Kursy metodyczne w Worthing - Smiletrips.pl
Deprecated: Funkcja get_currentuserinfo jest przestarzała od wersji 4.5.0! Zamiast jej proszę użyć wp_get_current_user(). in /home/srv44960/domains/smiletrips.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078

Kursy metodyczne w Worthing

Minimalny wiek: 21 lat

Poziom zaawansowania: B1 do C1

Liczba lekcji w tygodniu: 20 lekcji (15 godzin zegarowych)

Długość: 1 lub 2 tygodnie

Daty rozpoczęcia kursów 1 tygodniowych: 6 lipca, 13 lipca

Daty rozpoczęcia kursów 2 tygodniowych: 6 lipca, 20 lipca

Szkoła w Worthing

Szkoła CES mieści się na spokojnej ulicy, a jednym z jej największych atutów jest ogromny ogród, idealny do odpoczynku dla kursantów między lekcjami. Dojście do centrum miasta i plaży zajmie tylko 5 -10 minut. Worthing to idealne miejsce, dla tych, którzy chcą doświadczyć życia w typowym nadmorskim angielskim miasteczku.

Wyposażenie

  • 13 klas zimą i 20 klas latem
  • Sala do nauki własnej
  • Sala komputerowa
  • Darmowe wi-fi
  • Pokój do odpoczynku dla kursantów

Kursy metodyczne

Kursy doskonalące dla nauczycieli przeznaczone są dla nauczycieli języka angielskiego i dla nauczycieli innych przedmiotów, którzy chcą odświeżyć i rozwijać swoje umiejętności językowe i metody nauczania. Kursy umożliwiają dzielenie się pomysłami i nawiązywanie kontaktów z kolegami z różnych krajów europejskich. Sesje w szkole CES skupiają się bardziej na praktyce niż teorii i obejmują różnorodne podejścia. Celem jest umożliwienie kursantom przeniesienie wszystkiego, czego nauczyli się podczas sesji w szkole i zastosowanie tego w odniesieniu do własnych uczniów i lekcji. Cały materiał kursu udostępniany jest za pośrednictwem strony szkoły na Moodle. Uczestnicy wyjeżdżają do domu z portfolio nowych materiałów, opracowanych podczas kursu.

Kursy odbywają się przez tydzień lub dwa w lipcu i sierpniu. Sesje, dotyczące znajomości języka i metodologii odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 13:00. Popołudniami szkoła prowadzi bogaty program kulturalno-towarzyski w ramach, którego kursanci odwiedzają atrakcje kulturalne Edynburga.

Przed rozpoczęciem kursu uczestnicy zostaną poproszeni o przesłanie wypełnionego kwestionariusza potrzeb, co pomoże ustalić indywidualne potrzeby każdego kursanta. Uczestnicy o podobnych zainteresowaniach, potrzebach i poziomach zostaną umieszczeni w tych samych grupach.

Dostępne kursy:

Methodology and Language Development

Kurs przeznaczony jest dla nauczycieli języka angielskiego, którzy chcą odświeżyć swoje umiejętności językowe i zbadać różne podejścia i metody nauczania. Poniżej kilka przykładowych tematów, omawianych na kursie:

– The Eclectic Approach for Multiple Intelligences

– Task Based Learning

– Teaching Vocabulary and the Lexical Approach

Content& Language Intergrated Learning (CLIL)

Kurs przeznaczony jest dla nauczycieli innych przedmiotów, którzy chcą rozwinąć własne umiejętności języka angielskiego i zbadać metodologię CLIL – zintegrowane nauczanie treści i języka.

Poniżej kilka przykładowych tematów, omawianych na kursie:

– Techniques for Teaching Vocabulary in the CLIL Classroom

– Exploiting the Course Book and Authethic Material

– Strategies for Supporting Learners

Blended Learning

Kurs przeznaczony jest dla nauczycieli języka angielskiego, którzy chcą odświeżyć swoje umiejętności językowe i jednocześnie zapoznać się z koncepcją Blended Learning. Sesje odbywają się w formie warsztatów, ćwiczeń i wykładów.

Poniżej kilka przykładowych tematów, omawianych na kursie:

– an Overview of Blended learning

– using websites for the Productive Skills

– E-learning in the classroom

Language Development for Teachers

Kurs przeznaczony jest dla nauczycieli, którzy chcą rozwinąć własne umiejętności językowe. W szczególności skierowany jest do nauczycieli innych przedmiotów, którzy uczą swoich przedmiotów w języku angielskim.

Poniżej kilka przykładowych tematów, omawianych na kursie:

– Expressing Functions and Modal Verbs

– The Passive Voice

– Phrasal Verbs and Idioms


Dlaczego Worthing?

Worthing to piękne nadmorskie miasto, znane ze swojego słonecznego klimatu i położone tylko 90 minut drogi od Londynu. Już od dawna jest popularnym kierunkiem dla wszystkich, którzy chcą uciec od gwaru miasta. Oscar Wilde, będąc w Worthing na wakacjach, napisał swój znany dramat komediowy„Bądźmy poważni na serio”.

To tutaj doświadczysz typowych angielskich wakacji. Ci żądni przygód będą mogli spróbować kajakowania, widsurfingu czy żeglowania, a ci, którzy chcą wypocząć będą mogli posiedzieć na plaży, zajadając się lodami czy typowym angielskim daniem: rybą z frytkami, zawiniętą w gazetę.


Ceny od £290 za tydzień

2 tygodniowy kurs £590

Opłata wpisowa £55

Zakwaterowanie: od £149 za tydzień

Cena kursu zależy od jego:

  • Długości
  • Intensywności
  • Rodzaju

Ceny kursów nigdy nie są wyższe a często nawet atrakcyjniejsze niż ceny bezpośrednio w szkole.

Aby otrzymać spersonalizowaną, niezobowiązującą ofertę, skontaktuj się z nami.

 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Szczegóły

Szkoła: Centre of English Studies

Kategoria : Złota

Max. liczba kursantów w klasie: 14

Poziomy zaawansowania: B1-C1

Akredytacje: English UK, British Council 

Zależy nam, żebyś podczas programu językowego w Londynie czuł się jak w domu. Szkoła oferuje różne rodzaje zakwaterowania. Możesz wybrać miejsce, które będzie najbardziej odpowiadać Tobie i Twoim potrzebom.

Możliwe formy zakwaterowania w Worthing:

Zakwaterowanie Pokoje Wyżywienie Łazienka Odległość od szkoły
Rodzina goszcząca 1 lub 2 osobowe 14 posiłków tygodniowo wspólna Do 30 min. transportem publicznym
Akademik  Lyna 1, osobowe Bez posiłków (self catering) własna Ok. 15 minut na piechotę

Jak tylko znajdziesz się w centrum Leads, pierwsze, co zauważysz to zachwycająca architektura i nowoczesne centra handlowe, ale pierwsze co poczujesz to otaczająca Cię energia tego miejsca. Miasto oferuje tyle atrakcji, że na początku możesz nie wiedzieć od czego zacząć, ale na szczęście dedykowany zespół koordynatorów czasu wolnego pokaże Ci wszystkie atrakcje. Już pierwszego dnia zostaniesz zabrany na spacer po okolicy, a przez większość dni w tygodniu popołudniami będziesz zabierany w inne interesujące miejsca. Szczególnie warte uwagi w Leeds są Muzeum Przemysłu w Leeds czy Royal Armouries, ogromna kolekcja broni palnej.

W weekendy będziesz miał okazję skorzystać z całodziennych wycieczek w takie miejsca jak York, Scarborough czy Skipton Castle.

+48 71 307 00 31

Zadzwoń do nas

Skorzystaj z bezpłatnej i niezobowiązującej porady naszych konsultantów i sprawdź, czy możemy spełnić Twoje marzenia o kursie językowym za granicą! Zadzwoń do nas lub wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, by ustalić szczegóły i cenę planowanego wyjazdu!