Obóz językowy w USA w Los Angeles - Smiletrips.pl
Deprecated: Funkcja get_currentuserinfo jest przestarzała od wersji 4.5.0! Zamiast jej proszę użyć wp_get_current_user(). in /home/srv44960/domains/smiletrips.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078

Wakacyjny obóz językowy w Los Angeles

  • Intensywność kursu: 20 lekcji w tygodniu
  • Wiek uczestników: 12-17
  • Terminy 2024: 23 czerwca-  11 sierpnia
  • Rozpoczęcie: niedziela
  • Zakończenie: niedziela
  • Minimalna długość: 1 tydzień

Lokalizacja

Los Angeles łączy niepowtarzalny blask z niesamowitymi rozrywkami. Miasto zapewnia łatwy dostęp do wielu głównych atrakcji południowej Kalifornii, takich jak plaże, obszary górskie, Disneyland czy Palm Springs.

Poza atrakcyjnymi centrami handlowymi, Los Angeles jest znany ze swoich różnorodnych galerii sztuki i imprez artystycznych, które odbywają się na plaży Hermosa i Malibu.

Dlaczego obozy językowe w Los Angeles?

Kurs angielskiego w Los Angeles to nauka w bezstresowej, relaksującej atmosferze. Kursy standardowe to cztery lekcje dziennie. Każdego dnia po kursie z będziesz uczestniczyć w zajęciach pozalekcyjnych, podczas których poznasz okolicę, nawiążesz przyjaźnie, a jednocześnie zrobisz znaczne postępy w nauce języka.

Język angielski będzie Cię otaczać z każdej strony i będziesz mieć wiele możliwości rozmów w tym języku zarówno z mieszkańcami jak i innymi uczniami szkoły językowej.

Angielski 24 godziny na dobę! Dzięki temu poprawisz umiejętności komunikacyjne, odchodząc od tradycyjnego mało efektywnego modelu nauczania skupionego na teorii. Główną techniką stosowaną przez nauczycieli jest stawianie ucznia w centrum zainteresowania, co oznacza, że tematyka, metodologia, tempo nauczania są elastyczne i dostosowane do potrzeb i umiejętności uczniów.

Szkoła

Szkoła Embassy Summer położona jest na terenie kampusu California State University w San Fernando Valley. Kampus Northridge ma świetne zaplecze sportowe: boisko do siatkówki plażowej, boisko do koszykówki, basen oraz mnóstwo otwartej przestrzeni. Akademik położony jest w nowym budynku na terenie kampusu.


Ceny

Pakiet: 1810 USD/tydzień plus 170 USD opłaty rejestracyjnej plus 160 USD w jedną stronę za transfer z lotniska

W cenę pakietu wliczone są:

  • kurs języka angielskiego
  • zakwaterowanie
  • pełne wyżywienie
  • podstawowy program zajęć pozalekcyjnych

 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Szczegóły

Szkoła: Embassy

Kategoria: Srebrna

wiek: 12-17

Max. liczba kursantów w klasie: 16

Poziomy zaawansowania: A1-C1

Akredytacje: ACCET

Akademik zlokalizowany jest na terenie tego samego kampusu, co szkoła. Oferuje pokoje podwójne z klimatyzacją. Jedna łazienka przypada na dwa p0koje. Dostęp do wi-fi na terenie całego akademika. Kursanci otrzymują trzy ciepłe posiłki w stołówce na terenie kampusu i pakowane lunche w weekendy.

Lot do USA należy zarezerwować we własnym zakresie lub korzystając z usług naszego partnera. O szczegóły zapytaj konsultanta.

Transfery nie są wliczone w pakiet – cena podawana osobno.

Na obozie z Embassy będziesz uczestniczył w pozalekcyjnych zajęciach popołudniowych  i wieczornych (na przykład sporty, zajęcia teatralne, karaoke, przyjęcie nad basenem i wiele innych). Odbędziesz także trzy wycieczki całodniowe tygodniowo we wtorki, czwartki i soboty (na przykład cevntrum Los Angeles, Hollywood, California Science Center, Disney Concert Hall, Grammy Museum).

 

W niedziele kursanci mogą skorzystać z dodatkowo płatnych wycieczek w najbardziej atrakcyjne miejsca (Disneyland, Universal Studios, Six Flags).

[/expand]

Więcej informacji i rozkład zajęć pozalekcyjnych: Embassy Summer UCLAEmbassy Summer Los Angeles

+48 71 307 00 31

Zadzwoń do nas

Skorzystaj z bezpłatnej i niezobowiązującej porady naszych konsultantów i sprawdź, czy możemy spełnić Twoje marzenia o kursie językowym za granicą! Zadzwoń do nas lub wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, by ustalić szczegóły i cenę planowanego wyjazdu!