Obozy kolonie jezykowe na cyprze w episkopi - Smiletrips.pl

Obozy i kolonie z kursem angielskiego na Cyprze w Episkopi dla dzieci i młodzieży

 • Wiek: 7-17 lat z podziałem na grupy wiekowe
 • Daty rozpoczęcia: co tydzień od 20 czerwca do 19 sierpnia 2016
 • Zajęcia odbywają się na dużym kampusie cypryjskiego gimnazjum w Episkopi, z dala od dużych miast, w pobliżu jednej z najpiękniejszych plaż na Cyprze
 • Zakwaterowanie w hotelu trzygwiazdkowym zlokalizowanym 2 minuty spacerem od szkoły
 • Bezpieczna okolica oraz 24 godzinny nadzór wykwalifikowanych opiekunów
 • Oprócz wysokiej jakości lekcji angielskiego organizowane są warsztaty artystyczne i projekty , które kursanci wręcz uwielbiają
 • Częste wyjścia na plaże oraz wycieczki do najciekawszych zakątków wyspy, atrakcje na kampusie (boiska do gier i sportów, teatr, basen) oraz zajęcia integracyjne, gry terenowe organizowane przez doświadczonych i lubianych animatorów spełnią oczekiwania każdego kursanta – z pewnością nie będziesz się nudził!

Szkoła

Szkoła Malvern House jest liderem na rynku szkół językowych na Cyprze. Posiada akredytację rządu i ministra edukacji oraz lokalnej organizacji językowej ELSAC. Kadra zatrudniona przez szkołę to wykwalifikowani profesjonaliści, którzy czerpią ogromną radość z pracy z dziećmi i młodzieżą. Tu każdy jest właściwą osobą na właściwym miejscu. Nauczyciele, którzy pracują na obozie, podczas roku szkolnego uczą angielskiego miejscowe dzieci i młodzież w szkole Malvern House. Wybierając obóz w Episkopi masz więc pewność, że to osoby mające stały kontakt z nauczaniem młodych osób oraz znające i spełniające wysokie standardy szkoły.

Obóz organizowany przez szkołę w sezonie letnim zlokalizowany jest na kampusie gimnazjum w miejscowości Episkopi, około 14 km od Limassolu. W okolicy znajdują się ruiny amfiteatru Kourion oraz jedna z piękniejszych plaż ze skałą Afrodyty.


Kurs językowy

Obóz językowy w Episkopi składa się z 20 lekcji angielskiego w tygodniu. Pierwszego dnia po przyjeździe, kursanci wykonują krótki test językowy na podstawie którego przydzieleni są do grupy o podobnym poziomie zaawansowania, pod koniec każdego tygodnia mierzony jest progres w nauczaniu. Oprócz podziału ze względu na poziom języka, kursanci podzieleni są na grupy wiekowe, a tematy na zajęciach odpowiednio przystosowane do wieku kursantów.

Oprócz tradycyjnych zajęć językowych młodzież w grupach przygotowuje projekty o wybranej przez siebie tematyce, a pod koniec tygodnia prezentuje je całej grupie. Kursanci uwielbiają te zajęcia. Podczas wspólnie spędzonego czasu nad projektem zawiążesz przyjaźnie z rówieśnikami z całego świata, a także utrwalisz umiejętności z angielskiego w nieformalnych, spontanicznych sytuacjach. To nie tylko inwestycja w naukę języka, ale także w rozwój osobisty pod okiem profesjonalistów, którzy poprzez odpowiednio dobrane metody motywują do odkrywania swoich mocnych stron i nabierania pewności siebie.


Przykładowy rozkład zajęć

 • 7:45: Pobudka
 • 8:00: Śniadanie
 • 8:30: Spotkanie z opiekunem, omówienie planu dnia
 • 9:00-13:00: Lekcje angielskiego
 • 13:15: Lunch
 • 14:30-17:00: Basen lub plaża (w środę półdniowa wycieczka Top Secret)
 • 17:30-19:00: Zajęcia i warsztaty na kampusie, np. lekcje tańca, fitness, gry zespołowe, krótkie wycieczki i gry terenowe poza kampusem
 • 19:15: Kolacja
 • 20:15-23:15: Wieczorna zajęcia rozrywkowe, np. quizy, konkursy talentów, dyskoteki
 • 23:45: Cisza nocna
 • W soboty całodzienna wycieczka w najciekawsze miejsca na wyspie
 • Niedziela to dzień wyjazdów i przyjazdów nowych uczestników. W tym dniu możesz zostać na kampusie, relaksować się i korzystać do woli z basenu, żegnając i witając innych uczestników obozu lub skorzystać z dodatkowo płatnej całodzienne wycieczki.

Lot i transfer z lotniska

 • Prywatny transfer z lotniska Larnaca lub Pafos nie jest wliczony jest w cenę obozu.
 • Zarezerwuj przelot o dowolnej porze, a przedstawiciel szkoły będzie czekał na Ciebie na lotnisku i dowiezie Cię do miejsca zakwaterowania.

Ceny od 750 EUR / tydzień

 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Szczegóły

Szkoła : St. Giles International

Kategoria : Złota

wiek: 12-17

Średnia liczba kursantów w klasie: 12

Max. liczba kursantów w klasie: 15

Poziomy zaawansowania: A1-C1

Akredytacje: ACCET

Podczas obozu językowego w Episkopi będziesz zakwaterowany wraz z rówieśnikami w pokoju trzyosobowym w hotelu zlokalizowanym dwie minuty spacerem od szkoły. W hotelu mieszkają tylko uczestnicy obozu – oprócz opiekunów w hotelu nie przebywają inni dorośli.

W hotelu znajduje się restauracja, gdzie serwowane są trzy posiłki dziennie, basen, ogród, miejsce na grilla.

Uczestnicy obozu przebywają pod 24h opieką animatorów czasu wolnego, którzy poprzez dobór interesujących zajęć i gier planują czas wolny w taki sposób, aby kursanci nie nudzili się.

Istnieje możliwość zakwaterowania wraz z rodzicami w wybranym hotelu lub apartamencie.

Na obozie językowym na Cyprze w Episkopi nie można się nudzić! Poza zajęciami językowymi oraz projektami grupowymi organizowane są co najmniej wycieczki, codzienne wyjścia na plażę, wieczorne gry i zabawy oraz imprezy integracyjne. Właściwie cały czas jest wypełniony ciekawymi aktywnościami zaczynającymi się rano a kończącymi po 23. W weekendy organizowane są całodzienne wycieczki po wyspie, np. rejs po zatoce, wycieczka w góry Trodos i wodospad Caledonia, a także parki wodne i parki rozrywki. W każdą środę popołudniu odbywa się Top Secret Trip! W dni, w które nie odbywają się wycieczki, kursanci uczestniczą w zajęciach na kampusie. Do dyspozycji są m.in. studio tańca, hala sportowa, sala fitness i crossfit,  sala gier i zabaw oraz sala komputerowa. Wszystkie zajęcia sportowe prowadzone są przez profesjonalnych instruktorów dane dziedziny. Ponadto codziennie organizowane są wyjścia na plażę lub basen (do wyboru). Pierwszego dnia, pod okiem ratownika przeprowadzany jest test umiejętności pływackich. Codziennie po kolacji organizowane są wieczorne rozrywki, np. konkurs talentów, wieczory filmowe, pokazy mody, wybory miss i mistera oraz dyskoteki.

Wypełnij formularz, a konsultant skontaktuje się z Tobą, by ustalić szczegóły i cenę Twojego wyjazdu.