Oboz jezykowy univeristy explorer na uniwersytecie w pyla - Smiletrips.pl
Deprecated: Funkcja get_currentuserinfo jest przestarzała od wersji 4.5.0! Zamiast jej proszę użyć wp_get_current_user(). in /home/srv44960/domains/smiletrips.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078

Obóz językowy University Explorer na Uniwersytecie w Pyla dla młodzieży w wieku 15-21 lat

 • Idealny sposób spędzenia wakacji dla nastolatków i młodych dorosłych, którzy planują naukę na uniwersytecie w języku angielskim
 • Intensywny program łączy w sobie kurs przygotowawczy do certyfikatu IELTS w języku angielskim, angielskim uniwersyteckim oraz podstawowe przedmioty uniwersyteckie
 • Uniwersytet UCLan to oddział brytyjskiego University of Central Lancashier, nauka odbywa się według standardów brytyjskich
 • Zakwaterowanie w kompleksie nowoczesnych apartamentów, zlokalizowanym około 700 m od kampusu.
 • Program składa się z 35 lekcji tygodniowo, więc jest bardzo intensywny – polecamy go młodzieży która nastawiona jest na zdobycie nowych umiejętności
 • Ciekawe zajęcia i program zwiedzania w czasie wolnym, jednocześnie zajęć nie ma zbyt wiele, aby młodzież mogła odpocząć po intensywnej nauce i przygotować się do kolejnego dnia
 • Bezpieczna okolica zlokalizowana z dala większych miast

 

Program

 

Obóz organizowany jest przez szkołę językową Malvern House we współpracy z University of Central Lancashire. Celem programu jest ukazanie młodym kursantom planującym swoją przyszłość, jak wygląda nauka i życie na uniwersytecie anglojęzycznym.

Program trwa 3 tygodnie (w szczególnych przypadkach można go skrócić do 2 tygodni)

Tygodniowy program składa się z:

 • 20 lekcji angielskiego przygotowującego do egzaminu IELTS (egzamin ten wymagany jest przez większość anglojęzycznych uczelni na całym świecie)
 • 5 lekcji angielskiego akademickiego, podczas których kursanci uczą się m.in. jak przygotowywać eseje, jak robić prezentacje oraz inne umiejętności potrzebne przy nauce na uniwersytecie w języku angielskim
 • 10 lekcji przedmiotów uniwersyteckich, podzielonych tematycznie w każdym tygodniu.

W pierwszym tygodniu zajęciach skoncetrowane są na przedmiotach związanych z biznesem, marketingiem oraz ekonomią. Kolejny tydzień poświęcony jest przedmiotom związanym z prawem, psychologią, kryminalistyką. Trzeci tydzień poświęcony jest naukom ścisłym. m.in. matematyka, programowanie i informatyka.

Po 3 tygodniach programu uczestnicy mają podstawową wiedzę na temat tego, czego mogą spodziewać się wybierając dany kierunek studiów w przyszłości. Mogą także odkryć nowe zainteresowania i poszerzać horyzonty, co bez wątpienia ułatwi wybór przyszłych studiów oraz ścieżkę kariery.

Minimalny wymagany poziom angielskiego to średnio zaawansowany. Średnia liczba kursantów w grupie to 12, a maksymalna 15.

Każdy blok tematyczny na kursie kończy się projektem praktycznym, podczas którego kursanci mogą spróbować własnych sił w danej dziedzinie.

 

Zajęcia pozaszkolne

 

Program obozu jest dosyć intensywny, zajęcia na uniwersytecie odbywają się od poniedziałku do piątku od godziny 9 do 16. Po zajęciach organizowane są wycieczki, wspólne wyjścia na plażę, grille oraz wieczorne wyjścia na kolacje. Wszystkie zajęcia odbywają się pod okiem doświadczonych animatorów czasu wolnego uwielbianych przez kursantów. Rozumiejąc, że po tak intensywnym dniu w szkole będziesz miał ochotę na relaks, zajęcia są przyjemne i niezbyt wymagające, abyś mógł zregenerować się i odpocząć przed kolejnym dniem.

W weekendy odbywają się całodzienne wycieczki w najciekawsze miejsca wyspy, zajęcia integracyjne czas czas na relaks i kontakt z rodziną i przyjaciółmi w Polsce.


Lot i transfer z lotniska

 

 • Prywatny transfer z lotniska Larnaca lub Pafos nie jest wliczony jest w cenę obozu.
 • Zarezerwuj przelot o dowolnej porze, a przedstawiciel szkoły będzie czekał na Ciebie na lotnisku i dowiezie Cię do miejsca zakwaterowania.

Ceny od 750 EUR / tydzień

 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Szczegóły

Szkoła : St. Giles International

Kategoria : Złota

wiek: 12-17

Średnia liczba kursantów w klasie: 12

Max. liczba kursantów w klasie: 15

Poziomy zaawansowania: A1-C1

Akredytacje: ACCET

Uczestnicy programu zakwaterowani są w kompleksie Oceania Bay Luxury Complex, w apartamentach dwuosobowych. Apartamenty należą do uniwersytetu i podczas roku szkolnego wynajmowane są studentom, więc podczas swojego kursu językowego na Cyprze, poczujesz się jak prawdziwy student! Na terenie kompleksu znajduje się basen zewnętrzny, basen kryty, siłownia oraz sauna. Na terenie całego obiektu będziesz miał dostęp do WiFi.

Zakwaterowanie znajduje się 700 metrów od uniwersytetu. Szkoła zapewnia codzienny transport na i z kampusu.

W cenę obozu wliczone jest pełne zakwaterowanie. Kolacje często odbywają się poza kampusem i miejscem zakwaterowania, tak aby młodzi kursanci mieli możliwość podczas wieczornych wyjść poznać kuchnię i kulturę cypryjską.

+48 71 307 00 31

Zadzwoń do nas

Skorzystaj z bezpłatnej i niezobowiązującej porady naszych konsultantów i sprawdź, czy możemy spełnić Twoje marzenia o kursie językowym za granicą! Zadzwoń do nas lub wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, by ustalić szczegóły i cenę planowanego wyjazdu!