Obóz językowy w USA w Bostonie - Smiletrips.pl
Deprecated: Funkcja get_currentuserinfo jest przestarzała od wersji 4.5.0! Zamiast jej proszę użyć wp_get_current_user(). in /home/srv44960/domains/smiletrips.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078

Wakacyjny obóz językowy w Bostonie

 • Intensywność kursu: 20 lekcji w tygodniu
 • Wiek uczestników: 12-17
 • Terminy 2024: 30 czerwca-  4 sierpnia
 • Rozpoczęcie: niedziela
 • Zakończenie: niedziela
 • Minimalna długość: 1 tydzień

Lokalizacja

Boston to miasto z niezwykle bogatą historią i stolica stanu Massachusetts. To tutaj właśnie (a dokładnie w położonym na drugim brzegu rzeki Charles Cambridge) mieści się jedna z najsłynniejszych na świecie uczelni – Harvard University oraz MIT czyli Massachusetts Institute of Technology). Nam miasto kojarzy się głównie z historycznym wydarzeniem, zwanym “bostońską herbatką”. Jako, że jest to jedno z najstarszych miast w USA, historię można tu poczuć na każdym kroku. Najważniejsze punkty historyczne położone są wzdłuż tzw. Freedom Trail –  długiej na 4 kilometry trasy spacerowej.

Dlaczego obóz językowy w Bostonie?

Kurs angielskiego w Los Angeles to nauka w bezstresowej, relaksującej atmosferze. Kursy standardowe to cztery lekcje dziennie. Każdego dnia po kursie z będziesz uczestniczyć w zajęciach pozalekcyjnych, podczas których poznasz okolicę, nawiążesz przyjaźnie, a jednocześnie zrobisz znaczne postępy w nauce języka.

Język angielski będzie Cię otaczać z każdej strony i będziesz mieć wiele możliwości rozmów w tym języku zarówno z mieszkańcami jak i innymi uczniami szkoły językowej.

Angielski 24 godziny na dobę! Dzięki temu poprawisz umiejętności komunikacyjne, odchodząc od tradycyjnego mało efektywnego modelu nauczania skupionego na teorii. Główną techniką stosowaną przez nauczycieli jest stawianie ucznia w centrum zainteresowania, co oznacza, że tematyka, metodologia, tempo nauczania są elastyczne i dostosowane do potrzeb i umiejętności uczniów.

Szkoła

Szkoła Embassy Summer położona jest na terenie kampusu Tufts University w Medford, miasteczku oddalonym tylko 20 minut od historycznego centrum Bostonu. Kampus posiada świetne zaplacze w postaci nowoczesnej sali gimnastycznej, basenu, bieżni czy kortów tenisowych. Kampus otoczony jest pięknymi wioskami i nadmorskimi krajobrazami.


Ceny

Pakiet: 1750 USD/tydzień plus 170 USD opłaty rejestracyjnej plus 190 USD w jedną stronę za transfer z lotniska

W cenę pakietu wliczone są:

 • kurs języka angielskiego
 • zakwaterowanie
 • pełne wyżywienie
 • podstawowy program zajęć pozalekcyjnych

 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Szczegóły

Szkoła: Embassy

Kategoria: Srebrna

wiek: 13-17

Max. liczba kursantów w klasie: 16

Poziomy zaawansowania: A1-C1

Akredytacje: ACCET

Akademik zlokalizowany jest na terenie tego samego kampusu, co szkoła. Oferuje pokoje pojedyncze, podwójne i potrójne z dzielonymi łazienkami. Dostęp do wi-fi na terenie całego akademika. Kursanci otrzymują trzy ciepłe posiłki w stołówce na terenie kampusu i pakowane lunche w weekendy.

Lot do USA należy zarezerwować we własnym zakresie lub korzystając z usług naszego partnera. O szczegóły zapytaj konsultanta.

Cena transferu nie jest wliczona w cenę pakietu.

 

Na obozie z Embassy będziesz uczestniczył w pozalekcyjnych zajęciach popołudniowych  i wieczornych (na przykład sporty, zajęcia teatralne, karaoke, przyjęcie nad basenem i wiele innych) oraz wycieczkach, na przykład:

 

 • Cambridge i Harvard Square
 • MIT
 • Freedom Trail
 • Spacer wzdłuż rzeki Charles
 • Faneuil Hall i Quincy Market

[/expand]

Więcej informacji i rozkład zajęć pozalekcyjnych: Embassy Summer Boston

+48 71 307 00 31

Zadzwoń do nas

Skorzystaj z bezpłatnej i niezobowiązującej porady naszych konsultantów i sprawdź, czy możemy spełnić Twoje marzenia o kursie językowym za granicą! Zadzwoń do nas lub wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, by ustalić szczegóły i cenę planowanego wyjazdu!