Oboz jezykowy w nicei we francji - Smiletrips.pl

Obóz językowy na Lazurowym Wybrzeżu w Antibes k/Nicei

  • Intensywność kursu: 20 lekcji w tygodniu
  • Wiek uczestników: 8-17 lat
  • Daty 2020: od 21 czerwca do 22 sierpnia
  • Rozpoczęcie: Niedziela
  • Zakończenie: Sobota
  • Minimalna długość: 1 tydzień

Lokalizacja

Antibes to miasto, oddalone 25 km od Nicei i 10 km od popularnego Cannes, położone w najpiękniejszym i najbardziej zróżnicowanym regionie Francji: Prowansja – Alpy – Lazurowe Wybrzeże. Antibes to bezpieczna dla młodzieży alternatywa dużych miast położonych w okolicy, która umożliwia dogodne zwiedzanie najbardziej popularnych miejsc regionu i bycie w centrum wydarzeń. Antibes uwielbiane jest przez turystów za piękne piaszczyste plaże i krystalicznie czystą wodę oraz za autentyczny prowansalski klimat, który zauroczył już niejednego! Swoje prace tworzyli tu m.in. Pablo Picasso i Vincent van Gogh, co nadaje miejscu jeszcze bardziej artystyczną atmosferę.

Szkoła i kurs językowy

Centre d’Antibes to renomowane centrum nauczania języka francuskiego, obchodzące w tym roku swoje 30 urodziny. Obóz językowy odbywa się na dużym przestronnym kampusie z basenem oraz boiskami sportowymi. Młodzież uczestniczy w kursie francuskiego od poniedziałku do piątku naprzemiennie rano i popołudniu, na zmianę z wycieczkami i zajęciami pozalekcyjnymi. Podstawowy program obejmuje 20 lekcji językowych, za dopłatą można rozszerzyć naukę o dodatkowe lekcje grupowe lub indywidualne lub przygotowanie do egzaminu na certyfikat językowy DELF.

Transfer z lotniska

Obozy rozpoczynają się w soboty a kończą w niedziele. W cenę obozu wliczony jest transfer z lotniska w Nicei lub z dworca autobusowego w Antibes o dowolnej porze w dniu przylotu oraz odlotu.

Ceny od €820/tydzień

 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Szczegóły

Szkoła : Centre International D’Antibes

Kategoria : Złota

wiek: 8-17

Max. liczba kursantów w klasie: 15

Poziomy zaawansowania: A1-C1

Akredytacje: Label Qualité FLE

Do wyboru są dwie opcje zakwaterowania z pełnym wyżywieniem:

  • Zakwaterowanie na kampusie w pokoju 2-4 osobowym. Część pokoi posiada prysznice, wspólne toalety znajdują się na korytarzu.
  • Kursanci powyżej 13 roku życia mogą być zakwaterowani u jednej ze starannie wybranych i przygotowanych rodzin francuskich w pokoju dwuosobowym. Większość rodzin zlokalizowana jest w krótkiej odległości spacerem od szkoły, jednak dojazd z części domów odbywa się komunikacją miejską.

W cenę obozu wliczona jest jedna całodzienna oraz jedna półdniowa wycieczka  w tygodniu, np. do Monaco, Cannes, parku rozrywki Marineland czy rejs na wyspy Lerins. Każdego dnia można skorzystać również z transferu do centrum miasta lub na plażę – wszystko pod okiem opiekuna. Dodatkowo w czasie wolnym od zajęć szkoła oferuje bogaty program sportowy (np. żeglarstwo, gry zespołowe, lekcje tańca i fitness) oraz kulturalny – np. kółko teatralne, czy zwiedzanie najpopularniejszych atrakcji miasta. Wieczorami odbywają się animacje i zabawy integracyjne, grille i dyskoteki.

+48 71 307 00 31

Zadzwoń do nas

Skorzystaj z bezpłatnej i niezobowiązującej porady naszych konsultantów i sprawdź, czy możemy spełnić Twoje marzenia o kursie językowym za granicą! Zadzwoń do nas lub wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, by ustalić szczegóły i cenę planowanego wyjazdu!