Kursy metodyczne w Londynie - Smiletrips.pl

Kursy metodyczne w Londynie

Minimalny wiek: 21 lat

Poziom zaawansowania: B1 do C1

Liczba lekcji w tygodniu: 20 lekcji (15 godzin zegarowych)

Długość: 1 lub 2 tygodnie

Daty rozpoczęcia kursów 1 tygodniowych: 6 lipca, 13 lipca

Daty rozpoczęcia kursów 2 tygodniowych: 6 lipca, 20 lipca

Szkoła w Londynie

Szkoła CES w Londynie mieści się w modnej dzielnicy Wimbledon, słynącej przede wszystkim z turnieju tenisowego, odbywającego się każdego lata. Dzielnica pełna jest interesujących sklepów, kawiarni, barów i restauracji, a dotarcie do ścisłego centrum Londynu zajmie tylko 20 minut.

Szkoła oferuje pomoc przy aplikowaniu na uniwersytet, a ponadto jest centrum egzaminacyjnym Trinity Exam.

Wyposażenie

  • 11 klas w ciągu roku i 22 latem
  • Sala do nauki własnej
  • Darmowe wi-fi
  • Sala komputerowa
  • Pokój do odpoczynku dla kursantów

Kursy metodyczne

Kursy doskonalące dla nauczycieli przeznaczone są dla nauczycieli języka angielskiego i dla nauczycieli innych przedmiotów, którzy chcą odświeżyć i rozwijać swoje umiejętności językowe i metody nauczania. Kursy umożliwiają dzielenie się pomysłami i nawiązywanie kontaktów z kolegami z różnych krajów europejskich. Sesje w szkole CES skupiają się bardziej na praktyce niż teorii i obejmują różnorodne podejścia. Celem jest umożliwienie kursantom przeniesienie wszystkiego, czego nauczyli się podczas sesji w szkole i zastosowanie tego w odniesieniu do własnych uczniów i lekcji. Cały materiał kursu udostępniany jest za pośrednictwem strony szkoły na Moodle. Uczestnicy wyjeżdżają do domu z portfolio nowych materiałów, opracowanych podczas kursu.

Kursy odbywają się przez tydzień lub dwa w lipcu i sierpniu. Sesje, dotyczące znajomości języka i metodologii odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 13:00. Popołudniami szkoła prowadzi bogaty program kulturalno-towarzyski w ramach, którego kursanci odwiedzają atrakcje kulturalne Londynu.

Przed rozpoczęciem kursu uczestnicy zostaną poproszeni o przesłanie wypełnionego kwestionariusza potrzeb, co pomoże ustalić indywidualne potrzeby każdego kursanta. Uczestnicy o podobnych zainteresowaniach, potrzebach i poziomach zostaną umieszczeni w tych samych grupach.

Dostępne kursy:

Methodology and Language Development

Kurs przeznaczony jest dla nauczycieli języka angielskiego, którzy chcą odświeżyć swoje umiejętności językowe i zbadać różne podejścia i metody nauczania. Poniżej kilka przykładowych tematów, omawianych na kursie:

– The Eclectic Approach for Multiple Intelligences

– Task Based Learning

– Teaching Vocabulary and the Lexical Approach

Content& Language Intergrated Learning (CLIL)

Kurs przeznaczony jest dla nauczycieli innych przedmiotów, którzy chcą rozwinąć własne umiejętności języka angielskiego i zbadać metodologię CLIL – zintegrowane nauczanie treści i języka.

Poniżej kilka przykładowych tematów, omawianych na kursie:

– Techniques for Teaching Vocabulary in the CLIL Classroom

– Exploiting the Course Book and Authethic Material

– Strategies for Supporting Learners

Blended Learning

Kurs przeznaczony jest dla nauczycieli języka angielskiego, którzy chcą odświeżyć swoje umiejętności językowe i jednocześnie zapoznać się z koncepcją Blended Learning. Sesje odbywają się w formie warsztatów, ćwiczeń i wykładów.

Poniżej kilka przykładowych tematów, omawianych na kursie:

– an Overview of Blended learning

– using websites for the Productive Skills

– E-learning in the classroom

Language Development for Teachers

Kurs przeznaczony jest dla nauczycieli, którzy chcą rozwinąć własne umiejętności językowe. W szczególności skierowany jest do nauczycieli innych przedmiotów, którzy uczą swoich przedmiotów w języku angielskim.

Poniżej kilka przykładowych tematów, omawianych na kursie:

– Expressing Functions and Modal Verbs

– The Passive Voice

– Phrasal Verbs and Idioms


Dlaczego Londyn?

Pisarz Samuel Johnson uważał, że jeśli jest się zmęczonym Londynem, to znaczy, że jest się zmęczonym życiem, a my się z nim zgadzamy. Londyn oferuje niekończącą się listę atrakcji, poczynając od tych najbardziej znanych jak London Eye, Big Ben czy Tower Bridge poprzez te mniej oczywiste jak spektakularne parki, oferujące mieszkańcom i turystom miejsce na odpoczynek, a kończąc na zupełnie niszowych muzeach, galeriach, sklepach czy ukrytych pubach. Absolutnie nikt nie zazna tu nudy.


Ceny od £290 za tydzień

2 tygodniowy kurs £590

Opłata wpisowa £55

Zakwaterowanie: od £158 za tydzień

Cena kursu zależy od jego:

  • Długości
  • Intensywności
  • Rodzaju

Ceny kursów nigdy nie są wyższe a często nawet atrakcyjniejsze niż ceny bezpośrednio w szkole.

Aby otrzymać spersonalizowaną, niezobowiązującą ofertę, skontaktuj się z nami.

 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Szczegóły

Szkoła: Centre of English Studies

Kategoria : Złota

Max. liczba kursantów w klasie: 14

Poziomy zaawansowania: B1-C1

Akredytacje: English UK, British Council 

Zależy nam, żebyś podczas programu językowego w Londynie czuł się jak w domu. Szkoła oferuje różne rodzaje zakwaterowania. Możesz wybrać miejsce, które będzie najbardziej odpowiadać Tobie i Twoim potrzebom.

Możliwe formy zakwaterowania w Londynie:

Zakwaterowanie Pokoje Wyżywienie Łazienka Odległość od szkoły
Rodzina goszcząca 1 lub 2 osobowe 14 posiłków tygodniowo wspólna Do 45 min. transportem publicznym lub do 25 minute na piechotę w opcji premium
Akademik Stay Club 1, 2, 3 lub 4 osobowe Bez posiłków (self catering) własna Ok. 50 min. transportem publicznym
Akademik Chapter Spitalfields 1 osobowe Bez posiłków (self catering) Własna Ok. 50 min. transportem publicznym

Podczas pobytu w Londynie będziesz mógł uczestniczyć w bogatym program zajęć kulturalno-towarzyskich popołudniami i w weekendy. Program zajęć pozalekcyjnych jest zaprojektowany w szczególności po to, aby pomóc Ci ćwiczyć i rozwijać swój angielski, ale także abyś mógł zobaczyć i doświadczyć jak najwięcej, tego co ma do zaoferowania Londyn i okolice.

Specjalny zespół koordynatorów zajęć pozalekcyjnych odprowadzi Cię po Wimbledonie już pierwszego dnia. Wimbledon pełen jest modnych restauracji, sklepów i pubów, szczególnie w części zwanej Wimbledon Village, po której podczas trwania turnieju przechadzają się gwiazdy świata tenisowego. Miłośników tenisa zainteresuje też Wimbledon Tennis Museum. Kursanci w szkole CES ponadto będą mogli uczestniczyć w wyjściach do pubów, na kręgle czy w grillach, organizowanych przez szkołę.

W weekendy szkoła organizuje całodniowe wycieczki do innych miejsc w Anglii.

+48 71 307 00 31

Zadzwoń do nas

Skorzystaj z bezpłatnej i niezobowiązującej porady naszych konsultantów i sprawdź, czy możemy spełnić Twoje marzenia o kursie językowym za granicą! Zadzwoń do nas lub wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, by ustalić szczegóły i cenę planowanego wyjazdu!