Wakacyjny kurs angielskiego w Londynie dla młodzieży - Smiletrips.pl
Deprecated: Funkcja get_currentuserinfo jest przestarzała od wersji 4.5.0! Zamiast jej proszę użyć wp_get_current_user(). in /home/srv44960/domains/smiletrips.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078

Wakacyjne kursy językowe za granicą

Szukasz sposobu na ciekawe i kreatywne wakacje? Jeżeli oprócz odpoczynku i poznawania nowych miejsc na Ziemi, masz ochotę zainwestować swój czas w rozwój osobisty, to sprawdź naszą ofertę wakacyjnych kursów językowych za granicą.

Hiszpański plus kurs gotowania a może angielski i nurkowanie na Malcie lub zwiedzanie Nowego Jorku? Jeżeli brzmi to dla Ciebie atrakcyjnie to jesteś we właściwym miejscu! Gwarantujemy, że będą to wakacje inne niż wszystkie na których byłeś do tej pory!

Podczas zajęć na kursie językowym za granicą z native speakerami w grupach kursantów z całego świata zdobędziesz teoretyczne podstawy języka, które praktykujesz zaraz po wyjściu ze szkoły w środowisku, w którym dany język używany jest na co dzień. Nie ma lepszej kombinacji do nauki i utrwalania języka obcego.

długości i intensywności kursu sam decydujesz. Programy zaczynają się w prawie każdy poniedziałek i oferowane są na wszystkich poziomach zaawansowania języka. Możesz wyjechać sam i tak jak duża część kursantów z całego świata poznać nowych ludzi na miejscu, zawiązywać nowe przyjaźnie i spędzać wspólnie czas na organizowanych przez szkołę wycieczkach i zajęciach integracyjnych. Możesz także wyjechać ze znajomymi lub rodziną. W naszej ofercie znajdziesz wakacyjne kursy językowe dla uczestników w każdym wieku. To również Ty decydujesz o formie zakwaterowania, możesz wybrać spośród hoteli, domów studenckich, pokoi u rodzin goszczących lub wynająć apartament. Po przylocie na miejsce zostaniesz odebrany z lotniska przez przedstawiciela szkoły i odwieziony do miejsca zakwaterowania.

Reprezentujemy ponad 50 renomowanych szkół językowych w 20 krajach na całym świecie. Na naszej stronie znajdziesz kilka gotowych ofert wakacyjnych kursów językowych za granicą, z których możesz wybrać tę, która najbardziej Ci odpowiada. Możesz także potraktować je jako punkt odniesienia i opowiedzieć nam o swoich planach wyjazdowych i oczekiwaniach, a wtedy my przygotujemy dla Ciebie ofertę szytą na miarę Twoich oczekiwań. Gwarantujemy ceny takie same lub niższe od cen bezpośrednio w szkole a do tego konsultację opiekuna klienta oraz obiektywną pomoc przy wyborze kursu.

Wybór należy do Ciebie – organizacja do nas!

Rozumiemy, że każdy z Was jest inny i kieruje się własnymi kryteriami przy wyborze programu, miejsca do nauki oraz zakwaterowania podczas wyjazdu. Nasze kursy językowe dobieramy indywidualnie do Twoich potrzeb, tak, aby inwestycja w naukę języka przyniosła jak najlepsze efekty a pobyt był komfortowy. Poniżej znajdziesz nasze bestsellery, jednak jest to tylko niewielka część oferty Smile Trips.

Skontaktuj się z nami po więcej informacji!

Kursy angielskiego w Nowym Jorku - Niebieski

Wiek

16+

Kategoria

Złota

Kursantów w klasie

max 15

 • Szkoła zlokalizowana na 63 piętrze w Emprie State Building
 • Zakwaterowanie w rezydencjach studenckich na Manhattanie lub u rodzin amerykańskich
 • Uczestnicy z całego świata

Ceny od 285 USD/tydzień

Kursy hiszpańskiego w Barcelonie

Wiek

16+

Kategoria

Złota

Kursantów w klasie

max 15

 • Renomowana szkoła językowa ze skuteczną metodyką nauczania i wykwalifikowaną kadrą
 • Lokalizacja w samym sercu Barcelony, w dzielnicy “Eixample”
 • Szeroki wybór kursów i zakwaterowania

Ceny od 285 USD/tydzień

Kurs angielskiego w St Julian's na Malcie

Wiek

16+

Kategoria

Złota

Kursantów w klasie

max 15

 • Szkoła położona 10 min. pieszo od morza
 • Ogromny odkryty basen i ogród!
 • Profesjonalni native speakerzy
 • Do wyboru kilka rodzajów kursów

Ceny od 440 PLN/tydzień

Kursy angielskiego w Brighton

Wiek

16+

Kategoria

Złota

Kursantów w klasie

max 15

 • Tętniący życiem, nadmorski kurort, miejsce weekendowych wypadów Londyńczyków
 • Zakwaterowanie w rezydencjach studenckich lub u angielskich rodzin
 • Bogaty program zajęć pozalekcyjnych

Ceny od 343 PLN/tydzień

Wakacyjny kurs angielskiego w Londynie dla młodzieży

Nauka języków obcych w szkole często polega na powtarzaniu schematów i nauce gramatyki, która nie jest najważniejsza w porozumiewaniu się. Język jest żywy, tworzą go ciągle zmieniające się wyrażenia, które masz szansę poznać jedynie rozmawiając z native speakerami. Dlatego najefektywniejsza nauka to połączenie lekcji z doświadczonym lektorem z codziennymi rozmowami.

Wakacyjny kurs angielskiego w Londynie dla młodzieży to kilkutygodniowy wyjazd połączony z nauką języka. Możesz wybrać kurs przygotowujący do certyfikatu językowego, biznesowy lub uniwersytecki – przed rozpoczęciem studiów. Zapewniamy też liczne zajęcia pozalekcyjne. Dzięki nim poznasz brytyjską kulturę i zdobędziesz znajomych z różnych zakątków świata.