Oboz jezykowy w kanadzie w montrealu - Smiletrips.pl

Wakacyjny obóz językowy w Montrealu

  • Intensywność kursu: 20 lub 30 lekcji w tygodniu
  • Wiek uczestników 14-21 lat
  • Terminy: w każdą niedzielę od 24 czerwca do 26 sierpnia 2018 oraz w wybrane terminy ferii zimowych i Wielkanocy
  • Rozpoczęcie: Niedziela
  • Zakończenie: Sobota
  • Minimalna długość: 1 tydzień

Obozy językowe w Montrealu

 

Montreal znany jest na całym świecie ze swojej dwujęzyczności. To doskonałe miejsce zarówno do nauki języka angielskiego jak i francuskiego. Miasto przepełnione jest europejską kulturą, piękną architekturą, a odbywające się tutaj międzynarodowe festiwale, przyciągają każdego roku miliony turystów. Jest to drugie co do wielkości miasto Kanady i wspaniałe miejsce, które warto odwiedzić.

Uczestnictwo w obozie angielskiego w Montrealu to szansa na poznanie miasta, w którego przestrzeni zabytkowe kościoły przeplatają się z nowoczesnymi drapaczami chmur. Montreal wypełniony jest jazzem, sztuką, muzyką i tańcem. Latem w centrum Montrealu stale odbywają się festiwale i parady, z których największy to słynny festiwal komediowy “Just for Laughs”. Wyjazd z nami umożliwi Ci uczestnictwo w życiu tego miasta!

Kurs językowy

 

Na kursie możesz uczyć się angielskiego od wykwalifikowanych native speakerów i jednocześnie odkrywać centralnie położone kanadyjskie miasto. Przyjedź i daj się oczarować przez wielokulturowy Montreal! Możesz odwiedzić wiele wyjątkowych miejsc, zdobyć cenne doświadczenie i nawiązać nowe znajomości. Obóz językowy dla młodzieży w Montrealu to inwestycja w Twoją przyszłość.

Oferujemy dwa rodzaje kursów w Montrealu: kurs standardowy lub intensywny. Kurs standardowy to 4 lekcje dziennie, czyli 20 lekcji tygodniowo. Kurs intensywny składa się z 6 lekcji dziennie czyli 30 lekcji w tygodniu. Przy takiej liczbie godzin zrobisz znaczne postępy w nauce i pozostanie Ci jeszcze sporo czasu wolnego na odkrywanie okolicy.

Szkoła językowa

 

Szkoła angielskiego w Montrealu położona jest w centrum miasta tuż przy Crescent Street, która jest jedną z głównych atrakcji turystycznych miasta. Znajduje się tu wiele kawiarni, restauracji i galerii. Ulica ta często jest zamykana z okazji różnych festiwali i wydarzeń, jak np. Weekend Formuły 1.

W pobliżu szkoły znajduje się Muzeum Sztuk Pięknych, Hotel Ritz Carlton oraz sławne centrum handlowe Holt Renfrew.

 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Szczegóły

Szkoła: Sprachcaffe

Kategoria: Srebrna

wiek: 14-21

Max. liczba kursantów w klasie: 15

Poziomy zaawansowania: A1-C1

Akredytacje: Languages Canada

W szkolnej rezydencji będziesz zakwaterowany w pokoju 2-osobowym. Toaleta znajduje się na każdym piętrze do dyspozycji dla kilku osób. Razem z innymi uczniami będziesz mógł ćwiczyć to, czego nauczysz się podczas zajęć z angielskiego, będziesz mógł również nawiązać nowe znajomości. Szkolna rezydencja znajduje się jedynie 25 minut od szkoły językowej.
U rodziny goszczącej również oferujemy pokoje 2-osobowe. Tutaj będziesz mieć okazję do ćwiczenia języka angielskiego z native speakerami. Rodziny goszczące mieszkają zazwyczaj w odległości 30-45 minut (transportem publicznym) od szkoły językowej.

Uczestnicząc w obozie językowym w Montrealu, będziesz mieć dni wypełnione przyjemną nauką, zwiedzaniem oraz spotykaniem sympatycznych osób z całego świata. Śniadanie i kolację otrzymasz w miejscu zakwaterowania, a smaczny lunch dostaniesz w formie suchego prowiantu.

Szkoła językowa oddalona jest jedynie o 25 minut od szkolnej rezydencji i o 30-45 minut od rodzin goszczących, korzystając z komunikacji miejskiej. W pobliżu znajduje się przystanek metra. W ten sposób bez przeszkód będziesz mógł odkrywać Montreal!

Montreal dla każdego ma coś do zaoferowania! Kochasz kulturę? Jeśli tak, to powinieneś się wybrać przynajmniej do jednego z muzeów, sklepów z antykami lub galerii sztuki zlokalizowanych w centrum miasta. Jeśli lubisz smaczne jedzenie i zakupy, w mieście znajdziesz wiele doskonałych restauracji i centrów handlowych.

W weekendy organizowane są ekscytujące wycieczki z opiekunami, podczas których lepiej poznasz okolicę. Znajduje się tu wiele miejsc wartych odwiedzenia, jak na przykład Island Parks, Mount Royal czy Old Montreal.

W Montrealu organizowanych jest wiele wydarzeń i festiwali w ciągu roku. Miliony turystów przyjeżdżają każdego lata do Montrealu, żeby uczestniczyć w Międzynarodowym Festiwalu Jazzowym. Innym ekscytującym wydarzeniem w mieście jest również Weekend Formuły 1. Jednak przede wszystkim odbywa się tutaj Just for Laughs Comedy Festival. Ten festiwal początkowo był tylko lokalną atrakcją, a obecnie jest znany jako miejsce spotkań dla najzabawniejszych ludzi na świecie.

Wypełnij formularz, a konsultant skontaktuje się z Tobą, by ustalić szczegóły i cenę Twojego wyjazdu.