolicę, jednocześnie zrobisz znaczne postępy w nauce języka.

Język angielski będzie Cię otaczać z każdej strony i będziesz mieć wiele możliwości rozmów w tym języku zarówno z mieszkańcami jak i innymi uczniami szkoły językowej.

Angielski 24 godziny na dobę! Dzięki temu poprawisz umiejętności komunikacyjne, odchodząc od tradycyjnego mało efektywnego modelu nauczania skupionego na teorii. Główną techniką stosowaną przez nauczycieli jest stawianie ucznia w centrum zainteresowania, co oznacza, że tematyka, metodologia, tempo nauczania są elastyczne i dostosowane do potrzeb i umiejętności uczniów.

Szkoła

Szkoła Sprachcaffe w Los Angeles znajduje się około 30 minut drogi od centrum Los Angeles, w atrakcyjnej dzielnicy podmiejskiej, niedaleko kilku plaż. Zlokalizowana jest w centrum handlowym “Village Del Amo”. Szkoła oferuje osiem dużych sal lekcyjnych, pokój do relaksu dla kursantów, kuchnię oraz patio.


Ceny

Pakiet z rodziną goszczącą pokój podwójny: 5755 zł + 4115 zł za każdy kolejny tydzień

Pakiet z rodziną goszczącą pokój pojedynczy: 6644 zł + 4576 zł za każdy kolejny tydzień

Pakiet z internatem pokój podwójny: 9042 zł + 6974 zł za każdy kolejny tydzień

W cenę pakietu wliczone są:

 • kurs języka angielskiego
 • zakwaterowanie
 • pełne wyżywienie
 • podstawowy program zajęć pozalekcyjnych
 • transfer z i na lotnisko

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Szczegóły

Szkoła: Sprachcaffe

Kategoria: Brązowa

wiek: 14-21

Max. liczba kursantów w klasie: 15

Poziomy zaawansowania: A1-C1

Akredytacje: ACCET

U rodziny goszczącej będziesz zakwaterowany w pokoju jedno – lub dwuosobowym razem z innym kursantem. Dzięki temu będziesz mógł ćwiczyć to, czego nauczysz się na kursie angielskiego oraz będziesz budować trwałe relacje z rodziną goszczącą. Rodziny goszczące są oddalone zazwyczaj o około 45-60 minut od szkoły językowej, korzystając z transportu miejskiego.

Razem z zakwaterowaniem zapewniamy pełne wyżywienie: śniadanie i obiad, które otrzymasz w miejscu zakwaterowania oraz smaczny lunch w formie suchego prowiantu, który będziesz mógł zjeść po lekcjach angielskiego razem z innymi uczniami.

Możesz również wybrać zakwaterowanie w internacie. Internat zlokalizowany jest niedaleko plaży w miasteczku Torrance. Wokół znajdziesz restauracje, kina i centrum handlowe. Dojście do szkoły zajmuje około 15 minut na piechotę. Internat oferuje pokoje podwójne z telewizorem, łazienką, kuchnią i wi-fi. W internacie otrzymasz śniadanie, pakowany lunch oraz obiad.

Lot do USA należy zarezerwować we własnym zakresie lub korzystając z usług naszego partnera. O szczegóły zapytaj konsultanta.

Grupowe transfery wliczone w cenę obozu. Obejmują wszystkie przyloty na i z  lotnisko LAX między 9 a 21.

Na specjalnie życzenie możemy zorganizować prywatny transfer z lotniska.

W pakiecie podstawowym kursanci otrzymują cztery zajęcia pozalekcyjne w tygodniu (na przykład wspólne wyjście na plażę Hermosa, na lokalny pchli targ czy wspólne gry i zabawy sportowe w parku) oraz jedną wycieczkę całodniową w weekend (na przykład wizyta w Knott’s Berry Farm).

Za dodatkową opłatą można zarezerwować wycieczki całodniowe do atrakcyjnych parków rozrywki:

 • Universal Studios (+1135 zł)
 • Disneyland (+1135 zł)
 • Six Flags (+275 zł)

[/expand]

+48 71 307 00 31

Zadzwoń do nas

Skorzystaj z bezpłatnej i niezobowiązującej porady naszych konsultantów i sprawdź, czy możemy spełnić Twoje marzenia o kursie językowym za granicą! Zadzwoń do nas lub wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, by ustalić szczegóły i cenę planowanego wyjazdu!