Zimowy oboz jezykowy w Bournemouth w wielkiej brytanii - Smiletrips.pl
Deprecated: Funkcja get_currentuserinfo jest przestarzała od wersji 4.5.0! Zamiast jej proszę użyć wp_get_current_user(). in /home/srv44960/domains/smiletrips.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078

Zimowy obóz językowy w Bournemouth dla młodzieży w wieku 9-17 lat

 • Liczba lekcji w tygodniu: 20 lekcji w tygodniu
 • Wiek uczestników: 9-17 lat
 • Daty otwarcia zima 2020: od 5 stycznia do 1 lutego
 • Minimalna długość: 1 tydzień
 • Rozpoczęcie: Niedziela
 • Zakończenie: Sobota

Kurs jezykowy

 • 20 lekcji w tygodniu w grupach międzynarodowych
 • Kwalifikacja do grupy odbywa się na podstawie krótkiego testu językowego
 • Każda lekcja trwa 40 minut
 • Maksymalnie 15 kursantów w jednej klasie
 • Certyfikat ukończenia kursu
 • Materiały do nauki języka


Szkoła językowa

Szkoła Cavendish School of English to certyfikowany m.in. przez English UK oraz British Council doświadczony organizator obozów językowych dla młodzieży. Kampus oddalony jest krótkim spacerem do centrum a w jego skład wchodzą trzy budynki w tradycyjnym wiktoriańskim stylu oraz przepiękny ogród z palmami. Kursy odbywają się na wszystkich poziomach zaawansowania języka w grupach międzynarodowych. Do nauki wykorzystywane są interaktywne materiały dydaktyczne, co sprawia, że kursanci bardziej angażują się w lekcje, przez co utrwalają i zapamiętują nowe informacje.


Obóz językowy w Bournemouth - lokalizacja

Położone na południowym wybrzeżu Wielkiej Brytanii, 90 minut drogi od centrum Londynu, Bournemouth stało się jedną z ulubionych nadmorskich miejscowości wypoczynkowych Anglików. Piaszczyste plaże, malownicze klify, liczne parki i ogrody stwarzają idealne miejsce do relaksu, zabawy i rekreacji. Miłośnicy sportów wodnych i plażowania na pewno nie będą się tu nudzić. Bournemouth zaskoczy także fanów rozrywek miejskich, zakupów oraz kultury brytyjskiej. To czyste, bezpieczne miasto, które nie rozczaruje nikogo, kto marzy o prawdziwym British Experience!

Ceny od £387/tydzień

 

Cena obozu zależy od:

 • Długości wyjazdu
 • Intensywności kursu
 • Naliczanych przez szkołę opłat administracyjnych
 • Usług dodatkowych, np. transferów, ubezpieczenia, itd.
 • Decyzji o rozszerzeniu programu o dodatkowe zajęcia lekcyjne (w zależności od oferty szkoły)
 • Decyzji o wykupieniu dodatkowych warsztatów lub wycieczek (w zależności od oferty szkoły)

Ceny kursów nigdy nie są wyższe a często nawet atrakcyjniejsze niż ceny bezpośrednio w szkole.

Aby otrzymać spersonalizowaną, niezobowiązującą ofertę, skontaktuj się z nami.

 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Szczegóły

Szkoła: Cavendish  School of English

Kategoria: Srebrna

wiek: 10-17

Max. liczba kursantów w klasie: 15

Poziomy zaawansowania: A1-C1

Akredytacje: British Council, English UK

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie odbywa się u lokalnych rodzin goszczących w pokojach dwuosobowych. W cenę wliczone jest także pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie). Transport między rodziną goszczącą a szkołą zorganizowany jest przez szkołę (nie ma konieczności poruszania się komunikacją miejską).

Lot do Wielkiej Brytanii należy zarezerwować we własnym zakresie. Większość regularnych linii lotniczych, za dodatkową opłatą, oferuje asystę stewardessy dla nieletnich podróżujących samodzielnie samolotem.

Transfery z lotniska

Zimą szkoła oferuje transfery indywidualne z większości lotnisk w Wielkiej Brytanii. o listę lotnisk i ceny transferów zapytaj naszych konsultantów.

Po lekcjach angielskiego dopiero zaczyna się zabawa! Doświadczeni animatorzy czasu wolnego dokładają wszelkich starań, aby żaden z kursantów się nie nudził! Co tydzień odbywa się całodzienna wycieczka do Londynu, oraz dwie lub trzy wycieczki w wybrane miejsca w regionie, np. rejsy, wycieczki na pobliskie plaże, zwiedzanie Portland, Poole czy Winchesteru. Popołudniami organizowane są wyjścia na plaże, zwiedzanie największych atrakcji Bournemouth a wieczorami odbywają się animacje i zajęcia integracyjne, np. konkursy talentów, karaore, kino, grille, itd. Podczas wszystkich zajęć młodzieży towarzyszą opiekunowie, dla których priorytetem jest bezpieczeństwo podopiecznych.

Ceny wycieczek wliczone są w pakiet. Istnieje możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych za dodatkową opłatą.

+48 71 307 00 31

Zadzwoń do nas

Skorzystaj z bezpłatnej i niezobowiązującej porady naszych konsultantów i sprawdź, czy możemy spełnić Twoje marzenia o kursie językowym za granicą! Zadzwoń do nas lub wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, by ustalić szczegóły i cenę planowanego wyjazdu!