Obozy językowe w Anglii w Eastbourne - Smiletrips.pl
Deprecated: Funkcja get_currentuserinfo jest przestarzała od wersji 4.5.0! Zamiast jej proszę użyć wp_get_current_user(). in /home/srv44960/domains/smiletrips.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078

Obozy językowe w Eastbourne

 • Intensywność kursu: 20 lub 24 lekcje w tygodniu
 • Wiek uczestników: 10-17 lat
 • Terminy rozpoczęcia: w każdą niedzielę od 13 czerwca do 22 sierpnia
 • Minimalna długość: 1 tydzień
 • Rozpoczęcie: Niedziela
 • Zakończenie: Niedziela

Obóz językowy w Eastbourne

Eastbourne to najbardziej słoneczne miasto Anglii, znajdujące się godzinę drogi od Londynu, na południowym wybrzeżu wyspy. To miejscowość bardzo spokojna i bezpieczna, wybierana przez Anglików jako miejsce wakacji i odpoczynku. Piaszczyste plaże, malownicze klify oraz nadmorska promenada są uwielbiane przez turystów, jednocześnie nie jest tu tak tłoczno jak np. w pobliskim Brighton. Eastbourne jest także zdecydowanie mniejsze i bardziej kameralne, co pozwoliło zachować tu autentyczny brytyjski klimat.

 

Szkoła i kurs językowy

Szkoła Twin mieści się w osiemnastowiecznej rezydencji w ogromnym parku. Samo przebywanie na zabytkowym, tajemniczym kampusie już  jest nie lada atrakcją dla uczestników obozu. Pomieszczenia zachowane w oryginalnym stylu są odrestaurowane i przystosowane do goszczenia osób nieletnich. Szkoła posiada akredytacje British Council oraz English UK oraz spełnia wszelkie standardy bezpieczeństwa i opieki nad młodzieżą. Lekcje odbywają się w godzinach porannych i prowadzone są przed doświadczoną i wyszkoloną kadrę nauczycielską.

Ceny od £650/tydzień

 

Cena obozu zależy od:

 • Długości wyjazdu
 • Rodzaju zakwaterowania
 • Naliczanych przez szkołę opłat administracyjnych
 • Usług dodatkowych, np. transferów, ubezpieczenia, itd.
 • Decyzji o rozszerzeniu programu o dodatkowe zajęcia lekcyjne (w zależności od oferty szkoły)
 • Decyzji o wykupieniu dodatkowych warsztatów lub wycieczek (w zależności od oferty szkoły)

Ceny kursów nigdy nie są wyższe a często nawet atrakcyjniejsze niż ceny bezpośrednio w szkole.

Aby otrzymać spersonalizowaną, niezobowiązującą ofertę, skontaktuj się z nami.

 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Szczegóły

Szkoła: Twin UK

Kategoria : Złota

wiek: 10-17

Max. liczba kursantów w klasie: 15

Poziomy zaawansowania: A1-C1

Akredytacje: British Council, English UK

Zakwaterowanie

Zajęcia językowe oraz zakwaterowanie odbywają się w tym samym budynku. Rezydencja jest ogromna i co roku gości tu kursantów z ponad 40 krajów. Pokoje są wieloosobowe (od 5 do 12 osób w pokoju). Kompleks zlokalizowany jest około 15 minut spacerem od centrum miasta oraz od plaży. W cenę kursu wliczone jest pełne wyżywienie serwowane na terenie kampusu.

Alternatywą zakwaterowania dla młodzieży powyżej 13 roku życia jest zakwaterowanie u starannie wybranych i monitorowanych rodzin brytyjskich. Także w tej opcji zapewnione jest z pełne wyżywienie.

Lot do Wielkiej Brytanii należy zarezerwować we własnym zakresie.

W jednym terminie w lipcu 2019 na pokładzie samolotu z Warszawy do Londynu będzie podróżował opiekun Smile Trips. Lot powrotny będzie odbywał się 2 tygodnie później. Jeśli są Państwo zainteresowani dołączeniem do lotu, to prosimy o kontakt. Termin do ustalenia.

Transfery z lotniska

Turnus trwa od niedzieli do niedzieli. W tych dniach można zarezerwować zamówić prywatny, odpłatny, transfer z lotniska.

Dla młodzieży poniżej 16 roku życia obowiązkowa jest dodatkowa asysta pracownika szkoły przy odprawie na lot powrotny.

Na każdy tydzień kursu przypada jedna wycieczka całodzienna w weekend oraz jedna półdniowa w środku tygodnia. Ponadto organizowane są wyjścia na plażę, do kina, na basen oraz do kręgielni, gry terenowe oraz zwiedzanie najciekawszych miejsc w okolicy. Do kampusu przynależy ponad dziesięciohektarowy park, w którym znajdują się boiska do gier i zabaw, korty tenisowe oraz miejsca do relaksu. Popołudniu oraz wieczorem na terenie kampusu organizowane są warsztaty, zajęcia kulturalne i sportowe. Wszystko pod okiem doświadczonych opiekunów uwielbianych przez młodzież.