Obóz językowy Leysin Szwajcaria - Smiletrips.pl

Obóz językowy Leysin Szwajcaria

  • Intensywność kursu: 20 lub 25 lekcji w tygodniu
  • Wiek uczestników: 8-14; 13-17
  • Terminy 2023: od 25 czerwca do 12 sierpnia
  • Rozpoczęcie: niedziela
  • Zakończenie: sobota
  • Minimalna długość: 1 tydzień

Lokalizacja

 

Letnie centrum dla juniorów zlokalizowane jest w Leysin, alpejskim kurorcie w Szwajcarii, położonym na wschodnim końcu Jeziora Genewskiego w niedalekiej odległości od Montreaux, Lozanny i Genewy. Sale lekcyjne, pokoje, w których zakwaterowani są kursanci oraz stołówka zlokalizowane są pod jednym dachem trzygwiazdkowego górskiego hotelu, położonego na wysokości 1263 metrów.

Szkoła i kurs językowy

 

Alpadia to międzynarodowa szkoła językowa o szwajcarskich korzeniach organizująca obozy dla młodych kursantów w najbardziej atrakcyjnych lokalizacjach Europy. Nagradzana wieloma branżowymi nagrodami oraz posiadająca liczne akredytacje, zyskała duże zaufanie wśród rodziców i młodzieży za wysoki poziom nauczania oraz ciekawą i bezpieczną organizację zajęć pozalekcyjnych. Lekcje z języka francuskiego prowadzone są w międzynarodowych grupach, w interaktywny sposób, aktywnie angażując kursantów w zadania językowe i utrwalając umiejętności lingwistyczne.

Uwaga: możliwość rezerwacji kursu języka angielskiego.


Transfer z lotniska

Transfer z lotniska nie jest wliczony w cenę obozu.  W godzinach między 9:00 a 16:00 w dniu przyjazdu (niedziela) oraz wyjazdu (sobota) odbywają się grupowe transfery w cenie 390 CHF w obie strony. Można wykupić również transfer prywatny poza wyznaczonymi godzinami w cenie 1120 CHF w obie strony.

Ceny od 1385 CHF/ tydzień

 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Szczegóły

Szkoła : Alpadia

Kategoria : Srebrna

wiek: 8-17

Średnia liczba kursantów w klasie: 15

Max. liczba kursantów w klasie: 15

Poziomy zaawansowania: A1-C1

Akredytacje: ACCET

Kursanci zakwaterowani są z rówieśnikami z wielu krajów w trzygwiazdkowym hotelu. Mają do dyspozycji czteroosobowe pokoje z łazienkami i balkonem. Kursanci mogą również korzystać z przestronnego pokoju wspólnego i stołówki (trzy posiłki dziennie), a także dużego tarasu z górskimi widokami. Hotel posiada także kryty basen.

Po skończonych zajęciach językowych młodzież uczestniczy w zajęciach i wycieczkach organizowanych przez szkołę. Popołudniami są to najczęściej gry i zabawy sportowe w okolicy hotelu. Wieczory kursanci mogą brać udział w różnego rodzaju zajęciach integracyjnych, na przykład Pokaz Mody czy Karaoke. Raz w tygodniu kursanci udadzą się na wycieczkę półdniową (na przykład do jaskiń Vallorbe lub kopalni soli Bex) oraz całodniową (na przykład Lozanna czy Montreaux). Za dodatkową opłatą istnieje możliwość wzięcia udziału w dodatkowych zajęciach z dziedziny:

 

  • Jazda konna
  • Gotowanie (grupa wiekowa 8 -14)
  • Tenis
  • Adrenalina: jazda rowerami górskimi, toboganami oraz Dirt Scoot (grupa wiekowa 13-17)

+48 71 307 00 31

Zadzwoń do nas

Skorzystaj z bezpłatnej i niezobowiązującej porady naszych konsultantów i sprawdź, czy możemy spełnić Twoje marzenia o kursie językowym za granicą! Zadzwoń do nas lub wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, by ustalić szczegóły i cenę planowanego wyjazdu!