Obóz językowy Freiburg - Smiletrips.pl
Deprecated: Funkcja get_currentuserinfo jest przestarzała od wersji 4.5.0! Zamiast jej proszę użyć wp_get_current_user(). in /home/srv44960/domains/smiletrips.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078

Obóz językowy Freiburg dla dzieci i młodzieży w wieku 13-17

 • Ośrodek otoczony lasem w odległości 20 minut samochodem od centrum miasta Freiburg
 • Daty 2024: 23 czerwca – 10 sierpnia
 • Dzień rozpoczęcia: niedziela
 • Dzień zakończenia: sobota

Obóz idealny dla młodzieży, lubiącej ruch, zabawy na świeżym powietrzu i przebywanie w otoczeniu natury. Ośrodek zlokalizowany jest pod Freiburgiem, jednym z najbardziej zielonych i ekologicznych miast w Niemczech, w regionie Shwartzwald nad rzeką Dreisam. Kursanci mają możliwość uprawiania różnorodnych sportów, ale także korzystanie z miejskich atrakcji, takich jak zwiedzanie czy zakupy.

Kurs języka niemieckiego

 • 20 (kurs standardowy) lub 25 (kurs intensywny) lekcji tygodniowo
 • 4 poziomy nauczania języka od początkujących do zaawansowanych
 • Zajęcia w grupach międzynarodowych


Ceny od €975 / tydzień

Cena obozu zależy od:

 • Długości wyjazdu
 • Intensywności kursu
 • Naliczanych przez szkołę opłat administracyjnych
 • Usług dodatkowych, np. transferów, ubezpieczenia, itd.
 • Decyzji o rozszerzeniu programu o dodatkowe zajęcia lekcyjne (w zależności od oferty szkoły)
 • Decyzji o wykupieniu dodatkowych warsztatów lub wycieczek (w zależności od oferty szkoły)

Ceny kursów nigdy nie są wyższe a często nawet atrakcyjniejsze niż ceny bezpośrednio w szkole.

 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Szczegóły

Szkoła : Alpadia

Kategoria : Srebrna

wiek: 13-17

Max liczba kursantów w klasie: 15

20 lub 25 lekcji po 45 minut  w tygodniu

Poziomy zaawansowania: A1-C1

Akredytacje: TestDaF, TOEFL

Kursanci zakwaterowani są w pokojach czteroosobowych z łazienkami w pokoju. Wi-fi dostępne jest w holu głównym internatu. Pokoje, większość klas (do klas poza kampusem dzieci będą transportowane minibusami) oraz stołówka znajdują się pod jednym dachem, dlatego jest to świetne miejsce również dla najmłodszych kursantów. W cenę pakietu wliczone jest pełne wyżywienie.

Lot/przyjazd do Berlina należy zarezerwować we własnym zakresie.

Transfer z lotniska

Grupowe transfery z lotnisk oraz dworca kolejowego w Berlinie odbywają się w niedzielę przed rozpoczęciem kursu oraz w sobotę po zakończonym obozie między 9 rano a 16.00 . Cena transferów nie jest wliczona w cenę pakietu. Istnieje możliwość zorganizowania transferu indywidualnego poza wyznaczonymi godzinami.

W ramach pakietu podstawowego kursanci mają codziennie zajęcia popołudniowe i wieczorne oraz wycieczki w weekendy (z reguły do pobliskiego Freiburga). W ramach zajęć popołudniowych kursanci mają zajęcia sportowe w pobliskim centrum sportowym lub wycieczki półdniowe. Wieczorem odbywają się różnego rodzaju zajęcia integracyjne, na przykład pokaz talentów, dyskoteka czy noc filmowa. Istnieje również możliwość wykupienia pakietu dodatkowych zajęć i wycieczek. Do wyboru mamy tenis (dwie godziny trzy razy w tygodniu), niedzielną wycieczkę do Europa-Park (opcja niedostępna dla kursantów na kursach jednotygodniowych) oraz jazdę rowerem po szlakach górskich (dwie godziny trzy razy w tygodniu).

Więcej informacji i plan zajęć pozalekcyjnych Freiburg: CENTRE-GUIDE-JUN_Freiburg