Obóz jezykowy w kanadzie w montrealu - Smiletrips.pl
Deprecated: Funkcja get_currentuserinfo jest przestarzała od wersji 4.5.0! Zamiast jej proszę użyć wp_get_current_user(). in /home/srv44960/domains/smiletrips.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078

Wakacyjny obóz językowy w Vancouver

  • Intensywność kursu: 20 lub 30 lekcji w tygodniu
  • Wiek uczestników 14-21 lat
  • Terminy 2024: 30 czerwca – 24 sierpnia
  • Rozpoczęcie: niedziela
  • Zakończenie: sobota
  • Minimalna długość: 1 tydzień

Obozy językowe w Vancouver

 

To miasto nad Pacyfikiem przez wielu ludzi uważane jest za najpiękniejsze na świecie. Malownicze widoki, łagodny klimat i przyjaźni ludzie sprawiają, że Vancouver stanowi popularną atrakcję turystyczną, w której można podziwiać piękną architekturę i dzielnice.
Wyjdź na zewnątrz i odkrywaj sztukę i kulturę w Vancouver!
Miasto zaskakuje kreatywnością i wspaniałymi wydarzeniami kulturowymi i artystycznymi.
Bonus dla podróżnych z Europy: wszędzie bez wysiłku możesz dotrzeć rowerem.
Odkryjesz tu raj z mnóstwem atrakcji dla każdego – zakupami, sportami i rejsami łodzią.

Kurs językowy

 

Na kursie możesz uczyć się angielskiego od wykwalifikowanych native speakerów i jednocześnie odkrywać centralnie położone kanadyjskie miasto. Przyjedź i daj się oczarować przez Vancouver – miasto, które ma wszystko! Możesz odwiedzić wiele wyjątkowych miejsc, zdobyć cenne doświadczenie i nawiązać nowe znajomości. Obóz językowy dla młodzieży w Vancouver to inwestycja w Twoją przyszłość.

Kurs języka angielskiego składa się z 20 lekcji w tygodniu – każda lekcja po 45 minut.

Szkoła językowa

 

Szkoła Sprachcaffe Vancouver mieści się w pięknym świeżo wyremontowanym zabytkowym budynku w modnej dzielnicy Gastown, czyli w dawnym centrum miasta. Szkoła znajduje się jedynie kilka kroków od głównych węzłów sieci komunikacyjnej, a także w pobliżu
wielu ciekawych atrakcji Vancouver. Po intensywnym zwiedzaniu można odpocząć na wybrzeżu, we wspaniałym Stanley Park.
W Sprachcaffe Vancouver kursanci mają doskonałe warunki sprzyjające nie tylko nauce języka angielskiego, ale także poznaniu
kultury i mieszkańców Vancouver. Nigdy nie jest im mało ciekawych zajęć dodatkowych, a nasi doświadczeni pracownicy zawsze
służą pomocą.
Szkoła cieszy oko – wygląda atrakcyjnie zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz. Jest w niej przytulny lounge, sala komputerowa oraz WiFi.

 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Szczegóły

Szkoła: Sprachcaffe

Kategoria: Srebrna

wiek: 14-21

Max. liczba kursantów w klasie: 15

Poziomy zaawansowania: A1-C1

Akredytacje: Languages Canada

W szkolnym internacie będziesz zakwaterowany w pokoju 2-osobowym. Toaleta znajduje się na każdym piętrze do dyspozycji dla kilku osób. Razem z innymi uczniami będziesz mógł ćwiczyć to, czego nauczysz się podczas zajęć z angielskiego, będziesz mógł również nawiązać nowe znajomości. Szkolna rezydencja znajduje się jedynie 25 minut od szkoły językowej.
U rodziny goszczącej również oferujemy pokoje 2-osobowe. Tutaj będziesz mieć okazję do ćwiczenia języka angielskiego z native speakerami. Rodziny goszczące mieszkają zazwyczaj w odległości 30-50 minut (transportem publicznym) od szkoły językowej.

Uczestnicząc w obozie językowym w Montrealu, będziesz mieć dni wypełnione przyjemną nauką, zwiedzaniem oraz spotykaniem sympatycznych osób z całego świata. Śniadanie i kolację otrzymasz w miejscu zakwaterowania, a smaczny lunch dostaniesz w formie suchego prowiantu.

Szkoła językowa oddalona jest jedynie o 25 minut od szkolnej rezydencji i o 30-50 minut od rodzin goszczących, korzystając z komunikacji miejskiej. W pobliżu znajduje się przystanek metra. W ten sposób bez przeszkód będziesz mógł odkrywać Montreal!

Program animacji obejmuje zajęcia sportowe, zwiedzanie, zakupy, spacery, pikniki i międzynarodowe imprezy integracyjne, na przykład zajęcia sportowe w Stanley Park czy wieczorna wyprawa w poszukiwaniu najlepszych w mieście burgerów.

W weekendy organizowane są ekscytujące wycieczki z opiekunami, podczas których lepiej poznasz okolicę. Znajduje się tu wiele miejsc wartych odwiedzenia, jak na przykład do pobliskiego miasta Victoria.

Vancouver dla każdego ma coś do zaoferowania! Kochasz kulturę? Jeśli tak, to powinieneś się wybrać przynajmniej do jednego z muzeów, sklepów z antykami lub galerii sztuki zlokalizowanych w centrum miasta. Jeśli lubisz smaczne jedzenie i zakupy, w mieście znajdziesz wiele klimatycznych restauracji i sklepów, szczególnie w dzielnicy Gastown.

 

Jeżeli wolisz spędzanie czasu na łonie natury, może wybrać się na obserwację wielorybów lub wycieczkę łodzią po Granite Falls.

+48 71 307 00 31

Zadzwoń do nas

Skorzystaj z bezpłatnej i niezobowiązującej porady naszych konsultantów i sprawdź, czy możemy spełnić Twoje marzenia o kursie językowym za granicą! Zadzwoń do nas lub wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, by ustalić szczegóły i cenę planowanego wyjazdu!