Oboz jezykowy w cambridge - Smiletrips.pl

Obozy językowe w Anglii w Cambridge dla młodzieży w wieku 14-17 lat

 • Intensywność kursu: 20 lekcji w tygodniu
 • Wiek uczestników: 14-17 lat
 • Terminy 2019: 23 czerwca – 17 sierpnia
 • Minimalna długość: 2 tygodnie
 • Rozpoczęcie: Niedziela
 • Zakończenie: Sobota

Obóz językowy w Cambridge

Cambridge to klasyka sama w sobie. To tutaj mieści się drugi najstarszy uniwersytet w Wielkiej Brytanii, który przyciąga międzynarodowych studentów. Cambridge to także najpopularniejsze centrum nauki języka angielskiego w Wielkiej Brytanii. Na pewno nie są Państwu obce nazwy rozpoznawalnych na całym świecie certyfikatów językowych FCE, CAE i CPE, stworzone właśnie na uniwersytecie w Cambridge. Obóz językowy w tym pięknym zabytkowym mieście sprawi, że młodzież poczuje się niczym w szkole Hogwart z Hareggo Pottera (zrealizowanego właśnie w Cambridge).

Dlaczego obóz językowy w Cambridge?

 • Lokalizacja w centrum miasta, jednocześnie, spokojna i bezpieczna okolica
 • Ciepła i rodzinna atmosfera na kampusie
 • Doświadczona kadra nauczycieli i animatorów
 • Bliskość największych brytyjskich atrakcji
 • Możliwość wzbogacenia tematyki kursu o elementy musicalu lub nauki ścisłe (wówczas 10 lekcji angielskiego ogólnego + 20 związanego z daną tematyką). Zajęcia nauczane są przez specjalistów w dziadzinie, w laboratorium lub tatrze ruchu


Kurs językowy

Select English to szkoła, która rozpoczęła swoją działalność prawie 30 lat temu jako rodzinny biznes. Dzięki wysokiemu poziomowi nauczania a także dbałości o komfort i bezpieczeństwo swoich podopiecznych szkoła jest obecnie liderem nauczania języka w Cambridge. Mała ilość kursantów w klasie (maksymalnie 12) pozwala na dostrzeżenie oraz indywidualne podejście do każdego ucznia. Cambridge przyciąga młodzież z całego świata, co wpływa na różnorodność kulturową w każdej klasie. Do nauki wykorzystywane są nowoczesne materiały dydaktyczne, co sprawia, że lekcje są ciekawe i interaktywne.

Istnieje możliwość dokupienia 3h lekcji skoncentrowanych na indywidualnych celach nauki. Zajęcia prowadzone są w grupach max. 4 osobowych. Po więcej informacji skontaktuj się z naszym doradcą edukacyjnym.


Ceny od £730/tydzień

Cena obozu zależy od:

 • Długości wyjazdu
 • Naliczanych przez szkołę opłat administracyjnych
 • Usług dodatkowych, np. transferów, ubezpieczenia, itd.
 • Decyzji o rozszerzeniu programu o dodatkowe zajęcia lekcyjne (w zależności od oferty szkoły)
 • Decyzji o wykupieniu dodatkowych warsztatów lub wycieczek (w zależności od oferty szkoły)

Ceny kursów nigdy nie są wyższe a często nawet atrakcyjniejsze niż ceny bezpośrednio w szkole.

Aby otrzymać spersonalizowaną, niezobowiązującą ofertę, skontaktuj się z nami.

 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Szczegóły

Szkoła: Select English

Kategoria: Srebrna

wiek: 14-17

Max. liczba kursantów w klasie: 12

Poziomy zaawansowania: A1-C1

Akredytacje: British Council, English UK

Szkoła oferuje dwie możliwości zakwaterowania podczas obozu językowego w Cambridge:

 • Zakwaterowanie w rezydencjach studenckich, zlokalizowanych w odległości krótkich spacerów od szkoły, w pokojach jedno dwu lub trzyosobowych. W każdej rezydencji zakwaterowany jest opiekun, który czuwa nad komfortem i bezpieczeństwem kursantów.
 • Zakwaterowanie u rodzin goszczących w pokojach 2 osobowych z innymi uczestnikami obozu. Rodziny są zlokalizowane około 2-4 km od szkoły. Transport do i ze szkoły odbywa się komunikacją miejską.

Niezależnie od wybranej formy zakwaterowania, cena obozu obejmuje 3 posiłki dziennie. Śniadanie, zapakowany do szkoły, lunch oraz ciepłą kolację.

Drogę z zakwaterowania do szkoły młodzież pokonuje samodzielnie.

Lot do Wielkiej Brytanii należy zarezerwować we własnym zakresie.

W jednym terminie w lipcu 2019 na pokładzie samolotu z Warszawy do Londynu będzie podróżował opiekun Smile Trips. Lot powrotny będzie odbywał się 2 tygodnie później. Jeśli są Państwo zainteresowani dołączeniem do lotu, to prosimy o kontakt. Termin do ustalenia.

Transfer z lotniska jest obowiązkowy, chyba, że kursant zostaje odwieziony na miejsce obozu przez opiekuna.

Turnus trwa minimum 2 tygodnie, zaczyna się w niedzielę, a kończy w sobotę. Cena obozu obejmuje grupowy transfer z lotniska Heathrow oraz Stansted dla przylotów oraz odlotów pomiędzy godzinami 9 a 17. Na Państwa życzenie istnieje możliwość zorganizowania indywidualnego transferu w dogodnej godzinie. Prosimy o kontakt w tej sprawie.

W cenę obozu wliczona jest całodzienna wycieczka do Londynu oraz popołudniowa wycieczka  do najciekawszych zakątków w okolicy. Fani Harrego Poterra na pewno będą zachwyceni poruszając się po zagadkowych miejscach śladami bohatera! Codziennie po lekcjach odbywają się gry i zabawy a wieczorami animacje i zajęcia integracyjne oraz gry terenowe. Po zajęciach młodzież zakwaterowana u rodzin odprowadzana jest do autobusu, którym udaje się do domu. Opcjonalne zajęcia dodatkowe (odpłatne): lekcje piłki nożnej z profesjonalnym instruktorem.