Obóz językowy Paryż Passy - Smiletrips.pl
Deprecated: Funkcja get_currentuserinfo jest przestarzała od wersji 4.5.0! Zamiast jej proszę użyć wp_get_current_user(). in /home/srv44960/domains/smiletrips.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078

Obóz językowy Paryż Passy

  • Intensywność kursu: 20 lub 25 lekcji w tygodniu
  • Wiek uczestników: 13-17 lat
  • Terminy 2024: z powodu Igrzysk Olimpijskich, obóz w Paryżu nie odbędzie się.
  • Rozpoczęcie: niedziela
  • Zakończenie: sobota
  • Minimalna długość: 1 tydzień

Lokalizacja

 

Atrakcji Paryża chyba nikomu nie trzeba przedstawiać! Znana na całym świecie Wieża Eiffla, Luwr, czy Pola Elizejskie są rozpoznawalnymi znakami Francji, to najczęściej odwiedzane miasto na świecie. Kosmopolityczna atmosfera tętniącego życiem Paryża połączona z urokami wiekowej architektury, kultury i sztuki zachwycą każdego miłośnika wielkich miast. Paryż jest modny, nowoczesny i pełen życia – pobyt w Paryżu to o wiele więcej niż tylko nauka!

Piękny zielony kampus letniej szkoły zlokalizowany jest na przedmieściach Paryża – w odległości 45 minut od centrum. Kursanci uczą się i mieszkają na terenie kampusu, jednocześnie regularnie odwiedzając Paryż i jego atrakcje.

Szkoła i kurs językowy

 

Alpadia to międzynarodowa szkoła językowa o szwajcarskich korzeniach organizująca obozy dla młodych kursantów w najbardziej atrakcyjnych lokalizacjach Europy. Nagradzana wieloma branżowymi nagrodami oraz posiadająca liczne akredytacje, zyskała duże zaufanie wśród rodziców i młodzieży za wysoki poziom nauczania oraz ciekawą i bezpieczną organizację zajęć pozalekcyjnych. Lekcje z języka francuskiego prowadzone są w międzynarodowych grupach, w interaktywny sposób, aktywnie angażując kursantów w zadania językowe i utrwalając umiejętności lingwistyczne.

Uwaga: możliwość rezerwacji kursu języka angielskiego.


Transfer z lotniska

Transfer z lotniska nie jest wliczony w cenę obozu.  W godzinach między 8:00 a 19:00 w dniu przyjazdu (niedziela) oraz wyjazdu (sobota) odbywają się grupowe transfery. Cena transferu grupowego w dwie strony to: 65 EUR z lotniska Paris Orly oraz 75 EUR z lotniska Paris Charles de Gaulle. Poza tymi godzinami dostępne są prywatne transfery w cenie: 155 EUR Orly oraz 225 EUR Paris Charles de Gaulle.

Ceny od €1080/ tydzień

 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Szczegóły

Szkoła : Alpadia

Kategoria : Srebrna

wiek: 13-17

Średnia liczba kursantów w klasie: 15

Max. liczba kursantów w klasie: 15

Poziomy zaawansowania: A1-C1

Akredytacje: ACCET

Kursanci zakwaterowani są z rówieśnikami z wielu krajów w internacie bezpośrednio na kampusie. Młodzież przebywa pod nadzorem opiekunów 24 godziny na dobę  co zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa. Kursanci mają do dyspozycji pokoje jednoosobowe z dzielonymi łazienkami. W każdym pokoju znajduje się ponadto umywalka. Podczas obozu młodzież ma zapewnione całodzienne wyżywienie na szkolnej stołówce. Podczas wycieczek przewidziany jest pakowany prowiant. Wi-fi dostępne jest na terenie całego kampusu.

Po skończonych zajęciach językowych młodzież uczestniczy w zajęciach i wycieczkach organizowanych przez szkołę. Popołudniowe zwiedzanie Paryża obejmuje na przykład: Disneyland, wizytę w Wersalu, zakupy w Champs Eliysees oraz zajęcia kulturalno-sportowe na kampusie. W weekend organizowana jest również całodzienna wycieczka. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość wzięcia udziału w dodatkowych zajęciach z dziedziny:

  • Mody
  • Sztuki
  • Piłki nożnej.

+48 71 307 00 31

Zadzwoń do nas

Skorzystaj z bezpłatnej i niezobowiązującej porady naszych konsultantów i sprawdź, czy możemy spełnić Twoje marzenia o kursie językowym za granicą! Zadzwoń do nas lub wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, by ustalić szczegóły i cenę planowanego wyjazdu!