Obóz języka angielskiego w Kanadzie w Toronto - Smiletrips.pl
Deprecated: Funkcja get_currentuserinfo jest przestarzała od wersji 4.5.0! Zamiast jej proszę użyć wp_get_current_user(). in /home/srv44960/domains/smiletrips.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078

Wakacyjny obóz językowy w Vancouver

 • Intensywność kursu: 17 lekcji w tygodniu (15 godzin zegarowych)
 • Wiek uczestników: 13-17
 • Daty otwarcia 2021: od 27 czerwca do 8 sierpnia
 • Rozpoczęcie: niedziela
 • Zakończenie: niedziela
 • Minimalna długość: 1 tydzień

Obozy językowe w Vancouver

 

Najbardziej wieloetniczne miasto świata wg. ONZ czeka właśnie na Ciebie! Toronto, w języku Indian Huron, to “miejsce spotkań”. To miasto jest przykładem spotkania się prawdziwego amerykańskiego stylu życia, z brytyjską klasą, orientalną paletą barw i latynoskim temperamentem – idealne połączenie starego i nowego świata.

Obozy w Toronto, największym mieście Kanady to możliwość bycia na bieżąco ze wszystkimi trendami największych metropolii świata. W Toronto mieszka 5 milionów osób z ponad 150 grup etnicznych. Jest to metropolia kolorowa i pełna życia – jest jednocześnie jednym z najczystszych i najbezpieczniejszych miast w Ameryce Północnej

Kosmopolityczne Toronto to najbardziej zielona metropolia świata. Tereny zielone zajmują ok 1/5 obszaru miasta, nie brakuje więc miejsc relaksu i odpoczynku w czasie wolnym. W mieście znajdują się teatry, galerie sztuki i kina, a wśród nich słynne muzeum obuwia. To miasto spełni każde Twoje życzenie. Poznaj jego uroki podczas nauki angielskiego na obozie młodzieżowym w Kanadzie!

Kurs językowy

 

Obozy dla młodzieży w Toronto to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Codziennie rano będziesz uczestniczył w różnego rodzaju zajęć pozalekcyjnych, odwiedzając lokalne atrakcje i integrując się z nowymi znajomymi z całego świata. Popołudnie będziesz spędzał na nauce języka angielskiego w klasie.

Angielski będzie Cię otaczać z każdej strony 24 godziny na dobę. W ten sposób nauka będzie spontaniczna i przyjemna.

Szkoła językowa

 

Lekcje odbywają się w głównej siedzibie szkoły ILSC przy University Avenue, natomiast internat znajduje się tylko cztery minuty drogi od szkoły na kampusie University of Toronto. Młodzież pokonuje tę niewielką odległość w grupach pod nadzorem opiekuna.

Ceny

 

W skład pakietu wliczone są:

 • kurs języka angielskiego
 • materiały do nauki
 • zakwaterowanie w internacie poza kampusem
 • program zajęć pozalekcyjnych i wycieczek
 • pełne wyżywienie
 • ubezpieczenie
 • transfery z i na lotnisko

1 tydzień: 2180 CAD

2 tygodnie: 3580 CAD

3 tygodnie: 4980 CAD

4 tygodnie: 6380 CAD

5 tygodni: 7780 CAD

6 tygodni: 9180 CAD

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Szczegóły

Szkoła: ILSC

Kategoria: Złota

wiek: 10-17

Max. liczba kursantów w klasie: 16

Poziomy zaawansowania: A1-C1

Akredytacje: Languages Canada

Program ten oferuje zakwaterowanie na terenie akademika Chestnut Residence, należącego do University of Toronto.  Lekcje odbywają się poza kampusem w głównej szkole ILSC. Przejście z jednego budynku do drugiego zajmuje tylko cztery minuty. Kursanci pokonują tę odległość zawsze w grupach i pod opieką personelu ILSC. Do dyspozycji kursantów są pokoje dwuosobowe z łazienkami. Internet dostępny jest w częściach wspólnych internatu. Kursanci otrzymują trzy posiłki dziennie, serwowane w stołówce w internacie.

Lot do Toronto jest do wykupienia we własnym zakresie. Transfer z i na lotnisko wliczony jest w cenę pakietu.

Codziennie rano będziesz uczestniczył w różnego rodzaju zajęciach pozalekcyjnych, takich jak gry i zabawy sportowe czy wyjścia do lokalnych atrakcji. W weekendy czekają Cię wycieczki do interesujących miejsc (na przykład do Niagara Falls, Toronto Island, Canada’s Wonderland i wiele innych). Wieczorem urządzane są różnego rodzaju występy, zawody czy dyskoteki.

+48 71 307 00 31

Zadzwoń do nas

Skorzystaj z bezpłatnej i niezobowiązującej porady naszych konsultantów i sprawdź, czy możemy spełnić Twoje marzenia o kursie językowym za granicą! Zadzwoń do nas lub wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, by ustalić szczegóły i cenę planowanego wyjazdu!