Oboz jezykowy we florencji we wloszech - Smiletrips.pl

Obóz językowy we Florencji

 • Wiek: 14 -21 lat
 • Terminy 2021: od 4 lipca do 15 sierpnia
 • Międzynarodowi uczestnicy
 • Nadzór/opieka: nauka, zakwaterowanie i program zajęć dodatkowych pod okiem wykwalifikowanej kadry

 

Obozy języka włoskiego we Florencji

Ucz się włoskiego w Bella Italia! Nigdzie indziej na świecie nie nauczysz się tego języka tak efektywnie jak w pięknych Włoszech. Będąc w kraju pizzy i pasty doświadczysz kultowego “dolce vita” – beztroskiego stylu życia Włochów oraz unikalnej śródziemnomorskiej kuchni. Florencja uznawana jest za kolebkę i miejsce narodzin Renesansu i znana z bogatej i barwnej historii. W Średniowieczu to toskańskie miasto było ważnym ośrodkiem handlowym i finansowym, a zarazem jednym z najlepiej prosperujących miast w Europie. Florencja to miasto wielu wybitnych artystów m.in.: Leonarda da Vinci czy Michelangelo. Historyczne centrum jest wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO i przyciąga każdego roku miliony turystów. Florencja jest również słynnym centrum modowym, w którym miłośnicy najnowszych trendów znajdą niezliczone butiki, którym nie obcy jest “high fashion”.

Do Florencji łatwo dotrzeć z Polski tanimi liniami lotniczymi, które lądują zarówno na lotnisku we Florencji jak i pobliskim lotnisku w Pizie. Stamtąd tylko 1h jazdy pociagiem i jesteśmy w kolebce renesansu We Florencji koniecznie trzeba spróbować najprawdopodobniej najlepszej pizzy w całej Toskanii – Gusta Pizza na ul. Via Maggio.


Dlaczego młodzieżowy obóz języka włoskiego we Florencji?

Obóz włoskiegowe Florencji jest czymś więcej niż tylko nauką – to spotkanie z najwyższą sztuką i kulturą, połączona z włoskim temperamentem i efektywnym kursem językowym. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani native speakerzy. Odkryj jak wiele korzyści mogą nieść kursy włoskiego we Włoszech!


Opis kursu

Na kursie włoskiego we Florencji będziesz miał okazję uczyć się języka w historycznym budynku najstarszej szkoły językowej we Włoszech! Mimo wiekowej szkoły zajęcia prowadzone przez nauczycieli są nowoczesne i wykorzystywane są na nich materiały “na czasie” oraz interaktywne metody nauczania. Wysoko wykwalifikowani native speakerzy, starają się sprostać wymaganiom każdego kursanta. Zauważysz, że nauka w relaksującej atmosferze we Włoszech jest dużo łatwiejsza niż nauka w w domu. Szybkie efekty nauki są gwarantowane zarówno dzięki zróżnicowanym i nowoczesnym metodom nauczania ale również klasom o niewielkiej liczbie kursantów. Po zajęciach możesz korzystać z licznych zajęć dodatkowych organizowanych przez szkołę.


Rodzaje kursów

Liczba lekcji w tygodniu* Minimalny okres Wielkość grupy
Kurs Standardowy 20 2 tygodnie do 15 osób

 


Szkoła

Szkoła językowa we Florencji jest wyjątkowa! Mieści się w historycznym budynku “Centro Liguistico Dante Alighieri”, najstarszej szkoły językowej we Włoszech. To niepowtarzalna okazja nauki włoskiego we wspaniałym budynku na Piazza della Repubblica, w samym sercu Florencji, będącym jednocześnie jego zabytkową perełką architektoniczną. Szkoła jest nowocześnie wyposażona, posiada klimatyzację, sale komputerowe i darmowe WiFi. Zajęcia prowadzone są w maksymalnie 15- osobowych grupach, a materiały używane podczas zajęć są nowoczesne i nawiązują do bieżących wydarzeń. Wysoko wykwalifikowani nauczyciele, native speakerzy sprawiają, że lekcje są wesołe, zróżnicowane i prowadzone w sposób kreatywny. Szkoła otwarta jest w samym szczycie sezonu czyli w lipcu i sierpniu – zapraszamy zatem na włoskie wakacje!


Cena od 2770 zł/tydzień

 Cena zawiera:

 • Test wprowadzający na początku kursu
 • Materiały szkoleniowe
 • Kurs standardowy z 20 lekcjami | certyfikat
 • Zakwaterowanie
 • Pełne wyżywienie
 • Transfer z / na lotnisko
 • Zajęcia pozalekcyjne (cztery na tydzień) i wycieczki (jedna na dwa tygodnie)
 • Opiekę

Cena nie zawiera:

 • Przejazdu/przelotu do Rzymu
 • Ubezpieczenia

 

Szczegóły

Szkoła : Sprachcaffe

Kategoria : Srebrna

wiek: 14-21

Max. liczba kursantów w klasie: 15

Poziomy zaawansowania: A1-C1

Przebywając na obozie, przed i po zajęciach, musisz czuć się komfortowo “jak u siebie w domu”, dlatego z uwaga i troską o wszystkich kursantów wybraliśmy najlepsze formy zakwaterowania we Florencji. Możesz wybrać pomiędzy pobytem u rodziny goszczącej, dzięki której poznasz prawdziwe rodzinne włoskie życie lub w szkolną rezydencją. W obu formach zakwaterowania zapewnione jest pełne wyżywienie z lunchem pakowanym na wynos.

Chcesz poznać włoskie życie ‘od kuchni’? Zakwaterowanie u rodzin goszczących Ci to umożliwi! Będziesz dzielić pokój 2- osobowy z innym kursantem i poznasz codzienne życie mieszkańców Florencji. Miej na uwadze to, że rodziny rzadko mieszkają w centrum miasta więc aby dojeżdżać do szkoły będziesz musiał korzystać z usług komunikacji miejskiej.

Wolałbyś być bardziej niezależny i mieszkać z innymi kursantami z całego świata w centrum miasta? Szkolna rezydencja spełni Twoje oczekiwania! Znajduje się ona 15 minut spaceru od szkoły, nadal w sercu miasta. W rezydencji będziesz dzielic pokój z 3 innymi osobami, również uczestniczącymi w kursie, z całego świata. Każdy pokój ma prywatną łazienkę i TV. Nasi opiekunowie również mieszkają w rezydencji i w razie potrzeby są dostępni dla kursantów o każdej porze.

 

 

+48 71 307 00 31

Zadzwoń do nas

Skorzystaj z bezpłatnej i niezobowiązującej porady naszych konsultantów i sprawdź, czy możemy spełnić Twoje marzenia o kursie językowym za granicą! Zadzwoń do nas lub wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, by ustalić szczegóły i cenę planowanego wyjazdu!