Obóz językowy Biarritz - Smiletrips.pl

Obóz językowy Biarritz

  • Intensywność kursu: 20 lub 25 lekcji w tygodniu
  • Wiek uczestników: 13-17 lat
  • Terminy 2023: od 25 czerwca do 12 sierpnia
  • Rozpoczęcie: niedziela
  • Zakończenie: sobota
  • Minimalna długość: 1 tydzień

Lokalizacja

 

Letnie centrum dla juniorów zlokalizowane jest w odległości 13 km na południowy wschód od miasta Biarritz, w miejscowości Saint-Pee-sur-Nivelle, blisko Pirenejów i słonecznych plaż, pośród lasów i zieleni. Lekcje, zakwaterowanie oraz część zajęć pozalekcyjnych odbywa się na terenie kampusu szkoły z internatem.

Szkoła i kurs językowy

 

Alpadia to międzynarodowa szkoła językowa o szwajcarskich korzeniach organizująca obozy dla młodych kursantów w najbardziej atrakcyjnych lokalizacjach Europy. Nagradzana wieloma branżowymi nagrodami oraz posiadająca liczne akredytacje, zyskała duże zaufanie wśród rodziców i młodzieży za wysoki poziom nauczania oraz ciekawą i bezpieczną organizację zajęć pozalekcyjnych. Lekcje z języka francuskiego prowadzone są w międzynarodowych grupach, w interaktywny sposób, aktywnie angażując kursantów w zadania językowe i utrwalając umiejętności lingwistyczne.


Transfer z lotniska

Transfer z lotniska nie jest wliczony w cenę obozu.  W godzinach między 9:00 a 16:00 w dniu przyjazdu (niedziela) oraz wyjazdu (sobota) odbywają się grupowe transfery. Cena transferu grupowego w dwie strony to: 110 EUR z lotniska Biarritz, 420 EUR z lotniska Bilbao oraz 180 EUR z lotniska San Sebastian. Poza tymi godzinami dostępne są prywatne transfery w cenie: 250 EUR z lotniska Biarritz,920 EUR z lotniska Bilbao oraz 420 EUR z lotniska San Sebastian.

Ceny od €950/ tydzień

 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Szczegóły

Szkoła : Alpadia

Kategoria : Srebrna

wiek: 13-17

Średnia liczba kursantów w klasie: 15

Max. liczba kursantów w klasie: 15

Poziomy zaawansowania: A1-C1

Akredytacje: ACCET

Kursanci zakwaterowani są z rówieśnikami z wielu krajów w internacie bezpośrednio na kampusie. Młodzież przebywa pod nadzorem opiekunów 24 godziny na dobę  co zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa. Kursanci mają do dyspozycji pokoje trzyosobowe z dzielonymi łazienkami (jedna toaleta i prysznic na 7-8 kursantów). Podczas obozu młodzież ma zapewnione całodzienne wyżywienie na szkolnej stołówce. Podczas wycieczek przewidziany jest pakowany prowiant. Wi-fi dostępne jest jedynie na parterze przy wejściu do internatu.

Po skończonych zajęciach językowych młodzież uczestniczy w zajęciach i wycieczkach organizowanych przez szkołę. Popołudniami są to najczęściej gry i zabawy sportowe na terenie kampusu. Dwa razy w tygodniu kursanci udają się na wycieczkę półdniową na przykład do Parku Przygód Oihana lub nad pobliskie jezioro. Wieczory kursanci mogą brać udział w różnego rodzaju zajęciach integracyjnych, na przykład Talent Show czy Karaoke. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość wzięcia udziału w dodatkowych zajęciach z dziedziny:

  • Gotowanie
  • Sporty wodne
  • Jazda konna

+48 71 307 00 31

Zadzwoń do nas

Skorzystaj z bezpłatnej i niezobowiązującej porady naszych konsultantów i sprawdź, czy możemy spełnić Twoje marzenia o kursie językowym za granicą! Zadzwoń do nas lub wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, by ustalić szczegóły i cenę planowanego wyjazdu!