Obóz językowy Montreux-Riviera Szwajcaria - Smiletrips.pl

Obóz językowy Montreux -Riviera Szwajcaria

 • Intensywność kursu: 20 lub 25 lekcji w tygodniu
 • Wiek uczestników: 13-17
 • Terminy 2023: 2 lipca – 5 sierpnia
 • Rozpoczęcie: niedziela
 • Zakończenie: sobota
 • Minimalna długość: 1 tydzień

Lokalizacja

 

Letnie centrum dla juniorów zlokalizowane jest w Montreux, kurorcie, położonym na Szwajcarskiej Riwierze nad Jeziorem Genewskim. Kursanci uczą się w szkole, w której mają do dyspozycji jasne klasy i stołówkę, natomiast zakwaterowani są u lokalnych rodzin goszczących.

Szkoła i kurs językowy

 

Alpadia to międzynarodowa szkoła językowa o szwajcarskich korzeniach organizująca obozy dla młodych kursantów w najbardziej atrakcyjnych lokalizacjach Europy. Nagradzana wieloma branżowymi nagrodami oraz posiadająca liczne akredytacje, zyskała duże zaufanie wśród rodziców i młodzieży za wysoki poziom nauczania oraz ciekawą i bezpieczną organizację zajęć pozalekcyjnych. Lekcje z języka francuskiego prowadzone są w międzynarodowych grupach, w interaktywny sposób, aktywnie angażując kursantów w zadania językowe i utrwalając umiejętności lingwistyczne.


Transfer z lotniska

Transfer z lotniska nie jest wliczony w cenę obozu.  W godzinach między 9:00 a 16:00 w dniu przyjazdu (niedziela) oraz wyjazdu (sobota) odbywają się grupowe transfery w cenie 390 CHF w obie strony. Można wykupić również transfer prywatny poza wyznaczonymi godzinami w cenie 1120 CHF w obie strony.

Ceny od 1360 CHF/ tydzień

 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Szczegóły

Szkoła : Alpadia

Kategoria : Srebrna

wiek: 8-17

Średnia liczba kursantów w klasie: 15

Max. liczba kursantów w klasie: 15

Poziomy zaawansowania: A1-C1

Akredytacje: ACCET

Kursanci zakwaterowani są u lokalnych francuskojęzycznych rodzin goszczących w pokojach dwuosobowych z dzieloną łazienką. W domu rodziny goszczącej otrzymują śniadanie kontynentalne i obiad, a lunche serwowane w szkolnej stołówce. Z rodzin goszczących kursanci codziennie samodzielnie docierają na zajęcia transportem publicznym bądź na piechotę.

Po skończonych zajęciach językowych młodzież uczestniczy w zajęciach i wycieczkach organizowanych przez szkołę. Codziennie po południu kursanci uczestniczą w zajęciach pozalekcyjnych, na przykład zajęcia sportowe, wyprawa kajakowa czy wizyta w alpejskim zoo i na basenie. Dwa razy w tygodniu organizowane są zajęcia wieczorne, na przykład wyjście na festiwal jazzowy czy grill na plaży. W weekend organizowana jest całodniowa wycieczka, na przykład do Lozanny czy Genewy.  Za dodatkową opłatą istnieje możliwość wzięcia udziału w dodatkowych zajęciach z dziedziny:

 • adrenalina
 • sztuka
 • sporty wodne (żeglowanie, SUP, narty wodne)

 

 • Jazda konna
 • Gotowanie (grupa wiekowa 8 -14)
 • Tenis
 • Adrenalina: jazda rowerami górskimi, toboganami oraz Dirt Scoot (grupa wiekowa 13-17)

+48 71 307 00 31

Zadzwoń do nas

Skorzystaj z bezpłatnej i niezobowiązującej porady naszych konsultantów i sprawdź, czy możemy spełnić Twoje marzenia o kursie językowym za granicą! Zadzwoń do nas lub wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, by ustalić szczegóły i cenę planowanego wyjazdu!