Obóz języka angielskiego w Kanadzie w Vancouver - Smiletrips.pl

Wakacyjny obóz językowy w Vancouver

 • Intensywność kursu: 17 lekcji w tygodniu (15 godzin zegarowych)
 • Wiek uczestników: 10-17
 • Daty otwarcia 2024: 30 czerwca – 11 sierpnia
 • Rozpoczęcie: niedziela
 • Zakończenie: niedziela
 • Minimalna długość: 1 tydzień

Obozy językowe w Vancouver

 

Vancouver znajduje się na zachodzie kraju w prowincji British Columbia. Lot z Polski będzie więc nieco dłuższy niż do Toronto, ale naszym zdaniem, zdecydowanie warto! Vancouver znane jest ze swojego naturalnego piękna, umiejętnie wplecionego i złączonego z życiem dużej metropolii. Miasto posiada dostęp zarówno do Oceanu Spokojnego, jak i do gór. Jesteśmy więc zewsząd otoczeni pięknymi widokami. Mnóstwo tu parków i plaż. Jest to idealne miejsce dla osób lubiących sporty i rekreacje na świeżym powietrzu. Fani spacerów po ścieżkach górskich, rowerów, jeżdżenia na nartach czy pływania łodzią będą zachwyceni.

Kurs językowy

 

Obozy dla młodzieży w Vancouver to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Po lekcjach będziesz uczestniczył w bogatych programie zajęć pozalekcyjnych. Nauka w szkole jest tylko częścią procesu nauki!

Angielski będzie Cię otaczać z każdej strony 24 godziny na dobę. W ten sposób nauka będzie spontaniczna i przyjemna.

Szkoła językowa

 

Szkoła ILSC dla juniorów, zlokalizowana jest na przepięknym otoczonym zielenią kampusie University of British Columbia (UBC). Jest stąd już tylko kilka kroków do oceanu. Lekcje, zakwaterowanie i posiłki, a także część zajęć pozalekcyjnych odbywają się na terenie bezpiecznego kampusu.

Ceny

 

W skład pakietu wliczone są:

 • kurs języka angielskiego
 • materiały do nauki
 • zakwaterowanie w internacie na terenie kampusu
 • program zajęć pozalekcyjnych i wycieczek
 • pełne wyżywienie
 • ubezpieczenie
 • transport
 • transfery z i na lotnisko

1 tydzień: 2910 CAD

2 tygodnie: 4870 CAD

3 tygodnie: 6830 CAD

4 tygodnie: 8790 CAD

5 tygodni: 10 750 CAD

6 tygodni: 12 710 CAD

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Szczegóły

Szkoła: ILSC

Kategoria: Złota

wiek: 9-17

Max. liczba kursantów w klasie: 16

Poziomy zaawansowania: A1-C1

Akredytacje: Languages Canada

Program ten oferuje zakwaterowanie na terenie kampusu UBC, tym samym, na którym znajdują się sale lekcyjne. Rodzice mogą być więc spokojni, że dzieci nie będą musiały korzystać z transportu publicznego bez opieki. Do dyspozycji kursantów są pokoje jednoosobowe z dzielonymi łazienkami. Na specjalne życzenie dostępna jest ograniczona liczba pokojów podwójnych. Jedna łazienka przypada na sześciu kursantów. Internet dostępny jest w częściach wspólnych internatu. Kursanci otrzymują trzy posiłki dziennie, serwowane w stołówce na kampusie.

Lot do Vancouver jest do wykupienia we własnym zakresie. Transfer z i na lotnisko wliczony jest w cenę pakietu.

Kochasz naturę? Vancouver to wspaniałe miejsce dla osób, lubiących naturę, a także aktywne spędzanie czasu.

Na obozie ILSC w Vancouver na pewno nie będziesz się nudził czy tęsknił za domem.

Codziennie po porannych lekcjach będziesz uczestniczył w zajęciach popołudniowych. Są to zajęcia na terenie kampusu oraz wyjścia i wycieczki poza kampus (na przykład do Whistler, Capliano Suspension Bridge, Playland Amusement Park i wiele innych). Wieczorem urządzane są różnego rodzaju występy, zawody czy dyskoteki.

Rozkład zajęć pozalekcyjnych: ILSC Vancouver 2024

+48 71 307 00 31

Zadzwoń do nas

Skorzystaj z bezpłatnej i niezobowiązującej porady naszych konsultantów i sprawdź, czy możemy spełnić Twoje marzenia o kursie językowym za granicą! Zadzwoń do nas lub wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, by ustalić szczegóły i cenę planowanego wyjazdu!