Obozy językowe w Brighton - Smiletrips.pl
Deprecated: Funkcja get_currentuserinfo jest przestarzała od wersji 4.5.0! Zamiast jej proszę użyć wp_get_current_user(). in /home/srv44960/domains/smiletrips.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078

Letnie obozy językowe dla młodzieży 12-17 lat w Brighton

  • Intensywność kursu: 20 lub 30 lekcji w tygodniu
  • Wiek uczestników: 12-17 lat
  • Terminy 2024: 1 lipca – 24 sierpnia
  • Minimalna długość: 1 tydzień
  • Rozpoczęcie: Niedziela
  • Zakończenie: Sobota

Obóz językowy w Brighton

 

Zlokalizowane godzinę drogi od centrum Londynu, Brighton to jedno z ulubionych miejsc spotkań młodzieży. Jeszcze 200 lat temu była to niewielka wioska rybacka, dzisiaj – czarujący kurort nadmorski, przyciągający zarówno mieszkańców Anglii jak i młodych ludzi z całego świata w celu nauki języka i wypoczynku. Ikoną Brighton jest wesołe miasteczko znajdujące się w porcie i przysparzające wszystkim odwiedzającym mnóstwo radości. W Brighton nie można się nudzić! Szczególnie latem, kiedy w mieście odbywa się wiele wydarzeń kulturalnych i festiwali.


Szkoła i kurs językowy

Szkoła językowa Sprachcaffe to marka rozpoznawalna na rynku edukacji zagranicznej od wielu lat. Akredytowana przez British Council oraz English UK kształci pokolenia młodych kursantów z całego świata. Wszyscy nauczyciele to wykwalifikowani profesjonaliści wykwalifikowani do pracy z młodzieżą. Budynek szkoły położony jest na kampusie University of Sussex, gdzie kursanci będą korzystać z nowoczesnych sal lekcyjnych, nowoczesnego wyposażenia, sal do spotkań i pięknych zielonych przestrzeni. To wprost idealne miejsce do nawiązania nowych znajomości i doświadczenia życia w mieście, które słynie ze swojej otwartości.

Kursy angielskiego odbywają się rano lub po południu i składają się z czterech lub sześciu lekcji dziennie (każda lekcja trwa 45 minut).

 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Szczegóły

Szkoła: Sprachcffe

Kategoria: Brązowa

wiek: 12-17

Max. liczba kursantów w klasie: 15

Poziomy zaawansowania: A1-C1

Akredytacje: British Council, English UK

Zakwaterowanie

  • Zakwaterowanie i wyżywienie u rodzin goszczących w pokojach jednoosobowych osobowych z innymi uczestnikami obozu. Rodziny zlokalizowane są 45 minut drogi komunikacją miejską od szkoły.
  • Internat mieści się na kampusie uniwersytetu Sussex. Jest to idealna lokalizacja oferująca odpowiedni balans pomiędzy pośpiechem dużego miasta i spokojem natury. Kursanci będą mieszkać w pokojach jednoosobowych na tym samym kampusie, w którym odbywają się lekcje.

Obóz polecany jest odpowiedzialnej młodzieży, która ma doświadczenie w samodzielnym przemieszczaniu się po mieście.

Lot do Wielkiej Brytanii należy zarezerwować we własnym zakresie.

Transfery z lotniska

Turnusy zaczynają się niedziele, a kończą w soboty. W tych dniach, z lotniska Londyn Heathrow oraz Londyn Gatwick w godzinach między 9 a 19 regularnie kursują grupowe transfery organizowane przez szkołę. Transfery nie są wliczone w cenę pakietu –  wymagana jest dodatkowa opłata. Na Państwa życzenie istnieje także możliwość zorganizowania indywidualnego transferu w dogodnej godzinie. Prosimy o kontakt w tej sprawie.

Po skończonych zajęciach językowych, życie w Brighton toczy się głównie wokół plaży i morza (grille, sporty wodne i plażowe), ale także fani kultury i sztuki nie będą rozczarowani! W ramach zajęć dodatkowych organizowane są wycieczki po regionie oraz wyjścia do najciekawszych miejsc, jakie ma do zaoferowania Brighton, np. Royal Pavilon, czy Brighton Pier. Obozy dwutygodniowe i dłuższe, obejmują także całodniową wycieczka do Londynu! Program przewiduje również wycieczki fakultatywne, na które młodzież może zapisać się za dodatkową opłatą.

Podstawowy pakiet zajęć pozalekcyjnych w szkołach Sprachcaffe zawiera cztery zajęcia pozalekcyjne w tygodniu oraz jedną wycieczkę całodniową w weekend (przy pobytach minimum dwutygodniowych).

Za dodatkową opłatą można wykupić cztery dodatkowe zajęcia pozalekcyjne w tygodniu.

 

Przykładowy rozkład zajęć

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Rano Lekcje Lekcje Lekcje Lekcje Lekcje Czas wolny Czas wolny
Popołudnie Wycieczka zapoznawcza Wycieczka do Sea Life Centre Półdniowa wycieczka do Lewes Castle Muzeum Brighton Brighton Pier Londyn- pobyt całodniowy Czas wolny
Wieczór Przyjęcie powitalne Wieczór z salsą Siatkówka plażowa Czas wolny Beach Party Czas wolny Czas wolny