Kursy metodyczne w Dublinie - Smiletrips.pl

Kursy metodyczne w Dublinie

Minimalny wiek: 21 lat

Poziom zaawansowania: B1 do C1

Liczba lekcji w tygodniu: 20 lekcji (15 godzin zegarowych)

Długość: 1 lub 2 tygodnie

Daty rozpoczęcia kursów 1 tygodniowych: 6 lipca, 13 lipca, 27 lipca, 10 sierpnia, 24 sierpnia

Daty rozpoczęcia kursów 2 tygodniowych: 1 lipca, 15 lipca, 29 lipca, 12 sierpnia

Szkoła w Dublinie

Szkoła CES w Dublinie to świetni nauczyciele we wspaniałej lokalizacji. Budynki szkoły mieszczą się w sercu historycznego centrum miasta, na tej samej ulicy, na której znajdują się główne atrakcje Dublina – Trinity College, Dublin Castle czy Temple Bar. Niedaleko położona jest także najbardziej popularna ulica handlowa Dublina, Grafton Street, a także piękny park miejski, St. Stephen’s Green.

Szkoła CES posiada aż 40 lat doświadczenia w nauce języka angielskiego, świetnie wyszkolonych nauczycieli i personel administracyjny, duży wybór opcji zakwaterowania oraz bogaty program zajęć pozalekcyjnych. Ponadto szkoła jest centrum egzaminacyjnym Trinity Exam.

Wyposażenie

 • 3 centralnie zlokalizowane budynki
 • 33 klasy
 • 2 Sale komputerowe
 • Sala gier
 • Biblioteka
 • Pokój do odpoczynku dla kursantów
 • Darmowe wi-fi
 • Kawiarnia
 • Dwa tarasy na dachu

Kursy metodyczne

Kursy doskonalące dla nauczycieli przeznaczone są dla nauczycieli języka angielskiego i dla nauczycieli innych przedmiotów, którzy chcą odświeżyć i rozwijać swoje umiejętności językowe i metody nauczania. Kursy umożliwiają dzielenie się pomysłami i nawiązywanie kontaktów z kolegami z różnych krajów europejskich. Sesje w szkole CES skupiają się bardziej na praktyce niż teorii i obejmują różnorodne podejścia. Celem jest umożliwienie kursantom przeniesienie wszystkiego, czego nauczyli się podczas sesji w szkole i zastosowanie tego w odniesieniu do własnych uczniów i lekcji. Cały materiał kursu udostępniany jest za pośrednictwem strony szkoły na Moodle. Uczestnicy wyjeżdżają do domu z portfolio nowych materiałów, opracowanych podczas kursu.

Kursy odbywają się przez tydzień lub dwa w lipcu i sierpniu. Sesje, dotyczące znajomości języka i metodologii odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 13:00. Popołudniami szkoła prowadzi bogaty program kulturalno-towarzyski w ramach, którego kursanci odwiedzają atrakcje kulturalne Dublina.

Przed rozpoczęciem kursu uczestnicy zostaną poproszeni o przesłanie wypełnionego kwestionariusza potrzeb, co pomoże ustalić indywidualne potrzeby każdego kursanta. Uczestnicy o podobnych zainteresowaniach, potrzebach i poziomach zostaną umieszczeni w tych samych grupach.

Dostępne kursy:

Methodology and Language Development

Kurs przeznaczony jest dla nauczycieli języka angielskiego, którzy chcą odświeżyć swoje umiejętności językowe i zbadać różne podejścia i metody nauczania. Poniżej kilka przykładowych tematów, omawianych na kursie:

– The Eclectic Approach for Multiple Intelligences

– Task Based Learning

– Teaching Vocabulary and the Lexical Approach

Content& Language Intergrated Learning (CLIL)

Kurs przeznaczony jest dla nauczycieli innych przedmiotów, którzy chcą rozwinąć własne umiejętności języka angielskiego i zbadać metodologię CLIL – zintegrowane nauczanie treści i języka.

Poniżej kilka przykładowych tematów, omawianych na kursie:

– Techniques for Teaching Vocabulary in the CLIL Classroom

– Exploiting the Course Book and Authethic Material

– Strategies for Supporting Learners

Blended Learning

Kurs przeznaczony jest dla nauczycieli języka angielskiego, którzy chcą odświeżyć swoje umiejętności językowe i jednocześnie zapoznać się z koncepcją Blended Learning. Sesje odbywają się w formie warsztatów, ćwiczeń i wykładów.

Poniżej kilka przykładowych tematów, omawianych na kursie:

– an Overview of Blended learning

– using websites for the Productive Skills

– E-learning in the classroom

Language Development for Teachers

Kurs przeznaczony jest dla nauczycieli, którzy chcą rozwinąć własne umiejętności językowe. W szczególności skierowany jest do nauczycieli innych przedmiotów, którzy uczą swoich przedmiotów w języku angielskim.

Poniżej kilka przykładowych tematów, omawianych na kursie:

– Expressing Functions and Modal Verbs

– The Passive Voice

– Phrasal Verbs and Idioms


Dlaczego Dublin?

Na świecie jest niewiele miejsc, które z radością przyjmują miliony turystów rocznie, a jednocześnie zachowały swój charakter i tradycje. Takim właśnie miastem jest Dublin. Wrodzona życzliwość mieszkańców Dublina sprawia, że kursanci bardzo szybko zauważają postęp w płynności językowej i pewności siebie podczas komunikacji w języku angielskim.

Dublin słynie z takich atrakcji jak Trinity College, najstarszy działający uniwersytet w Irlandii, Dublin Castle, zamek z XIII wieku, Temple Bar, słynna dzielnica Dublina czy Guinness Storehouse, miejsce, w którym od ponad 300 lat produkuje się słynne na całym świecie piwo. A wszystko to znajduje się w odległości kilku do kilkunastu minut na piechotę od szkoły CES.


Ceny od €350 za tydzień

2 tygodniowy kurs €700

Opłata wpisowa €70

Zakwaterowanie: od €215 za tydzień

Cena kursu zależy od jego:

 • Długości
 • Intensywności
 • Rodzaju

Ceny kursów nigdy nie są wyższe a często nawet atrakcyjniejsze niż ceny bezpośrednio w szkole.

Aby otrzymać spersonalizowaną, niezobowiązującą ofertę, skontaktuj się z nami.

 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Szczegóły

Szkoła: Centre of English Studies

Kategoria : Złota

Max. liczba kursantów w klasie: 14

Poziomy zaawansowania: B1-C1

Akredytacje: English UK, British Council 

Zależy nam, żebyś podczas programu językowego w Dublinie czuł się jak w domu. Szkoła oferuje różne rodzaje zakwaterowania. Możesz wybrać miejsce, które będzie najbardziej odpowiadać Tobie i Twoim potrzebom.

Możliwe formy zakwaterowania w Dublinie:

 

Zakwaterowanie Pokoje Wyżywienie Łazienka Odległość od szkoły
Rodzina goszcząca 1 lub 2 osobowe 14 posiłków tygodniowo wspólna Do 50 min. transportem publicznym
Akademik Auburn and Crestfield 1 lub 2 osobowe Bez posiłków (self catering) Wspólna lub własna Ok. 30 min. transportem publicznym
Akademik Binary Hub 1 osobowe Bez posiłków (self catering) Własna Ok. 20 min na piechotę
Akademik Shanowen (dostępny w lipcu i sierpniu) 1 osobowe Bez posiłków (self catering) Wspólna Ok. 30 min. transportem publicznym

Podczas pobytu w Dublinie będziesz mógł uczestniczyć w bogatym program zajęć kulturalno-towarzyskich popołudniami i w weekendy. Program zajęć pozalekcyjnych jest zaprojektowany w szczególności po to, aby pomóc Ci ćwiczyć i rozwijać swój angielski, ale także abyś mógł zobaczyć i doświadczyć jak najwięcej, tego co ma do zaoferowania Dublin i Irlandia.

Szkoła posiada specjalny zespół koordynatorów programu pozalekcyjnego, nazywany „żółtymi koszulkami”.

Większość zajęć skupia się na wyjściach do muzeów, katedr czy słynnego Trinity College. Będą też wizyty w, tak charakterystycznych dla irlandzkiej kultury, pubach a nawet wyjścia na wyścigi hartów. W weekendy szkoła organizuje całodniowe wycieczki do innych miejsc w Irlandii.

+48 71 307 00 31

Zadzwoń do nas

Skorzystaj z bezpłatnej i niezobowiązującej porady naszych konsultantów i sprawdź, czy możemy spełnić Twoje marzenia o kursie językowym za granicą! Zadzwoń do nas lub wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, by ustalić szczegóły i cenę planowanego wyjazdu!