Oboz jezykowy-w bournemouth w wielkiej brytanii - Smiletrips.pl

Obóz językowy w Bournemouth w Wielkiej Brytanii dla młodzieży w wieku 10-18 lat

 • Intensywność kursu: 20 lekcji w tygodniu
 • Wiek uczestników: 10-18lat
 • Terminy rozpoczęcia: w każda niedziela od 24 czerwca do 25 sierpnia 2018
 • Minimalna długość: 1 tydzień
 • Rozpoczęcie: Niedziela
 • Zakończenie: Sobota

Obóz językowy w Bournemouth

Położone na południowym wybrzeżu Wielkiej Brytanii, 90 minut drogi od centrum Londynu, Bournemouth stało się jedną z ulubionych nadmorskich miejscowości wypoczynkowych Anglików. Piaszczyste plaże, malownicze klify, liczne parki i ogrody stwarzają idealne miejsce do relaksu, zabawy i rekreacji. Miłośnicy sportów wodnych i plażowania na pewno nie będą się tu nudzić. Bournemouth zaskoczy także fanów rozrywek miejskich, zakupów oraz kultury brytyjskiej. To czyste, bezpieczne miasto, które nie rozczaruje nikogo, kto marzy o prawdziwym British Experience!


Kurs jezykowy

 • 20 lekcji w tygodniu w grupach międzynarodowych
 • Kwalifikacja do grupy odbywa się na podstawie krótkiego testu językowego
 • Każda lekcja trwa 40 minut
 • Maksymalnie 15 kursantów w jednej klasie
 • Certyfikat ukończenia kursu
 • Materiały do nauki języka


Szkoła językowa

Szkoła Cavendish School of English to certyfikowany m.in. przez English UK oraz British Council doświadczony organizator obozów językowych dla młodzieży. Kampus oddalony jest krótkim spacerem do centrum a w jego skład wchodzą trzy budynki w tradycyjnym wiktoriańskim stylu oraz przepiękny ogród z palmami. Kursy odbywają się na wszystkich poziomach zaawansowania języka w grupach międzynarodowych. Do nauki wykorzystywane są interaktywne materiały dydaktyczne, co sprawia, że kursanci bardziej angażują się w lekcje, przez co utrwalają i zapamiętują nowe informacje.

 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Szczegóły

Szkoła: Cavendish  School of English

Kategoria: Srebrna

wiek: 10-18

Max. liczba kursantów w klasie: 15

Poziomy zaawansowania: A1-C1

Akredytacje: British Council, English UK

Zakwaterowanie

Kursanci mają do wyboru dwa rodzaje zakwaterowania:

 • Zakwaterowanie w znajdującym się przy kampusie akademiku w pokoju jedno lub dwuosobowym
 • Zakwaterowanie u rodzin brytyjskich zlokalizowanych w pobliżu szkoły, od i do których codziennie odbierani są szkolnym autobusem.

Uczestnicy obozu praktycznie w ogóle nie muszą używać komunikacji miejskiej, co bezpośrednio przekłada się na bezpieczeństwo i wygodę młodych kursantów.

Niezależne od wyboru miejsce zakwaterowania, w cenę obozu wliczone jest pełne wyżywienie.

Transfery

W dniu rozpoczęcia obozu (niedziela) oraz zakończenia (sobota) trzy razy dziennie organizowany jest grupowy transfer z lotniska Heathrow, który wliczony jest w cenę obozu. Jeżeli godziny transferu nie pokrywają się z wybranym lotem, istnieje możliwość prywatnego transferu. Bardzo prosimy o kontakt w tej sprawie.

Po lekcjach angielskiego dopiero zaczyna się zabawa! Doświadczeni animatorzy czasu wolnego dokładają wszelkich starań, aby żaden z kursantów się nie nudził! Co tydzień odbywa się całodzienna wycieczka do Londynu, oraz dwie lub trzy wycieczki w wybrane miejsca w regionie, np. rejsy, wycieczki na pobliskie plaże, zwiedzanie Portland, Poole czy Winchesteru. Popołudniami organizowane są wyjścia na plaże, zwiedzanie największych atrakcji Bournemouth a wieczorami odbywają się animacje i zajęcia integracyjne, np. konkursy talentów, karaore, kino, grille, itd. Podczas wszystkich zajęć młodzieży towarzyszą opiekunowie, dla których priorytetem jest bezpieczeństwo podopiecznych.

Ceny wycieczek wliczone są w pakiet. Istnieje możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych za dodatkową opłatą.

Wypełnij formularz, a konsultant skontaktuje się z Tobą, by ustalić szczegóły i cenę Twojego wyjazdu.