Oboz jezykowy w cambridge - Smiletrips.pl

Obozy językowe w Anglii w Cambridge dla młodzieży w wieku 14-17 lat

  • Intensywność kursu: 20 lekcji w tygodniu
  • Wiek uczestników: 14-17 lat
  • Terminy: 24 czerwca – 18 sierpnia 2018
  • Minimalna długość: 2 tygodnie
  • Rozpoczęcie: Niedziela
  • Zakończenie: Sobota

Obóz językowy w Cambridge

Cambridge to klasyka sama w sobie. To tutaj mieści się drugi najstarszy uniwersytet w Wielkiej Brytanii, który przyciąga międzynarodowych studentów. Cambridge to także najpopularniejsze centrum nauki języka angielskiego w Wielkiej Brytanii. Na pewno nie są Państwu obce nazwy rozpoznawalnych na całym świecie certyfikatów językowych FCE, CAE i CPE, stworzone właśnie na uniwersytecie w Cambridge. Obóz językowy w tym pięknym zabytkowym mieście sprawi, że młodzież poczuje się niczym w szkole Hogwart z Hareggo Pottera (zrealizowanego właśnie w Cambridge).

Szkoła i kurs językowy

Select English to szkoła, która rozpoczęła swoją działalność prawie 30 lat temu jako rodzinny biznes. Dzięki wysokiemu poziomowi nauczania a także dbałości o komfort i bezpieczeństwo swoich podopiecznych szkoła jest obecnie liderem nauczania języka w Cambridge. Mała ilość kursantów w klasie (maksymalnie 12) pozwala na dostrzeżenie oraz indywidualne podejście do każdego ucznia. Cambridge przyciąga młodzież z całego świata, co wpływa na różnorodność kulturową w każdej klasie. Do nauki wykorzystywane są nowoczesne materiały dydaktyczne, co sprawia, że lekcje są ciekawe i interaktywne.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Szczegóły

Szkoła: Select English

Kategoria: Srebrna

wiek: 14-17

Max. liczba kursantów w klasie: 12

Poziomy zaawansowania: A1-C1

Akredytacje: British Council, English UK

Zakwaterowanie

  • Zakwaterowanie w rezydencjach studenckich, zlokalizowanych w odległości krótkich spacerów od szkoły, w pokojach jedno dwu lub trzyosobowych.
  • Zakwaterowanie u rodzin brytyjskich w pokojach 2 osobowych z innymi uczestnikami obozu. Rodziny są zlokalizowane około 2-4 km od szkoły. Transport do i ze szkoły odbywa się komunikacją miejską.

Niezależnie od wybranej formy zakwaterowania, cena obozu obejmuje 3 posiłki dziennie. Śniadanie, zapakowany do szkoły, lunch oraz ciepłą kolację.

Transfery z lotniska

Turnus trwa minimum 2 tygodnie, zaczyna się w niedzielę, a kończy w sobotę. Cena obozu obejmuje grupowy transfer z lotniska Heathrow oraz Stansted dla przylotów oraz odlotów pomiędzy godzinami 9 a 17. Na Państwa życzenie istnieje możliwość zorganizowania indywidualnego transferu w dogodnej dla godzinie. Prosimy o kontakt w tej sprawie.

 

W cenę obozu wliczona jest całodzienna wycieczka do Londynu oraz popołudniowa wycieczka  do najciekawszych zakątków w okolicy. Fani Harrego Poterra na pewno będą zachwyceni poruszając się po zagadkowych miejscach śladami bohatera! Codziennie po lekcjach odbywają się gry i zabawy a wieczorami animacje i zajęcia integracyjne oraz gry terenowe. Po zajęciach młodzież zakwaterowana u rodzin odprowadzana jest do autobusu, którym udaje się do domu. Opcjonalne zajęcia dodatkowe (odpłatne): lekcje tenisa lub piłki nożnej z profesjonalnym instruktorem.

Wypełnij formularz, a konsultant skontaktuje się z Tobą, by ustalić szczegóły i cenę Twojego wyjazdu.