Oboz jezykowy w usa w bostonie - Smiletrips.pl

Wakacyjny obóz językowy w Bostonie

  • Intensywność kursu: 20 lub 30 lekcji w tygodniu
  • Wiek uczestników 14-21 lat
  • Terminy Zima 2019: od 30 grudnia do 2 lutego
  • Terminy Lato 2019: od 23 czerwca do 24 sierpnia
  • Rozpoczęcie: Niedziela
  • Zakończenie: Sobota
  • Minimalna długość: 1 tydzień

Lokalizacja

Boston jest znany jako “Ateny Ameryki”, ze względu na ponad 100 uczelni i uniwersytetów znajdujących się w mieście. Część studentów z Ameryki i z innych części świata przyjeżdża specjalnie tutaj, żeby kontynuować naukę. Te wyjątkowe, zdolne, młode umysły tworzą wspaniałą i niepowtarzalną atmosferę miasta. Boston jest również doskonałym miastem na zakupowe szaleństwo, zwiedzanie czy smakowanie lokalnych potraw jak np. “New England clam chowder”.

Boston jest jednym z najstarszych miast USA. Został założony w 1630 roku i jego architektura wciąż odzwierciedla historyczne irlandzkie korzenie miasta. To miejsce, w którym drapacze chmur stoją obok ponad 400-letnich kościołów, przez co wielu Amerykanom i nie tylko przypomina typowe miasto europejskie.

Dlaczego obozy językowe w Bostonie?

Kurs angielskiego w Bostonie to nauka w bezstresowej, relaksującej atmosferze. Kursy standardowe to cztery lekcje dziennie. Każdego dnia po kursie z będziesz mieć dużo czasu wolnego, żeby poznać okolicę, jednocześnie zrobisz znaczne postępy w nauce języka.

Język angielski będzie Cię otaczać z każdej strony i będziesz mieć wiele możliwości rozmów w tym języku zarówno z mieszkańcami jak i innymi uczniami szkoły językowej.

Angielski 24 godziny na dobę! Dzięki temu poprawisz umiejętności komunikacyjne, odchodząc od tradycyjnego mało efektywnego modelu nauczania skupionego na teorii. Główną techniką stosowaną przez nauczycieli jest stawianie ucznia w centrum zainteresowania, co oznacza, że tematyka, metodologia, tempo nauczania są elastyczne i dostosowane do potrzeb i umiejętności uczniów.

Szkoła

Szkoła Sprachcaffe w Bostonie jest zlokalizowana w pobliżu centrum miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie budynku szkoły znajduje się duża księgarnia i sklep muzyczny, jest to jedno z ulubionych miejsc uczniów na spędzanie czasu wolnego. W odległości krótkiego spaceru znajdują się liczne zabytki Bostonu, jak na przykład Old South Meeting House.

W okolicy znajduje się wiele klimatycznych restauracji, kawiarni i sklepów popularnych wśród kursantów – szczególnie po zajęciach. Lekcje odbywają się w małych grupach, po maksymalnie 15 osób i prowadzone są przez wykwalifikowanych native speakerów. Na czas trwania kursu szkoła, zapewnia materiały edukacyjne.

 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Szczegóły

Szkoła: Sprachcaffe

Kategoria: Srebrna

wiek: 14-21

Max. liczba kursantów w klasie: 15

Poziomy zaawansowania: A1-C1

Akredytacje: ACCET

U rodziny goszczącej będziesz zakwaterowany w pokoju dwuosobowym razem z innym kursantem. Dzięki temu będziesz mógł ćwiczyć to, czego nauczysz się na kursie angielskiego oraz będziesz budować trwałe relacje z rodziną goszczącą. Rodziny goszczące są oddalone zazwyczaj o około 45 minut od szkoły językowej, korzystając z transportu miejskiego.

Razem z zakwaterowaniem zapewniamy pełne wyżywienie: śniadanie i obiad, które otrzymasz w miejscu zakwaterowania oraz smaczny lunch w formie suchego prowiantu, który będziesz mógł zjeść po lekcjach angielskiego razem z innymi uczniami.

Szkoła oddalona jest o około 45 minut od rodzin goszczących, korzystając z komunikacji miejskiej. W pobliżu szkoły językowej znajduje się przystanek metra, dzięki któremu bez przeszkód będziesz mógł odkrywać Boston!

Lot do USA należy zarezerwować we własnym zakresie lub korzystając z usług naszego partnera. O szczegóły zapytaj konsultanta.

Grupowe transfery wliczone w cenę obozu. Obejmują wszystkie przyloty na i z  lotnisko Boston Logan International między 9 a 21.

Na specjalnie życzenie możemy zorganizować prywatny transfer z lotniska.

Boston znany nie tylko ze względu na liczbę uniwersytetów w nim się znajdujących, jest to również jedno z największych „sportowych miast” na świecie. Mieszkańcy Bostonu są prawdziwymi fanami swoich lokalnych drużyn. Na własnej skórze poczujesz jak zmienia się atmosfera panująca w mieście, w zależności od tego, czy tutejsza drużyna sportowa wygra czy przegra!

W weekend organizowane są ekscytujące wycieczki, podczas których będziesz mógł lepiej poznać okolicę. Miejscami wartymi odwiedzenia są niewątpliwie: Fenway Park, Copley Square czy Black Bay District.

W zależności od długości kursu w jego cenę wliczone są:

  • Kurs 1 tydzień: 1 wycieczka półdniowa
  • Kurs 2 tygodnie: 1 wycieczka całodniowa i 2  półdniowe
  • Kurs 3 tygodnie: 2 wycieczki całodniowe i 3 półdniowe

Przykładowy rozkład zajęć

Poniedziełek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Rano 9.00-12.30 Lekcje 9.00-12.30 Lekcje 9.00-12.30 Lekcje 9.00-12.30 Lekcje 9.00-12.30 Lekcje Wycieczka całodniowa – Kayak Tour Czas wolny
Przerwa na lunch 12.30-13 12.30-13 12.30-13 12.30-13 12.30-13
Popołudnie Wycieczka zapoznawcza Zwiedzanie Piknik i sport w parku Zakupy “Newbury Street” Czas wolny Wycieczka całodniowa – Kayak Tour Czas wolny
Przerwa na podwieczorek 16-17 16-17 16-17 16-17 16-17
Wieczór Przyjęcie powitalne Czas wolny Wieczór DVD Czas wolny Bad Taste Party Czas wolny Czas wolny

Wypełnij formularz, a konsultant skontaktuje się z Tobą, by ustalić szczegóły i cenę Twojego wyjazdu.