Obóz języka angielskiego w Kanadzie w Montrealu - Smiletrips.pl
Deprecated: Funkcja get_currentuserinfo jest przestarzała od wersji 4.5.0! Zamiast jej proszę użyć wp_get_current_user(). in /home/srv44960/domains/smiletrips.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078

Wakacyjny obóz językowy w Montrealu

 • Intensywność kursu: 17 lekcji w tygodniu (15 godzin zegarowych)
 • Wiek uczestników: 13-17
 • Daty otwarcia 2024: 30 czerwca – 4 sierpnia
 • Rozpoczęcie: niedziela
 • Zakończenie: niedziela
 • Minimalna długość: 1 tydzień

Obozy językowe w Montrealu

 

Montreal znany jest na całym świecie ze swojej dwujęzyczności. To doskonałe miejsce zarówno do nauki języka angielskiego jak i francuskiego. Miasto przepełnione jest europejską kulturą, piękną architekturą, a odbywające się tutaj międzynarodowe festiwale, przyciągają każdego roku miliony turystów. Jest to drugie co do wielkości miasto Kanady i wspaniałe miejsce, które warto odwiedzić.

Uczestnictwo w obozie angielskiego w Montrealu to szansa na poznanie miasta, w którego przestrzeni zabytkowe kościoły przeplatają się z nowoczesnymi drapaczami chmur. Montreal wypełniony jest jazzem, sztuką, muzyką i tańcem. Latem w centrum Montrealu stale odbywają się festiwale i parady, z których największy to słynny festiwal komediowy “Just for Laughs”. Wyjazd z nami umożliwi Ci uczestnictwo w życiu tego miasta!

Kurs językowy

 

Obozy dla młodzieży w Montrealu to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Rano będziesz uczestniczył w lekcjach, a popołudniami  w bogatym programie zajęć pozalekcyjnych.

Angielski będzie Cię otaczać z każdej strony 24 godziny na dobę. W ten sposób nauka będzie spontaniczna i przyjemna.

Szkoła językowa

 

Obóz ILSC w Montrealu mieści się na kampusie jednej z najlepszych uczelni świata –  McGill University. 650 hektarowy kampus MacDonald  jest największą zieloną przestrzenią na wyspie Montreal. Oddalony jest o 35 kilometrów od ścisłego centrum Montrealu, co sprawia, że kursanci mogą korzystać zarówno z dobrodziejstw bycia wśród natury, jak i korzystać z atrakcji kulturalnej stolicy Montrealu.

Ceny

 

W skład pakietu wliczone są:

 • kurs języka angielskiego
 • materiały do nauki
 • zakwaterowanie w internacie poza kampusem
 • program zajęć pozalekcyjnych i wycieczek
 • pełne wyżywienie
 • ubezpieczenie
 • transfery z i na lotnisko

1 tydzień: 2725 CAD

2 tygodnie: 4615 CAD

3 tygodnie: 6505 CAD

4 tygodnie: 8395 CAD

5 tygodni: 10 285 CAD

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Szczegóły

Szkoła: ILSC

Kategoria: Złota

wiek: 10-17

Max. liczba kursantów w klasie: 16

Poziomy zaawansowania: A1-C1

Akredytacje: Languages Canada

Zakwaterowanie, lekcje oraz część zajęć pozalekcyjnych odbywa się na terenie tego samego kampusu, należącego do McGill University, oddalonego od centrum miasta. Oznacza to, że jest to miejsce odpowiednie nawet dla nawet bardzo młodych kursantów. Akademik MacDonald oferuje pokoje dwuosobowe z dzielonymi łazienkami (jedna łazienka przypada na sześciu kursantów). Wi-fi dostępne jest na terenie całego kampusu. Kursanci otrzymują trzy posiłki dziennie, serwowane w stołówce na terenie kampusu.

Lot do Toronto jest do wykupienia we własnym zakresie. Transfer z i na lotnisko wliczony jest w cenę pakietu.

Codziennie po południu będziesz uczestniczył w zajęciach pozalekcyjnych. Część z nich odbywa się na terenie kampusu (gry i zabawy sportowe, zajęcia teatralne i plastyczne), a część stanowią wyjścia w różne ciekawe miejsca, na przykład do centrum Montrealu lub wyścigi kajakowe. W soboty będziesz jeździł na wycieczki, na przykład do stolicy kraju Ottawy.

Rozkład zajęć pozalekcyjnych: ILSC Montreal 2024

+48 71 307 00 31

Zadzwoń do nas

Skorzystaj z bezpłatnej i niezobowiązującej porady naszych konsultantów i sprawdź, czy możemy spełnić Twoje marzenia o kursie językowym za granicą! Zadzwoń do nas lub wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, by ustalić szczegóły i cenę planowanego wyjazdu!