Obóz języka angielskiego w kanadzie w toronto - Smiletrips.pl

Wakacyjny obóz językowy w Toronto

  • Intensywność kursu: 20 lub 30 lekcji w tygodniu
  • Wiek uczestników 14-21 lat
  • Terminy 2024: 30 czerwca – 24 sierpnia
  • Rozpoczęcie: niedziela
  • Zakończenie: sobota
  • Minimalna długość: 1 tydzień

Obozy językowe w Toronto

 

Najbardziej wieloetniczne miasto świata wg. ONZ czeka właśnie na Ciebie! Toronto, w języku Indian Huron, to “miejsce spotkań”. To miasto jest przykładem spotkania się prawdziwego amerykańskiego stylu życia, z brytyjską klasą, orientalną paletą barw i latynoskim temperamentem – idealne połączenie starego i nowego świata.

Obozy w Toronto, największym mieście Kanady to możliwość bycia na bieżąco ze wszystkimi trendami największych metropolii świata. W Toronto mieszka 5 milionów osób z ponad 150 grup etnicznych. Jest to metropolia kolorowa i pełna życia – jest jednocześnie jednym z najczystszych i najbezpieczniejszych miast w Ameryce Północnej

Kosmopolityczne Toronto to najbardziej zielona metropolia świata. Tereny zielone zajmują ok 1/5 obszaru miasta, nie brakuje więc miejsc relaksu i odpoczynku w czasie wolnym. W mieście znajdują się teatry, galerie sztuki i kina, a wśród nich słynne muzeum obuwia. To miasto spełni każde Twoje życzenie. Poznaj jego uroki podczas nauki angielskiego na obozie młodzieżowym w Kanadzie!

Kurs językowy

 

Obozy dla młodzieży w Toronto to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Przy 4 lekcjach dziennie będziesz mieć wystarczająco dużo czasu na zwiedzanie jak i wspólne wyjścia na miasto z nowo poznanymi znajomymi, jednocześnie wciąż szkoląc swój angielski. Nauka w szkole jest tylko częścią procesu nauki!

Angielski będzie Cię otaczać z każdej strony 24 godziny na dobę. W ten sposób nauka będzie spontaniczna i przyjemna.

Szkoła językowa

 

Szkoła Sprachcaffe leży się w centrum  Toronto, w dzielnicy Old Town. Zaledwie kilka minut od szkoły zlokalizowana jest ulica Yonge Street, która znajduje się w Księdze rekordów Guinessa, jako najdłuższa ulica na świecie. W ciągu kilku minut możesz również znaleźć się przy najsławniejszych atrakcjach Toronto, takich jak CN Tower, sportowa arena czy port.

Szkoła angielskiego w Toronto oferuje lekcje odbywają się w grupach, po maksymalnie 15-sto osobowych, prowadzonych przez wykwalifikowanych native speakerów. Na czas trwania kursu, szkoła zapewnia materiały edukacyjne.

 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Szczegóły

Szkoła: Sprachcaffe

Kategoria: Srebrna

wiek: 14-21

Max. liczba kursantów w klasie: 15

Poziomy zaawansowania: A1-C1

Akredytacje: Languages Canada

W internacie będziesz zakwaterowany w pokoju 2-osobowym. Z innymi uczniami, którzy również mieszkają w rezydencji będziesz mógł ćwiczyć to, czego nauczysz się w szkole językowej oraz nawiążesz nowe znajomości. Internat jest oddalony o 20 minut spacerem od szkoły językowej.

U rodziny goszczącej  również będziesz mieszkał w pokoju 2-osobowym. Będziesz mógł ćwiczyć to, czego nauczysz się w szkole z native speakerami 24h na dobę. Rodziny goszczące są oddalone zazwyczaj o około 45 minut od szkoły językowej, korzystając z transportu miejskiego.

Obóz w Toronto to dni wypełnione przyjemną nauką, zwiedzaniem oraz nawiązywaniem nowych znajomości. W rezydencji masz zapewnione pełne wyżywienie z lunchem w formie suchego prowiantu, co pomoże Ci naładować baterie rano oraz wieczorem, po intensywnym dniu.

Szkoła oddalona jest  o 20 minut spacerem od szkolnej rezydencji i o około 45 minut od rodzin goszczących, korzystając z komunikacji miejskiej. W pobliżu znajduje się  przystanek metra.

Kochasz naturę? Odwiedź jezioro Ontario i miejskie zoo. Jeśli interesuje Cię kultura i sztuka, w Toronto znajduje się wiele muzeów, takich jak Art Gallery of Ontario lub Fort York. Ponadto szkoła organizuje dla Was imprezy dla młodzieży z całego świata!

W weekend szkoła zapewnia ekscytujące wycieczki, podczas których lepiej poznasz okolicę. Znajduje się tu wiele miejsc wartych odwiedzenia, jak na przykład zoo, CN Tower czy znany na całym świecie wodospad Niagara.

W zależności od długości wybranego kursu otrzymasz:

  • 1 wycieczkę półdniową – kurs 1 tyg.
  • 1 wycieczkę całodniową i 2  półdniowe – kurs 2 tyg.
  • 3 wycieczki półdniowe i 2 całodniowe – kurs 3 tyg.

W Toronto jest także wiele możliwości robienia zakupów. Jeżeli chcesz upolować wyjątkowe okazje, oryginalne pamiątki, ciekawe ubrania, to Toronto jest idealnie się do tego nadaje! Oprócz niezliczonych małych i dużych sklepów i supermarketów, w centrum miasta znajduje się znane Eaton Center oraz największe podziemne centrum handlowe Path.

+48 71 307 00 31

Zadzwoń do nas

Skorzystaj z bezpłatnej i niezobowiązującej porady naszych konsultantów i sprawdź, czy możemy spełnić Twoje marzenia o kursie językowym za granicą! Zadzwoń do nas lub wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, by ustalić szczegóły i cenę planowanego wyjazdu!