Kursy językowe dla seniorów za granicą - Smile Trips
Deprecated: Funkcja get_currentuserinfo jest przestarzała od wersji 4.5.0! Zamiast jej proszę użyć wp_get_current_user(). in /home/srv44960/domains/smiletrips.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078

Kursy języków obcych dla seniorów

W ofercie naszej szkoły dostępne są również profesjonalnie prowadzone kursy językowe dla seniorów. Są one dopasowane pod względem tematyki do wieku oraz potrzeb uczestników. Dzięki takim szkoleniom, osoby starsze mają możliwość poznania podstaw lub bardziej zaawansowanych zasad danego języka. Nasze kursy językowe są prowadzone przez osoby posiadające duże doświadczenie oraz przekazujące wiedzę w sposób dokładny i rzetelny. Oznacza to, że zarówno osoby początkujące, jak również bardziej zaawansowane mogą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności językowe. Nasze kursy języków obcych dla seniorów odbywają się podczas wyjazdów zagranicznych. W związku z tym można skutecznie sprawdzić i usystematyzować zdobytą przez siebie wiedzę w sposób praktyczny w kraju, w którym danego języka obcego używa się na co dzień.

Kursy językowe za granicą dla seniorów

Zapewniamy profesjonalne, ciekawe i niezwykle skuteczne kursy językowe dla seniorów za granicą. Szeroka oferta sprawia, że każdy znajdzie w niej język dopasowany do własnych oczekiwań. W ramach takiego wyjazdu oferowane jest zakwaterowanie w hotelu, u rodziny goszczącej lub w innym miejscu. Kursy są prowadzone przez najlepszych instruktorów posiadających dużą wiedzę i doświadczenie. Są oni w stanie skutecznie przekazać wiedzę osobom początkującym oraz bardziej zaawansowanym. Nasze kursy języków obcych dla seniorów za granicą umożliwiają praktyczne korzystanie z języka w kraju, w którym jest on używany na co dzień. Dzięki temu nawet w czasie wolnym, podczas odpoczynku czy też zakupów, można rozmawiać z mieszkańcami danego kraju w ich języku, a to z kolei oznacza, że zasadniczo przez cały wyjazd można doskonalić swoje umiejętności w praktyce.

ANGLIA: Torquay, Bath

Wiek

40+

Kategoria

Złota

Liczba kursantów w klasie

15

Program przeznaczony dla osób, którym zależy na spokojnej, ale jednocześnie motywującej atmosferze do nauki. To świetna okazja do odświeżenia zapomnianego języka, lub nauczenia się go od podstaw, a także poznania nowych osób w podobnym wieku, z różnych krajów świata.

Cena: od £325