Obóz językowy Berlin Wannsee - Smiletrips.pl

Obóz językowy nad jeziorem Wannsee dla dzieci i młodzieży w wieku 13-17

 • Obóz zlokalizowany nad jeziorem Wannsee, tylko 45 minut drogi od Berlina
 • Daty 2024: 23 czerwca – 10 sierpnia
 • Dzień rozpoczęcia: niedziela
 • Dzień zakończenia: sobota

Jeśli jesteś w wieku 13-17 lat i marzysz o wakacyjnej przygodzie z rówieśnikami z całego świata połączonej z nauką języka niemieckiego, ta oferta jest dla Ciebie! Tutaj nie tylko uczysz się niemieckiego nad pięknym jeziorem na peryferiach Berlina, spotkasz też dzieci z ponad 60 krajów. Mieszkają z Tobą na terenie kampusu i biorą udział we wszystkich aktywnościach po kursie – dobra okazja, aby wykorzystać w praktyce Twój niemiecki! Ten program to idealny pomysł na wakacyjną przygodę dla nastolatków. Udział w nim zapewni wakacyjną przygodę w malowniczym miejscu z rówieśnikami z całego świata oraz szkolenie z języka niemieckiego na wysokim poziomie. Codziennie masz do wyboru albo wyjście do centrum Berlina albo gry i zabawy sportowe na terenie kampusu.

Kurs języka niemieckiego

 • 20 (kurs standardowy) lub 25 (kurs intensywny) lekcji tygodniowo
 • 4 poziomy nauczania języka od początkujących do zaawansowanych
 • Zajęcia w grupach międzynarodowych


Ceny od €960 / tydzień

Cena obozu zależy od:

 • Długości wyjazdu
 • Intensywności kursu
 • Naliczanych przez szkołę opłat administracyjnych
 • Usług dodatkowych, np. transferów, ubezpieczenia, itd.
 • Decyzji o rozszerzeniu programu o dodatkowe zajęcia lekcyjne (w zależności od oferty szkoły)
 • Decyzji o wykupieniu dodatkowych warsztatów lub wycieczek (w zależności od oferty szkoły)

Ceny kursów nigdy nie są wyższe a często nawet atrakcyjniejsze niż ceny bezpośrednio w szkole.

 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Szczegóły

Szkoła : Alpadia

Kategoria : Srebrna

wiek: 13-17

Max liczba kursantów w klasie: 12

20 lub 25 lekcji po 45 minut  w tygodniu

Poziomy zaawansowania: A1-C1

Akredytacje: TestDaF, TOEFL

Zakwaterowanie:

Kursanci zakwaterowani są w pokojach czteroosobowych z dzielonymi łazienkami. Na dwa pokoje przypada jedna łazienka (1 prysznic na 8 kursantów i jedna toaleta na sześciu kursantów). Do dyspozycji mają rozległy teren kampusu z możliwością uprawiania wielu sportów, a także prywatną plażę. Na terenie ośrodka znajduje się też kiosk. W częściach wspólnych internatu kursanci mają dostęp do wi-fi.

Z okiem szkoły rozciąga się widok na jezioro Wannsee.

Lot/przyjazd do Berlina należy zarezerwować we własnym zakresie.

Transfer z lotniska

Grupowe transfery z lotnisk oraz dworca kolejowego w Berlinie odbywają się w niedzielę przed rozpoczęciem kursu oraz w sobotę po zakończonym obozie między 9 rano a 16.00 . Cena transferów nie jest wliczona w cenę pakietu. Istnieje możliwość zorganizowania transferu indywidualnego poza wyznaczonymi godzinami.

W ramach pakietu podstawowego kursanci mają codziennie zajęcia popołudniowe i wieczorne oraz weekendy w wycieczki (na przykład do Poczdamu). W ramach zajęć popołudniowych kursanci mogą albo wybrać się do centrum Berlina albo wziąć udział w grach i zabawach sportowych na terenie ośrodka. Wieczorem odbywają się różnego rodzaju zajęcia integracyjne, na przykład grill, dyskoteka czy noc filmowa. Istnieje również możliwość wykupienia pakietu dodatkowych zajęć. Możliwe opcje to City czy dodatkowe zwiedzanie (w każdym tygodniu kursanci wybierają się do muzeum figur woskowych Madame Tussaud’s, na wieżę telewizyjną Fernsehturm oraz do Escape Roomu), sztuka i tenis.