Obóz językowy w Cambridge - Smiletrips.pl

Obozy językowe w Anglii w Cambridge dla młodzieży w wieku 14-17 lat

 • Intensywność kursu: 20 lekcji w tygodniu
 • Wiek uczestników: 14-17 lat
 • Terminy 2024: 23 czerwca – 17 sierpnia
 • Minimalna długość: 2 tygodnie
 • Rozpoczęcie: niedziela
 • Zakończenie: sobota

Obóz językowy w Cambridge

Cambridge to klasyka sama w sobie. To tutaj mieści się drugi najstarszy uniwersytet w Wielkiej Brytanii, który przyciąga międzynarodowych studentów. Cambridge to także najpopularniejsze centrum nauki języka angielskiego w Wielkiej Brytanii. Na pewno nie są Państwu obce nazwy rozpoznawalnych na całym świecie certyfikatów językowych FCE, CAE i CPE, stworzone właśnie na uniwersytecie w Cambridge. Obóz językowy w tym pięknym zabytkowym mieście sprawi, że młodzież poczuje się niczym w szkole Hogwart z Hareggo Pottera (zrealizowanego właśnie w Cambridge).

Dlaczego obóz językowy w Cambridge?

 • Lokalizacja w centrum miasta, jednocześnie, spokojna i bezpieczna okolica
 • Ciepła i rodzinna atmosfera na kampusie
 • Doświadczona kadra nauczycieli i animatorów
 • Bliskość największych brytyjskich atrakcji
 • Możliwość wzbogacenia tematyki kursu o elementy musicalu lub nauki ścisłe (wówczas 10 lekcji angielskiego ogólnego + 20 związanego z daną tematyką). Zajęcia nauczane są przez specjalistów w dziedzinie, w laboratorium lub teatrze ruchu


Kurs językowy

Select English to szkoła, która rozpoczęła swoją działalność 30 lat temu jako rodzinny biznes. Dzięki wysokiemu poziomowi nauczania a także dbałości o komfort i bezpieczeństwo swoich podopiecznych szkoła jest obecnie liderem nauczania języka w Cambridge. Mała ilość kursantów w klasie (maksymalnie 12) pozwala na dostrzeżenie oraz indywidualne podejście do każdego ucznia. Cambridge przyciąga młodzież z całego świata, co wpływa na różnorodność kulturową w każdej klasie. Do nauki wykorzystywane są nowoczesne materiały dydaktyczne, co sprawia, że lekcje są ciekawe i interaktywne.

Istnieje możliwość dokupienia 3h lekcji skoncentrowanych na indywidualnych celach nauki. Zajęcia prowadzone są w grupach max. 4 osobowych. Po więcej informacji skontaktuj się z naszym doradcą edukacyjnym.


Ceny od £1850/2 tygodnie

Cena obozu zależy od:

 • Długości wyjazdu
 • Naliczanych przez szkołę opłat administracyjnych
 • Usług dodatkowych, np. transferów, ubezpieczenia, itd.
 • Decyzji o rozszerzeniu programu o dodatkowe zajęcia lekcyjne (w zależności od oferty szkoły)
 • Decyzji o wykupieniu dodatkowych warsztatów lub wycieczek (w zależności od oferty szkoły)

Ceny kursów nigdy nie są wyższe a często nawet atrakcyjniejsze niż ceny bezpośrednio w szkole.

Aby otrzymać spersonalizowaną, niezobowiązującą ofertę, skontaktuj się z nami.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Szczegóły

Szkoła: Select English

Kategoria: Srebrna

wiek: 14-17

Max. liczba kursantów w klasie: 12

Poziomy zaawansowania: A1-C1

Akredytacje: British Council, English UK

Szkoła oferuje dwie możliwości zakwaterowania podczas obozu językowego w Cambridge:

 • Zakwaterowanie w rezydencjach studenckich, zlokalizowanych w odległości krótkich spacerów od szkoły, w pokojach jedno dwu lub trzyosobowych. W każdej rezydencji zakwaterowany jest opiekun, który czuwa nad komfortem i bezpieczeństwem kursantów.
 • Zakwaterowanie u rodzin goszczących w pokojach 2 osobowych z innymi uczestnikami obozu. Rodziny są zlokalizowane około 2-4 km od szkoły. Transport do i ze szkoły odbywa się komunikacją miejską.

Niezależnie od wybranej formy zakwaterowania, cena obozu obejmuje 3 posiłki dziennie. Śniadanie, zapakowany do szkoły, lunch oraz ciepłą kolację.

Drogę z zakwaterowania do szkoły młodzież pokonuje samodzielnie.

Lot do Wielkiej Brytanii należy zarezerwować we własnym zakresie. Większość regularnych linii lotniczych, za dodatkową opłatą, oferuje asystę stewardessy dla nieletnich podróżujących samodzielnie samolotem.

Transfer z lotniska

Transfer z lotniska jest obowiązkowy, chyba, że kursant zostaje odwieziony na miejsce obozu przez opiekuna.

Turnus trwa minimum 2 tygodnie, zaczyna się w niedzielę, a kończy w sobotę. Cena obozu obejmuje grupowy transfer z lotniska Heathrow oraz Stansted dla przylotów oraz odlotów pomiędzy godzinami 9 a 17. Na Państwa życzenie istnieje możliwość zorganizowania indywidualnego transferu w dogodnej godzinie. Prosimy o kontakt w tej sprawie.

W cenę obozu wliczona jest całodzienna wycieczka do Londynu oraz popołudniowa wycieczka  do najciekawszych zakątków w okolicy. Fani Harrego Poterra na pewno będą zachwyceni poruszając się po zagadkowych miejscach śladami bohatera! Codziennie po lekcjach odbywają się gry i zabawy a wieczorami animacje i zajęcia integracyjne oraz gry terenowe. Po zajęciach młodzież zakwaterowana u rodzin odprowadzana jest do autobusu, którym udaje się do domu. Opcjonalne zajęcia dodatkowe (odpłatne): lekcje piłki nożnej z profesjonalnym instruktorem.

+48 71 307 00 31

Zadzwoń do nas

Skorzystaj z bezpłatnej i niezobowiązującej porady naszych konsultantów i sprawdź, czy możemy spełnić Twoje marzenia o kursie językowym za granicą! Zadzwoń do nas lub wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, by ustalić szczegóły i cenę planowanego wyjazdu!