Oboz jezykowy we francji w paryzu - Smiletrips.pl

Obóz językowy w Paryżu

  • Intensywność kursu: 20 lub 25 lekcji w tygodniu
  • Wiek uczestników: 13-17 lat
  • Terminy rozpoczęcia: w każdą niedzielę od 26 czerwca do 7 sierpnia 2016
  • Rozpoczęcie: Niedziela
  • Zakończenie: Sobota
  • Minimalna długość: 1 tydzień

Lokalizacja

 

Atrakcji Paryża chyba nikomu nie trzeba przedstawiać! Znana na całym świecie Wieża Eiffla, Luwr, czy Pola Elizejskie są rozpoznawalnymi znakami Francji, to najczęściej odwiedzane miasto na świecie. Kosmopolityczna atmosfera tętniącego życiem Paryża połączona z urokami wiekowej architektury, kultury i sztuki zachwycą każdego miłośnika wielkich miast. Paryż jest modny, nowoczesny i pełen życia – pobyt w Paryżu to o wiele więcej niż tylko nauka!

Zabytkowy kampus szkoły zlokalizowany jest 40 minut od centrum w dzielnicy Igny, co zapewnia bezpieczeństwo uczestników obozu jednocześnie stanowiąc dobrą bazę wypadową do organizowanych przez szkołę wycieczek do największych atrakcji stolicy Francji.

Szkoła i kurs językowy

 

Alpadia to międzynarodowa szkoła językowa o szwajcarskich korzeniach organizująca obozy dla młodych kursantów w najbardziej atrakcyjnych lokalizacjach Europy. Nagradzana wieloma branżowymi nagrodami oraz posiadająca liczne akredytacje, zyskała duże zaufanie wśród rodziców i młodzieży za wysoki poziom nauczania oraz ciekawą i bezpieczną organizację zajęć pozalekcyjnych. Lekcje z języka francuskiego prowadzone są w międzynarodowych grupach, w interaktywny sposób, aktywnie angażując kursantów w zadania językowe i utrwalając umiejętności lingwistyczne.


Transfer z lotniska

Transfer z lotniska nie jest wliczony w cenę obozu.  W godzinach między 9:00 a 16:00 w dniu przyjazdu (niedziela) oraz wyjazdu (sobota) odbywają się grupowe transfery. Cena transferu grupowego w dwie strony to: 60 EUR z lotniska Paris Orly oraz 110 EUR z lotniska Roissy. Poza tymi godzinami dostępne są prywatne transfery w cenie: 180 EUR Orly oraz 290 Roissy.

Ceny od 850 EUR / tydzień

 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Szczegóły

Szkoła : St. Giles International

Kategoria : Złota

wiek: 12-17

Średnia liczba kursantów w klasie: 12

Max. liczba kursantów w klasie: 15

Poziomy zaawansowania: A1-C1

Akredytacje: ACCET

Kursanci zakwaterowani są z rówieśnikami z wielu krajów w rezydencji studenckiej bezpośrednio na kampusie. Młodzież przebywa pod nadzorem opiekunów 24 godziny na dobę  co zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa. W pokojach dwu lub trzy osobowych znajdują się umywalki. Wspólne toalety usytuowane są na korytarzu. Podczas obozu młodzież ma zapewnione całodzienne wyżywienie na studenckiej stołówce. Podczas wycieczek przewidziany jest pakowany prowiant. Kampus otoczony jest przepięknym zielonym parkiem w którym kursanci mogą spędzać czas wolny.

Po skończonych zajęciach językowych młodzież uczestniczy w zajęciach i wycieczkach organizowanych przez szkołę. Popołudniowe zwiedzanie Paryża obejmuje na przykład: Disneyland, wizytę w Wersalu, zakupy w Champs Eliysees oraz zajęcia kulturalno-sportowe na kampusie. W weekend organizowana jest również całodzienna wycieczka. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość wzięcia udziału w dodatkowych zajęciach z dziedziny:

  • Mody
  • Sztuki
  • Piłki nożnej.

Wypełnij formularz, a konsultant skontaktuje się z Tobą, by ustalić szczegóły i cenę Twojego wyjazdu.