Obóz języka angielskiego w Nowym Jorku - Smiletrips.pl

Obóz językowy w Nowym Jorku

 • Intensywność kursu: 20 lub 30 lekcji w tygodniu
 • Wiek uczestników 14-21 lat
 • Daty otwarcia 2022: 3 lipca – 28 sierpnia
 • Rozpoczęcie: Niedziela
 • Zakończenie: Sobota
 • Minimalna długość: 1 tydzień

Lokalizacja

Nowy Jork to legendarne miasto, które nigdy nie śpi. To magiczne miejsce oferujące nieskończenie wiele atrakcji, światowej sławy wydarzeń i koncertów oraz niepowtarzalny klimat multikulturowej metropolii. Niezależnie od tego czy lubisz wstawać rano czy chodzisz późno spać Nowy Jork jest dla Ciebie stworzony! To doskonałe miejsce do nauki angielskiego!

Wśród zapierających dech w piersiach drapaczy chmur, możesz tu znaleźć znakomite jedzenie, muzykę, sztukę i kulturę z całego świata. Są tu również liczne muzea, kina, teatry, musicale, kawiarnie, restauracje, festiwale, parki, sklepy i zabytki znane na całym świecie, które czekają na to abyś je odkrył.

Dlaczego obóz językowy w Nowym Jorku dla młodzieży?

Pobyt na obozie językowy w Nowym Jorku będzie dla Ciebie wyjątkowym doświadczeniem: na kursie będziesz uczyć się angielskiego od wykwalifikowanych native speakerów a po zajęciach odkrywać jedno z najbardziej ekscytujących miast na świecie. Przyjedź i daj się oczarować urokowi Nowego Jorku, miastu które nigdy nie śpi! Nauka w szkole będzie tylko częścią całego cyklu nauki w Nowym Jorku. Bardzo dużo nauczysz się już w samej praktyce czyli podczas rozmów z innymi kursantami w języku angielskim.

Kurs językowy

 • 20 lekcji w tygodniu (każda lekcja to 45 minut)
 • Minimalny okres: 2 tygodnie
 • Maksymalnie 15 uczniów w klasie
 • Międzynarodowe grupy
 • Wszystkie poziomy zaawansowania języka

Kursy językowe w Nowym Jorku to propozycja dla młodzieży chcącej połączyć naukę z wypoczynkiem. Kurs standardowy to 4 lekcje dziennie pozostawiające wystarczająco dużo czasu na zwiedzanie. Przy tak dalekim wyjeździe sugerujemy minimum 3-4 tygodniowy kurs językowy, aby optymalnie wykorzystać czas pobytu w tym fascynującym mieście.

Angielski 24 godziny na dobę! Dzięki temu poprawisz umiejętności komunikacyjne, odchodząc od tradycyjnego mało efektywnego modelu nauczania skupionego na teorii. Główną techniką stosowaną przez nauczycieli jest stawianie ucznia w centrum zainteresowania, co oznacza, że tematyka, metodologia, tempo nauczania są elastyczne i dostosowane do potrzeb i umiejętności uczniów.

Szkoła

Szkoła w Nowym Jorku zlokalizowana jest w samym sercu dzielnicy finansowej i niedaleko Battery Park. Budynek, w którym mieści się szkoła został zbudowany w 1886 roku, znacznie wcześniej, niż otaczające budynki i drapacze chmur. Z okien szkoły roztaczają się widoki na Statuę Wolności i wyspę Elis. Najbliższa stacja metra znajduje się zaledwie 5 minut drogi od szkoły.

Szkoła zapewnia zajęcia dla młodzieży z całego świata prowadzone wyłącznie przez wykwalifikowanych native speakerów, w grupach maksymalnie 15-osobowych.

Transfer z lotniska

Przyjazd i wyjazd w sobotę lub w niedzielę. W te dni między godzinami 9-21 organizowane są transfery z lotnisk J.F. Kennedy oraz La Guardia. Transfery indywidualne poza wyznaczonymi godzinami dostępne są za dodatkową opłatą.

 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Szczegóły

Szkoła: Sprachcaffe

Kategoria: Brązowa

wiek: 14-21

Max. liczba kursantów w klasie: 15

Poziomy zaawansowania: A1-C1

Akredytacje: ACCET

W szkolnej rezydencji będziesz zakwaterowany w pokoju 2-osobowym i będziesz mógł ćwiczyć, razem z innymi uczniami pochodzącymi z różnych części świata, to, czego nauczysz się na zajęciach. Szkolna rezydencja znajduje się w odległości 60 minut transportem publicznym od szkoły językowej.

U rodziny goszczącej będziesz mieszkać w pokoju 2-osobowym. Będziesz mógł w praktyce korzystać z wiedzy, którą nabędziesz w szkole angielskiego oraz będziesz mieć możliwość nawiązania trwałych kontaktów z członkami rodziny goszczącej. Rodziny goszczące mieszkają zazwyczaj w odległości około 60 minut od szkoły, korzystając z transportu publicznego.

Lot do USA należy zarezerwować we własnym zakresie lub korzystając z usług naszego partnera. O szczegóły zapytaj konsultanta.

Grupowe transfery wliczone w cenę obozu. Obejmują wszystkie przyloty na i z  lotniska JFK oraz La Guardia między 9 a 21.

Na specjalnie życzenie możemy zorganizować prywatny transfer z i na wybrane lotnisko.

Nowy Jork to najbardziej ekscytujące miasto na świecie, doskonałe miejsce do nauki języka angielskiego i jednocześnie do zabawy! Tutaj przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu każdy znajdzie coś dla siebie. Szkoła organizuje również imprezy międzynarodowe, w których uczestniczy młodzież z całego świata!

W weekendy organizowane są wycieczki, podczas których poznasz okolicę. Znajduje się tutaj wiele ciekawych miejsc wartych odwiedzenia, jak Chinatown, Times Square czy Central Park.

W zależności od długości kursu w cenę wliczone są:

 • Kurs 1 tydzień: 1 wycieczka półdniowa
 • Kurs 2 tygodnie: 1 wycieczka całodniowa i 2  półdniowe
 • Kurs 3 tygodnie: 2 wycieczki całodniowe i 3 półdniowe

Nowy Jork jest amerykańskim liderem w przemyśle muzycznym, wydawniczym, reklamowym, finansowym oraz telewizyjnym. Miasto jest gospodarzem wielu festiwali, koncertów czy gal, na które skierowane są oczy całego świata. Najnowsze sztuki mają zawsze swoją premierę na sławnym Broadwayu.

Przykładowy rozkład zajęć

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Rano 9.00-12.30 Lekcje 9.00-12.30 Lekcje 9.00-12.30 Lekcje 9.00-12.30 Lekcje 9.00-12.30 Lekcje Wycieczka całodniowa – Statua Wolności Czas wolny
Przerwa na lunch 12.30-13 12.30-13 12.30-13 12.30-13 12.30-13
Popołudnie Wycieczka zapoznawcza Zwiedzanie American Museum of Natural History Wycieczka półdniowa – China Town Czas wolny Wycieczka całodniowa – Statua Wolności Czas wolny
Przerwa na podwieczorek 16-17 16-17 16-17 16-17 16-17
Wieczór Przyjęcie powitalne Czas wolny Casino Party Czas wolny Impreza hawajska Czas wolny Czas wolny

+48 71 307 00 31

Zadzwoń do nas

Skorzystaj z bezpłatnej i niezobowiązującej porady naszych konsultantów i sprawdź, czy możemy spełnić Twoje marzenia o kursie językowym za granicą! Zadzwoń do nas lub wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, by ustalić szczegóły i cenę planowanego wyjazdu!